Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

LOL ??igi i pivo ?

zar nisi ti igi u fazonu breezer i tako neka fensi pica ??(nhf, just asking)

@ thread

ijao sokole

nasisao se piva,, najeo ze zu-zua

sta lepse [:D]

a treba da ustanem u 9 lololol

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cak se i meni ide tamo.....jel ima hladnog piva?

ima ako ga kupish tamo. ima neki kafitj, i frizhideri i tako. neki momak je chak imao bure puno leda pa u tome drzhao pivo i sokove pa prodavao :D

a ako imat onaj plastichni frizhider za plazhu i izlete, onda mozhemo da kupimo ladno pivo i drzhimo u tome. sve se mozhe kad se hotje i kad se izakcijamo ;D

btw...lazo hejteru

btw2... ivane, tebe jedva chekam da dovuchem na lido iskreno :]

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da spavam koliko je toploooo... :(((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna neprospovana noc... Mrzim vrucine :o\\\

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Statore, mozes samnom da trchish ako ti je muka da ides sam.

Znaci ponedeljkom, utorkom, cetvrtkom petkom i subotom od 8:30 i od 21:00 na stazi na olimpu, dobrodosao si.

Moze ali kasnije tenutno nisam u nikakavoj kondiciji za duze manerve.

Istrcao do 13 sprata i crko... Jebote od ovga moze da se rikne e sada ovo moze da se gleda na 2 nacina.

Prvi nacin :( : Kondicija mi je samo 10% nekadasnje top :/

Drugi nacin :) : Imam sanse da se poboljsam 10 puta \o/

[:D]

Link to comment
Share on other sites

jaooooooooo

moram na ispit, tj ne moram, al bilo bi truba da ne odem! nekako me ne privlaci da idem na 40+ napolje, na jebeni asfalt! mislim, isao bi ja, da ista znam, da imam i najmanje sansi da prodjem, da je pismeni, ali nista mi na ruku ne ide... jos uvek vazhem :)

Link to comment
Share on other sites

uf, krvavo koliko je vruce, malopre umalo nisam pao u nesvest kad sam izasao iz kola. mislio sam da odem na lido danas, ali nema sansi da se cimam do tamo po ovoj vrelini. uzecu bajs, i pravac kod mene na kej, peskir preko klupice, i udri po suncanju. idem u subotu na more i moram malo neke boje da nabacim, kad god sam na grckom moru k'o dete sam, ne izlazi mi se uopste iz one divne vode, i onda izgorim kao tiganj...

sinoc vozio bajs do ponoci, bas je bio kul trip, preko dana definitivno treba izbegavati bilo kakve jace fizicke aktivnosti napolju, najopustenije moze da se kolabira.

i najbolja od svih vesti je da sam konacno poceo da selim matorce, stvar po stvar, tako da nece biti jos dugo dok ne ostanem sam sa burazerom na gajbi..ali mi nesto i nije gusht, matorko mi ima problema sa zdravjem, pa sam sav smoren ovih dana..sjasi kurta, uzjasi murta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne izlazi mi se uopste iz one divne vode, i onda izgorim kao tiganj...

sto se ljudi gnushaju kupanja u majici? ono, ok vrat ce i dalje da izgori ali i to je bolje nego i vrat i ledja i ramena

and trust me, crni se i kroz belu majicu, prolazi UV zrachenje samo tako =o))

zabarikadiran u stanu ko kolega duleH i komuniciram sa ljudima preko ovih modernih djavolskih tehnoloija...

gledam ovu 10-day prognozu svaka 2-3 sata ko da ce nesto da se promeni...ispastam ovog leta za ono proslo, mora da je to posredi ;o)

Link to comment
Share on other sites

mogli bismo da odemo sledece nedelje, cim prodje ovaj toplotni udar

ali ako ocete da budete sami decice... [:D]

ja sam za naravno. i sada i sledetje nedelje. vi ste tu promenljiva :]

i ne bih ja sam sa ajvanom, previshe je privlachan da odolim. shto nas je vishe to bolje. moram i militja da iscimam. mislim da sam negde video da je napisao da putuje pa pre tog puta :D

[roflmao]

hihi, sishtjite ga hejteri ;D

@medolinka

ajde pitaj sestru da ponese loptu za odbojku, ili ti ponesi ako imash. ja tju te vetj uochiti ako dodjete negde oko shpica. samo nemoj da te isprepadam sa "tjao ja sam ramirez sa rura" startom ;[

izgleda da se nasha lopta probushila, a bez odbojke nishta realno :/

@krule

jbga, ni ja nisam pristalica da bash moram da idem negde dalje po ovoj vrutjini. ali ako odluchish da nas posetish opet ovih dana, vishe si nego dobrodoshao. :]

Link to comment
Share on other sites

e matorko verovatno cu posle posla gajbi po kupace i peskir pa cu da dodjem loma sa dunjom

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znachi ne mogu da verujem. Koleginica i ja prsle sa mozgom. K'o dva mala debila jurimo po netu slike vila i veshtica za tetovaze. Strashno. Ova vrucina utiche i na moc rasudjivanja :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

znachi juche i danas samo spavam .. vetj sam akumulirao 20h spavanja. josh 10h i bitju ko nov. spreman za nove akcije i cimanja .o/

@rami

ne verujem da tju stitji pre puta (jel je uskoro) al bitje lida i u avgustu nadam se =)

@igi

pre 2 dine je bilo ~300e. al kapiram da postoji vishe razlichitih karata tako da ima neshto i za vas lovatore od 1000e

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

gde idesh mudice, jel mozemo i margi i ja sa tobom?

karta za stajanje je 100 evra. put je oko 150 evra. ali mi ne pada na pamet da idem u madjarsku da stojim, sto znachi da bih trebao da platim sedenje 250 evra....sto celokupnu akciju dovodi na oko 500, 600

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...