Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahah, meni je bash gotivna ta slika ;) a iskreno, iz nekog razloga se mnogim ribama dopada [:D] u tom periodu sam bio do jaja zauzet, toliko da nisam stizao da odem do frizera :) a ta slika je slikana na ispracaju mog ujaka u vojsku u shapcu :P

ko pricha o frizuri .. frizura ti je standardica tu. pricham o toj bradi.

Ne kapiram, šta fali frizuri i slici uopšte? Jel to stigla neka nova moda u kajblo za koju mi paviljondžije ne znamo?

koji crni kajblo .. nemoj da te nadjem u paviljonima zna se ko je stariji chlan DOP-u :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hahahah, meni je bash gotivna ta slika ;) a iskreno, iz nekog razloga se mnogim ribama dopada [:D] u tom periodu sam bio do jaja zauzet, toliko da nisam stizao da odem do frizera :) a ta slika je slikana na ispracaju mog ujaka u vojsku u shapcu :P

pif, propustio si ladno pivo u shabaji ondaK

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ko pricha o frizuri .. frizura ti je standardica tu. pricham o toj bradi.

ma de standardna, mojne si tako losh :P a bradu imam naviku da zapustim po mesec dana ponekad, jednostavno moram da se odmorim od brijanja :)

pif, propustio si ladno pivo u shabaji ondaK

naravno da nisam, al' sam propustio pivo sas ti jer se nismo znali tada:))

Link to comment
Share on other sites

ma de standardna, mojne si tako losh :P a bradu imam naviku da zapustim po mesec dana ponekad, jednostavno moram da se odmorim od brijanja :)

pa tvoja standardna, mozha malo duzha al oblik tvoj standardan, a i shto losh kad ti ta frizurica bash chuchi :* uvek sam bio pristalica da treba da furash ono shto ti chuchi sem ako ne prolazish kroz faze&dimenzije kao ja =)

shto se tiche odmora od brijanja koliko znam ti ne idesh na posao nego radish od kutje, znachi nema potrebe da se brijesh svaki dan ili svaki drugi dan. vishe odmora ako se brijesh na 3 dana ti ne treba.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ali sejnt ne pije pivo! i danas je prodao za tenis! omg!

devojchici rodjendan brate, a bash mi se ishlo :(

pa tvoja standardna, mozha malo duzha al oblik tvoj standardan, a i shto losh kad ti ta frizurica bash chuchi :* uvek sam bio pristalica da treba da furash ono shto ti chuchi sem ako ne prolazish kroz faze&dimenzije kao ja =)

shto se tiche odmora od brijanja koliko znam ti ne idesh na posao nego radish od kutje, znachi nema potrebe da se brijesh svaki dan ili svaki drugi dan. vishe odmora ako se brijesh na 3 dana ti ne treba.

mene gadno smara brijanje josh od vojske :D a frizura je standardna vec 6 godina, kapiram sad ili da pushtam kosu ili na keca:D mnogo mi dosadno ;)

ok oprosteno ti je, svako ko navrne vamo, ima pive za dz :) a ako je uber cewl dobice i domace radze :P

kk!

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imao pojma ko je ova gospođica, ali mi kolega Luka reče da je to najnovija Lara Kroft - Karima Adebibe, ili tako nešto :) Ja ondaK prosto nisam smeo da propustim priliku da se slikam sa njom kao pravi mali srbenda :)) Frizura za one koji nisu poseili Starcraft forum je sportska i brza, jer sam ja sportski i brzo nastrojen :)

karima.JPG

Link to comment
Share on other sites

Primetite kako je ruka ovlash na kuku. Cenim da je uhvatio za dupe milisekund kasnije.

@Frizura: Nikada se necu navici na Frizuru. To je prosto zastrasujuce :)

Efit Frizura: Potpuno je kao Dr. Evil! Nema, to je to.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...