Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa koja je slavljenica ?:D gde je torta ?:D

i gde su paparaco slike :D

slavljenica je na prvoj slici

tortu nemam slike jer nisam uzeo

paparaco slika nema :(

nisam zavrsio ni sa jednom nazalost :(

@kruko

ne gotivim odela na prugice, nekako su mi neozbiljna :)

tj suvise mi lice kao da su pobegla iz nekog mafijaskog flma 30tih

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meni naprotiv,samo se takva i svidjaju

doduse ipak sam ja neozbiljan dosta,pa mozda zato

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gyros pyta! \o/

a akonto stolica, navodno da su likovi kod kojih je bio wgt (zato sto su kupili enormnu kolichinu za sebe) poztali zvanichni zastupnici firme sto pravi one najimbagigadobre stolice...treba njih pitati za jeftinije modele...i kad kazhem jeftinije mislim na one izmedju 200 i 300 jura posto ta firma pochinje za pravim zezanjem tek iznad 800 =o)

Link to comment
Share on other sites

Ovo su slike forumasha jelda :)) Sve u svemu, ta Aletova je neka tipa iz Metroa, ali je i dalje ok. A znam na šta misli Kole, no me čudi da su dobili zastupništvo jer su kupili određenu količinu, pošto je većina domaćih firmi većih uzela te imba stolice.

Link to comment
Share on other sites

omg ivan je u fazonu ispravljanja krivih drina, idi reci nesto ljudima u british museumu za "elginove" mermere plx ;o)

a lale, jeste al slike inspirishu diskusiju...a to za zastupnistvo mi je rekao jedan od likova tamo tokom wgt-a, onaj krupniji+stariji zaposlen tamo sto je imao kljucheve od okolnih soba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...