Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sanjao sam nocas kako sam naleteo na dve male, bele zmije gajbi, jedna me je ugrizla za stopalo, i poceo sam da se gusim, ali sam nekako preziveo.

i jutros mi prvu pesmu ipod zabode arctic monkeys-e:

If you were there, beware

The serpent soul pinchers.

trip.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto pises je "Lucid dreaming" iliti pojava da kontrolises sopstvene snove. Neki se rode sa tim, neki se celog zivota cimaju da to invoke-uju. Ima i knjiga o tome, ali prvo wiki!

ok ja imam 50-50 sansu da kontrolisem san/da se probudim iz njega... gde da nabavim ove psiho sekta knjige...

zanima me takodje i... zasto jebeno nonstop dobijam vizije bliske buducnosti? 1-2 puta mesecno.... nekad vise... nekad nista... :/ nekad se desi za minut, nekad se desi za mesec dana... sad ozbiljno :D ocu da kontrolisem ovo ako je moguce... posto sam prosao fazu gde sam odlepio lol. skroz sam ozbiljan :\

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Juče sam sanjao da sam uzeo E8400 (3.0 GHz, 333x9) i da sam pokušavao da ga overklokujem a da ostane odnos 1:1 za FSB i memoriju (DDR2 667). Izašlo je oko 3.5 GHz, sa 388x2 za mem. i 388x9 za proc, i to sve sa box kulerom. Preko toga su počele da iskaču greške u memtestu.

Onda sam se probudio, prebrojao i video da nemam pare to da realizujem :( A delovalo je tako stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se shta je gore. Kad si svestan da sanjash ali si zarobljen u snu, ili kad sanjash neki losh trip i totalno zaboravish shta je realnost.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam sinoc sanjao kako trcim kroz neku livadu i jure me konji neki, ali neosedlani. a priroda... nemam reci.

i tako do nekog potoka, tu sam se probudio. verovatno ima neke veze sa LOTR posto sam sinoc gledao i bas razmisljao kako bih dao sve da zivim u takvom svetu :)

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

ja sam preksinoc sanjao kako sam slupao mechku boleta jankovica lol!

mi smo kao neki drugari i on me cimao da mu platim to sto mora da se popravi lol.

lol.

lol i onda si kao zapalio za zagreb i kao "duvaj ga bole lol, ne moram nisha da ti platim, nece me moji decki izruchiti!" rofl? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*~

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ne brate, onda si se ti pojavio sa deckom :\ i resio stvar! posto si, ipak, bilder!

jeste da te ne znam kako izgledas, ali mi iznad tvoje glave pisao 'wulfgar' nesto kao u igricama, ono, ali siguran sam da si to bio ti!

:D

I reci brate, jel' mi bar bio lep chkode? I jel' mi to iznad glave bilo opasano kao zlatnim zmajem, mis'im, jesam bio elite monstar? Did I drop any phat lewt?

btw lol za "resio stvar", PA TO SAMO I U SNOVIMA MOZE DA SE DESI DA POMAZEM DOKAZANIM NEPRIJATELJIMA SRBSKOG NARODA!!1!11

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

I reci brate, jel' mi bar bio lep chkode? I jel' mi to iznad glave bilo opasano kao zlatnim zmajem, mis'im, jesam bio elite monstar? Did I drop any phat lewt?

btw lol za "resio stvar", PA TO SAMO I U SNOVIMA MOZE DA SE DESI DA POMAZEM DOKAZANIM NEPRIJATELJIMA SRBSKOG NARODA!!1!11

chkode je bio u fazonu 'jebite me do iznemoglosti' znaci neki raspali chetrdesetokilash-pajdoman, znaci ono, razocarao sam se potpuno. ocekivao sam mnogo vise od tebe :\

nema nikakve 'opasade' zlatnim zmajem, znaci standard times new roman font, bezbojan, tacnije crne boje.

ne bih znao sta znaci ovo 'phat lewt' :\

Link to comment
Share on other sites

i onda krenete da se prcate i taman kad postane zanimljivo probudis se?

[:D]

e bate, bolje idi uchi nego sto gubish vreme na loshe replike. Imam mladjeg brata koji ce da diplomira pre tebe....a i hocu da dodjem onaj toliko dugo obecavani rostilj na tvojoj terasi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...