Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bih vam ispricao moj san ali vam ne bi bio zanimljiv jer ima likova koje morate znati irl :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam sanjao kako blejim ispred neke trafike na kojoj prodaju stripove i kupujem neki dementirani strip od poslednjeg broja pa ka prvim, i kupim sve pa se smorim zato sto nema vise i na kraju skontam da imaju stripove sendmena koji nikad nisu izdati nesto u fazonu "final episode" koji je uradjen kao knjiga, i tu se smorim kao mrmot i spikam sa njim kako je sendmen do jaja...

tu me je verovatno pravi sendmen cuo posto sam ostatak noci sanjao neke oskudno odevene cice u raznoraznim pozama :)

viva la sandman :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ok, morao sam ovo da napisem iako je glupost jer se ceo dan prisecam sta sam sanjao, dakle:

Ja sam u nekoj kao turistickoj grupi, nalazimo se negde tipa irak, izrael ili tako nesto, ne znam nikog iz mase ljudi koji kao posecuju taj grad zajedno sa mnom. Noc je, i ovaj kao vodic lik neki taliban nas zaustavi i kaze nesto u fazonu "BEHOLD, JESUS" i kao iza coska izlazi lik shatro isus, i svi ovi oko mene u fazonu "OMG!", klanjaju se i slicno. Tada ja prilazim tom laznom isusu i zavrnem mu ruku onako pandurski iza ledja (sto me cudi jer nisam sklon nasilju), i kazem mu nesto u fazonu "koliko te placaju za ovo a?" i stojim tako iza njega i drzim mu i dalje ruku. I sad prilazi neki lik iz mase, smeje se isusu u facu i govori mu nesto u fazonu "haha provalio te ahah" i odjednom kako je gledao u oci isusa ostane skamenjen sirom otvorenih ociju i ne mrda. I ja pomislih: "U JEBOTE PA OVO JE STVARNO ISUS", pustim mu ruku i krenem da bezim i probudim se.

[:(]

Link to comment
Share on other sites

meni jebote skoro svaki san bezim a taj ko me juri nikako ne moze da me stigne a ja se ispresecam/bijem se sa nekim a ne mogu da pomerim ruke etc

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebite se vas dvojica hteo sam da nastavim krajnje zanimljivu i neizvesnu igru :(

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

da,to sa rukama je zajebano...

nego ja u poslednje vreme i to bas cesto,sanjam da su mi sjebani zubi. ali toliko je realno da mislim da stvarno nesto radim sa zubima dok spavam. ili sanjam kako mi ispadaju ovi prednji i onda ih vracam a ono rasklimano skroz. onda kako mi neko posece zube na pola i boli uzasno :) bas je odvratan osecaj,nekad se toliko istipujem da kad se probudim gledam da li su mi svi zubi na broju.

ko je gledao Damages, ima scena gde matori advokat sanja neke gluposti, i odjednom.. ispljune zube ! jbt najezio sam se..

sto se mojih snova tice, najgore je kad se napijem :( tad slede gadni tripovi

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...