Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pridružujem se Igiju u pohvalama Fracture......Entoni je i dalje na nivou!

Moram priznati da me jedna stvar iritirala u filmu, ne mnogo, ali nisam video potrebu ipak da Entoni prica onim chudnim akcentom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Drugi i treci su smesni jako, vu je mentol, prvi je tata :)

Odgled'o DH:4, pa sad nesto razmisljam, da li ja imam takvo pozitivno misljenje o prethodnim delovima zato sto sam tada bio mali, pa mi je to bilo ultra mega sjajno, sto je naravno najlogichnije, ili je mozda neshto drugo u pitanju, sto tesko da je istina.

Istina koju ipak necu da proveravam, neka mi ostane cela serija u lepom secanju :) Sto se tice samog filma, film i nije losh, no nikakav poseban utisak nisam stekao, jednom sam i zamalo zasp'o, moguce je i da sam malo ostrascen, pa necu mnogo da pricham, da mi kasnije mozda ne bi bilo zao :( Suma sumarum, zasad mi je redosled: DH1 > DH3 > DH2 >DH4, opet ponavljam, sto se mene tiche, film nije los, ali moj apetit je ochigledno bio nerealan :(

Za mene je last boy scout ipak najbolji DH ikada :)

The seventh seal, vr'.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Drugi i treci su smesni jako, vu je mentol, prvi je tata :)

Odgled'o DH:4, pa sad nesto razmisljam, da li ja imam takvo pozitivno misljenje o prethodnim delovima zato sto sam tada bio mali, pa mi je to bilo ultra mega sjajno, sto je naravno najlogichnije, ili je mozda neshto drugo u pitanju, sto tesko da je istina.

Istina koju ipak necu da proveravam, neka mi ostane cela serija u lepom secanju :) Sto se tice samog filma, film i nije losh, no nikakav poseban utisak nisam stekao, jednom sam i zamalo zasp'o, moguce je i da sam malo ostrascen, pa necu mnogo da pricham, da mi kasnije mozda ne bi bilo zao :( Suma sumarum, zasad mi je redosled: DH1 > DH3 > DH2 >DH4, opet ponavljam, sto se mene tiche, film nije los, ali moj apetit je ochigledno bio nerealan :(

Za mene je last boy scout ipak najbolji DH ikada :)

The seventh seal, vr'.

Sjajno, sjajno. :))

Link to comment
Share on other sites

Gledao MI sinoc, poceo tek onako i onda bilo u fazonu "daj samo jos 5 minuta" i tako do kraja. Eh taj holivud.

Gledao danas i Hari Smortera, svidja mi se, zelim da mi Alan Rikman bude ujak iz Amerike. Posmatrao sam film iz ugla onoga ko je na letovanju 2005. procitao cetvrtu knjigu za tri dana, letovanja. Jos sam i jedini navatao nesto, jest da je bila jahac apokalipse, ali jedini. Nikada necu prezaliti prelepu iz Akva parka.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha kako ovaj clnicky ne propusta priliku da smesti drugarima kao i da pokopa sebe..

plus lepo grundira teren, upoznaje se sa materijom, lepo, lepo...

ja juche odgledao Snow Cake, prelep mali filmitj o sjebanom choveku koji ima sjebanu nedelju u svom zhivotu i pored svega izlazi iz bedaka...lep film. Gosn A. Rickman u glavnoj ulozi, standardno dobar. S. Weaver kao autistichna zhena, zastrashujuce autentichna. C-A. Moss kao kulisa...mozhe film i bez nje i sa njom

uvek lepo kad chovek nadje ovakve kanadske indie filmove na netu

Link to comment
Share on other sites

ahahaha kako ovaj clnicky ne propusta priliku da smesti drugarima kao i da pokopa sebe..

plus lepo grundira teren, upoznaje se sa materijom, lepo, lepo...

Neko mi nekad reche da je autodestruktivni, onaj kada spalis i sebe proziv najbolji... Koristim to sto sam naucio.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...