Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Gledah juce The Other Boleyn Girl

http://www.imdb.com/title/tt0467200/

Veoma prijatno sam se iznenadio filmnom. Prati pricu druge zene Henrija VIII i odlicno je ispricana. Gluma je najgori segment filma jer se ispostavlja da jedino Natali Portman i Kristin Skot Tomas znaju da glume, ali sta da se radi. Vrlo napet film sve vreme, plus odlicni kostimi. Ali fali nesto da bi bio vrhunski, sto ne umem tacno da odredim sta je, ka da je film radio neko ko do tada nije radio film.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali fali nesto da bi bio vrhunski, sto ne umem tacno da odredim sta je, ka da je film radio neko ko do tada nije radio film.

Bezrazložni kadar Mire Furlan u divljem i bezosećajnom seksu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledah juce The Other Boleyn Girl

http://www.imdb.com/title/tt0467200/

Veoma prijatno sam se iznenadio filmnom. Prati pricu druge zene Henrija VIII i odlicno je ispricana. Gluma je najgori segment filma jer se ispostavlja da jedino Natali Portman i Kristin Skot Tomas znaju da glume, ali sta da se radi. Vrlo napet film sve vreme, plus odlicni kostimi. Ali fali nesto da bi bio vrhunski, sto ne umem tacno da odredim sta je, ka da je film radio neko ko do tada nije radio film.

tu beše skarlet glumi meri bolin? ima l' nekog prcanja s njom?

Link to comment
Share on other sites

ako ocesh da gledash canjepr sa skarlet => black dahlia (no ko sto rekoh vishe puta, film je toliko djubre da chak ni kolektivno obnazhene grudi skarlet johansen, hilari svonk i mie kirshner ne ublazhuju agoniju pri gledanju)

Link to comment
Share on other sites

ok, ako ti tako kazesh pogledacu sledeci put bolje. Svi filmovi u kojima sam je gledao je bila ili musko ili kostimirana ili su filmovi bili suvishe uzasni da bi me bolelo za njenu sisu (npr reaping)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

i ja sam ga upravo odgledao, odlican je, lepo zaokruzen, a shpanac je odigrao za medalju.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

The Darjeeling Limited

http://www.imdb.com/title/tt0838221/

Sada sam definitivno siguran. Za mene je Wes Anderson najbolji americki zivi reziser. Mislim da mu je ovo najbolji film do sada. Ne znam kako uspeva da bude ovako konstantno dobar, nadam se da nece popustiti. Odgledao sam i kratki film koji prethodi ovom, isto, nevidjeno dobro. Nemam reci koliko mene odusecljava ovaj covek.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Interstella 5555 - 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Interstella

projekat daft punka iz vremena kad su radili discovery (one more time, harder,better..)

predstavlja kompilaciju svih onih manga spotova u jednu 65minutnu celinu..i dojaja je:)

dijaloga nema samo daft punkove pesme! ..nema razloga bar iz zajebancije ne pogledati..naravno obavezno je da prethodno ne mrzite muziku gorepomenute grupe:)

Link to comment
Share on other sites

gledo sam hitmena sinoc i moram da priznam da me je prijatno iznenadio. nisam neki ljubitelj akcija ali taj neki "bourne identity" vibe koji se provlachi kroz film kao i jako dobro preneshena atmosfera iz igre kroz glumu, okruzhenje pa chak i kameru ga chini potpuno gledljivim. pricha isto nije ne znam kakva ali mozhe da se svari. posle tuceta filmova koji su tolko loshi da nisam mogao da ih odgledam u jednom dahu (u njih spada i "no country for old men" koji svi tolko hvalite) hitman zapravo predstavlja osvezhenje. preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Charlston za ognjenku - Veoma sam zadovoljan filmom. Efekti i ceo estetski, vizuelni aspekt filma na stranu, pricha mi je svo vreme bila interesantna. Iako film traje 90 minuta, uopste mi se nije uchinio prekratak.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Slabo sam gledao u poslednje vreme dobre filmove... cak i TV program... ali ovo malopre na B92

u milioneru zavredelo je moju paznju....

Na postavljeno pitanje gospoja je iskoristila pola pola pomoc..... pa kad su

ostala dva ponudjena odgovora atrazila je pomoc pijatelja koji joj se izvinio

i rekao da joj ipak ne moze pomoci da bi ona hrabro na kraju rizikovala i...

milioner.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...