Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@stija - serija se zove as time goes by (kao pesma iz kazablanke ;o)) i ide na tv avala u 8 naveche (liek which moron came up with that timeslof for a sitcom?)

@ale - hehe another happy customer! mada mnogima treba engleski titl jer ponekad zaista govori prebrzo...

Link to comment
Share on other sites

Umri muski 4, vrh

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Umri muski 4, vrh

gledah ga juce u bioskopu.. vrh stvarno ;-) opasni h4x0r1 nema sta

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Citaj knjigu scannera citaj knjigu :)

Jebote kako je to smesno :)

A dobih i knigu o zivotu filipa k. dicka od nekog francuskog autora, pobogu, taj covek zaista JESTE ziveo tako :(

Sry za off, al ja mnogo volim fkd-a :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledao Evan Almighty, bash mi je nekako legao. Film je lagan, ne toliko smeshan koliko je dobrodushan. Josh jedna slatka pricha o "dobru i zlu" koja ima porodichne ljude kao ciljnu publiku i kao takva works for me.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ali vise ne cepaju kupone sa "vrha" karte, koje ces skupiti iz one velike piksle, pa posle zalepiti na neku rabljenu kartu!

Moraces....moraces....kupiti kartu!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledao Evan Almighty, bash mi je nekako legao. Film je lagan, ne toliko smeshan koliko je dobrodushan. Josh jedna slatka pricha o "dobru i zlu" koja ima porodichne ljude kao ciljnu publiku i kao takva works for me.

i meni se bash svideo film iako je u osnovi "glupa komedija" =o)

steve carell iako zhivi od toga sto glumi djubre od choveka mnogo je bolji kao ovako pogubljen chovek

morgan freeman se totalno zabavlja, bash je cool bog ;o) mnogo je boji nego u bruceu =o)

i za kraj lauren graham je totalno nepotrebna u ovom filmu (kao i u because i said so) ono samo stoji i izgovara rechenice

sa druge strane wonda sykes sa svojim tradicionalnim "them white folks are stoopeed and wierd" fazonom mene uvek fino nasmenje...

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad neki filam sa malom bebom. Kao neki klipani kidnapovali bebu i ona im pobegne i zajebava ih po celom gradu. Na foru "Sam u kuci". Simpatican smisao za humor ima taj reditelj :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

^ film se zove beba u gradu ;-) i ja sam ga sad gledao na rts1 , bas je kulisa :D lol

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Gledao snikers sa robertom retfordom, river feniksom, ben kingslijem i tako. Savrsenstvo je kako jedan film u prvih 40 posto moze biti super, potom 50 posto totalno proglupi i na kraju zadnjih 10 posto fascinira kolko je lose do povracanja :(

Zato je misija na mars glupa 100 posto od pocetka do kraja, a specijalni efekti kao da sam ih ja radio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...