Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

The Bucket list

http://www.imdb.com/title/tt0825232/

zabavan film. mada to je najmanje bitno. najbitnije je.. gluma Dzeka Nikolsona. neprocenjivo :))

dao sam mu 8/10

taj film sam skinuo ima sigurno par nedelja, i danas videh ovaj post, i kao ae da odgledam, i stvarno, dosta dobar film, osmica minimum

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Bucket list

http://www.imdb.com/title/tt0825232/

zabavan film. mada to je najmanje bitno. najbitnije je.. gluma Dzeka Nikolsona. neprocenjivo :))

dao sam mu 8/10

upravo sam odgledao film, dobra prica u kojoj se preplicu drama i komedija, bas bas interesantan filmic.

Obavezno pogledati! 8.5 / 10 :)

Morgan Freeman i Jack Nicholson zaista cine dobar tim!

Edited by XT3X[C]ha0s
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Juno

kad sam pri najavi video radnju filma, odmah mi je izgledalo interesantno da vidim kako jedna tinejdzherka prozhivljava to shto je zatrudnela, ali kad sam odgledao film nishta nisam pouchno nauchio jer je radnja tako bleda...

http://imdb.com/title/tt0467406/

ma daaj, ko da mora da bude neka extra prica... :P

jel si obracao paznju na dijaloge ? humor ?

mene je to najvise odusevilo...taj sleng... odavno nisam cula bolje fore :)

inace..gledala sam sinoc ovaj film u bioskopu u delta shitiju..koji je sasvim ok bioskop :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

tru dat, u juno su likovi a ne radnja ono sto nosi film

za DSh - koja sala je bila? u kecu mene smorilo svetlo od stepenica sto osvetljava platno tokom projekcije

ontopic

pogledah konachno rescue dawn (http://us.imdb.com/title/tt0462504/) i u konjunkciji sa novim 3:10 to yuma moram da se zapita sta bejl misli u opslednje vreme...

film je tako bespotreban da je to fenomenalno

naravno, gluma je through the roof, i to ne samo bale nego mnogo bitnije Zahn i lik sto je glumio apama u Ryanu, ali sve u svemu dobra gluma nije dovoljna da opravda gledanje ovog filma

zapravo, od celog filma jedino sto valja je "Stack the fridge" scena...nakon sto je jedom odgledash vratish nazad ugasish zvuk i samo im gledash lica....fenomenalno =o)

Link to comment
Share on other sites

bila sam isto u kec sali :) nisam primetila to sa osvetljenjem stepenista,tj. nije mi smetalo ali mi je malo zasmetalo sto sam sedela na sredini (neki sedmi red otprilike) a opet sam se osecala kao da mi je platno suvise blizu... verovatno treba sesti u poslednje redove..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@bioskop - dunno, mene je smorilo za medalju tokom kloverfilda jer film mrachan a centar plantna osvetljen plavim lampicama...smor

@juno - pa generalno nisu izgubili vishe od 1 min filmskog vremena na to kako teenage trudnoce realno promene metabolizam devojke zauvek...po nekima prerano, po nekima sasvim na vreme...vishe se bave emocionalnim delom priche, masa dijaloga je odraz unutrashnjih konflikata...uopste profilisanje likova kroz par rechenica i sitne detalje (alison jenney i jk simmons su genijalni) , zato je film dobar, ne zbog same situacije i dogadjaja.... i could be wrong ofc =o)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i ja Juno, i film mi se veoma svidja. Ima onaj "indie", nepretenciozni smek koji sam osetio i kod Little Miss Sunshine.

Pored toga sam odgledao josh:

30 days of Night - ja ne volim zombi horore a pogotovo kada su zombiji predstavljeni totalno povrshno i josh imaju neki shkdlj jezik. U sustini ovaj film ne donosi nista novo i jedino sto valja je ona poslednja scena, donekle

Run Fat Boy Run - Ocekivao sam novu dobru komediju sa Sajmonom Pegom a umesto toga sa dobio romantichnu komediju sa njim, Henk Azariom, Tandi Njutn....u sustini film je dobar i ako imas ribu/gospodju lepo ce leci.

Awake - ovaj film ima dosta mana. Radnja, zaplet su ok zamisljeni ali u 84 minuta nisu imali vremena da se razviju. Kasting napacenog Hejdena Kristensena i Dzesike Albe kao zloce je losh, da ne kazem ocajan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

gledao sam jutros Pathfinder - http://www.imdb.com/title/tt0446013/

ono, u pocetku mi se svideo a posle hmm sjebali ga..

zvuk je za pohvalu sve u svemu 7/10

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam pathfinder i mozda bi mu dao neku solidnu 8micu :D inace gledao sam "Deveta Kapija" - "The Ninth Gate" ali nisam ga odgledao do kraja jer sam zaspao inace dokle sam ja odgledao film je bio mnogo dobar sve pohvale za film i evo link imdb-a http://www.imdb.com/title/tt0142688/

inace film sam slucajno odgledao ali dosta je interesantan :D

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je onako. Možda zato što su je predstavili kao "kurvu" pa je istetovirana i sa pramenovima i čime god, ali nije mi ništa toliko specijalno. Mada, video sam neke slike gde "ne liči na sebe" pa je moguće da je to samo do filma :)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam danas "tin drum",tj "limeni dobos",iz 1978....dosta zanimljiv film,ideja takodje,mada ima delova koji umeju da ubiju u pojam,ali definitivno vredi odgledati...

takodje sam danas odgledao "Ulzanj",film koji je juce otvorio fest...izvanredan je zaista,sve moje preporuke...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...