Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

also sramota je u tresh filmu besmisleno ubiti dobru ribu koja se iz chista mira skida u kupatji dok se ne pokazhe malo vishe! stvaaarno...

meni je to bio vrhunac, jer sam se do tada 10 puta ispovracao na klasicno teen love proseravanje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ma maki nije meni to posebna zamerka filmu nego pominjem...kad su vec od pochetak u dubokim vodama tresha, kad vec ostaljvaju mozak izvan sobe za montazhu sto brate ne daju josh koji gratis t&a shot pre nego sto zakucaju ribu imbashurikenom ;o)

Link to comment
Share on other sites

i'm not there, dokumentarac o bobu dilanu. zanimljivo je snimljen, ali nisam dovoljno upucen u njegov zivot i rad da bih povezao sve kako treba. u svakom slucaju, nisam znao da je toliko ekscentrican.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

O Svini Todu.

Ako ne volite Bartona, malo ce smetati prvih 15 minuta, dok se ne "nachne" Dzonijeva Psihotichnost. Posle toga, film je remek delo, ja ga tako posmatram, ne mogu drugojacije.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

gledala sam donnie darko pre neki dan .... skroz je cudan... trebalo bi gledati to jos jednom,ali na imdb-u kaze da nema poente ni ako ga gledam 5 puta :D

malopre sam gledala "atlantis" crtani film,svidja mi se,mada dijalozi su bas tipicni za tu vrstu crtaca ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

O Svini Todu.

Ako ne volite Bartona, malo ce smetati prvih 15 minuta, dok se ne "nachne" Dzonijeva Psihotichnost. Posle toga, film je remek delo, ja ga tako posmatram, ne mogu drugojacije.

Sweeney Todd! It's so damn good it even makes clNicky like Tim Burton! ;o)))

Link to comment
Share on other sites

shayn > upustvo za gledanje donnie darka:

1. odgledas ga prvi put

2. odgledas ga drugi put

3. overis ceo internet sajt za film

4. odgledas ga treci put

:)

film je maestralan kad se skonta :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

moze da se tumaci na nekoliko nacina..

ili ces ga tumaciti iz ugla kritike,tipicna analiza...koji su mu skriveni motivi,sta kritikuje/sta ne ... itd..

a mozes ga tumaciti i po principu da se uneses u potpunosti u problem "putovanja kroz vreme" i da li bi se pojavio onaj prolaz iznad njegove kuce nezavisno od njega ... :)

u svakom slucaju... muzika je super :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

g> stvarno?! :)

odgledao sam serijal pobesnelog maksa najmanje 15 puta :)

\o/

steta sto je otkazan 4. :| jbte kad ce snimiti opet neki serijal sa ovako true likovima kao sto je Maxa , dobrim matorim kolima motorima golim divljim cicama, a ne sve neke gej metrosexulane varijante... pffff

pciture

1454031202_59a042826c_o.jpg

;)

sto je najgore mozda i hoce ali kapiram da ce da bude rimejk

enivej naidjoh na ovu listu bash je kul, nashao sam dosta naslova koje moram odgledati

http://www.yeeta.com/_Top_50_Dystopian_Mov...ics-maxspeed017

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na ovo:

Assassination_poster.jpg

onda vredi, ali samo ako si raspoložen za 2 i po sata najrealnijih i najdepresivnijih prizora Američkog Zapada i ljudi koji su ga nastanjivali. Pit je odradio standardno dobar posao, ali ovaj lik što glumi Boba Forda ih je oduvao sve redom. Ima i par baš brutalnih scena.

On a side note, izašo AVP2 dvd screener, jipee, skidaj, skidaj... [:D]

sjajan film ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

`ubistvo jj..` se svakako morao naci na onoj listi za oskare..

sinoc pogledah 1408..bez prevoda..pa sam malo zabunjen sa par delica ako je neko gledao voleo bi da mi pojasni neke od detalja s kraja:) tipa sta je reko kad je bacao pepeljaru kroz prozor i kakvu je semu(pattern) bulaznio..

ako nista film me naterao da nabavim knjigu..nije nista spec,malo razvucen ali cusack me zaista pozitivno iznenadio..nikad ne bi rekao da je sposoban za ovakvu ulogu

p.s. lol sad sam cito sinopsis na imdbu...ili se neko tamo zajebavo ili sam ja gledao kopiju filma sa drugacijim zavrsetkom:))..pritom mnogo vece sanse dajem opciji 1

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

postoji vishe zavrshetaka 1408ice potrazhi na youtubeu "1408 alternate endings" (mislim da i na imdbu ima alternate endings info...

"kukavichko ubistvo jj..." je dobio nominacije za tachno ono za sta zasluzhuje (mada sumnjam da ce dobiti ijednog zbog jache konkurencije u tim katergorijama)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...