Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

odgledao trilogiju (hvala ti voodoo) pirata i mogu reci da sam blago receno razocaran.

ocekivao sam mnogo vise, recimo da mi je prvi deo najbolji. poslednji deo je ocajan, toliko konfuzan da je u neku ruku i smesno.

e da, ali zato kira najtli \o/ jes da je malo mrsava, ali i pored toga je njama njama :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

the departed - sviđa mi se dualizam u filmu i sve te paralele, kul je koncept i super je odrađen, ali nekako sam očekivao više

american gangster - priča je dobra, denzel je dobar, istorijski period je ok prikazan, ali film svejedno ne isporučuje ono što na početku očekuješ

reklo bi se da je ceo žanr (gangsterski filmovi) dao šta je imao da da i da je vreme da malo odmori, osim ako se gangsteraj ne iskoristi samo kao setting za neku drugačiju priču. ovako, ograničen je broj načina na koji može da se opiše uspon, vladavina, sunovrat i smrt glavnog gangsta junaka.

Odlgedaj infernal affairs, mnogo bolji od departeda koji je pokrao sve zivo iz prvog..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne internal, vec infernal nabe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odlgedaj infernal affairs, mnogo bolji od departeda koji je pokrao sve zivo iz prvog..

Pa sad, gledano sa pravne strane nije pokrao, platio je to dobro. Prosta stvar Plan B Entertainmet (vlasnik Brad Pitt), 2003 kupuje prava od kineske kuce da napravi holivudski rimejk njihovog filma Infernal Affairs i tako dobijamo The Departed koji kupi 4 oskara....

Link to comment
Share on other sites

mene ne zanima pravna strana, mene zanima da sam gledao 2 ista filma, i da se gomila pajvana nalozila na americku verziju, jer za bolje nisu chuli [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u odnosu na prestizh, iluzionista je bzvz

samo glumachki, "siromashnija" pricha iluzioniste je konciznija i bolje funkcionishe od prestizha koji se montazhom i odredjenim kadrovima bukvalno dere na gledaoca sta su oba "skrivena" twista

cudno kako holivud izbacuje filmove iste tematike u isto vreme

aha, za to lichno krivim "debele matore producente u studijima" osecam kad nachuju da je konkurencija dala nechemu zeleno svetlo oma sami gledaju dal imaju neki slichni scenario "na lageru"

Link to comment
Share on other sites

meni se isto vise svideo prestiz..koji sam gledao poodavno

za iluzionistu nisam imo pojma da je izashao tada..u isto vreme..skino sam ga sa haba pre koju noc jer mi se svidelo sto glume i norton i onaj lik iz dark citya..

i ko sto rekoh fin film za vece..prestiz je nekako napucaniji..a i grubo gledano postava je bolja..

p.s. filmovi iste tematike u sl vreme - el se secate deep impacta - pa posle pola god armagedon..to je ta fora:) upalilo je njima aj i mi da probamo samo sto cemo da platimo brusa vilisa i ben afleka..i da napucamo i zaradimo vise

Link to comment
Share on other sites

zapravo intereakcija dzhoa peshija i krisa roka + retardirana upotreba dzheta lija je ono sto kolje cetvorku

+ margi ima 2 dela sa rene ;o) realno kec i dvojka su tu nekgde, trojka je veoma gledljiva, ono mogu nakon 5-6 meseci uvek da je pogledam kad je zakachim na TVu, ali mnogo je slabiji film od prva 2 filma...4ka nema ni tu gledljivost...

Link to comment
Share on other sites

Super natural, 2005.http://www.imdb.com/title/tt0460681/

upravo sam poceo da gledam, pomalo dylan dog prichice, nije lose nije lose :)

odlicna je serija

mozes pogledati i the dresden files, nije ni izdaleka tako dobra ali nije toliko bas ni losa

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...