Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=RUfnB7Xrblc e da ovo je zavrsetak koji nije bio u mojoj verziji filma :)

omg,pa ovu verziju sam ja odgledao, nisam ni znao da ima drugaciji kraj

evo sad odgledah na yutubu kraj koji je bio u vashoj verziji, losh je.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

isto kao immz, ja sam gledao verziju kad zhena ispusta kutiju a ne ovo za samom jacksonom u kolima...no hvala G!u za link jer u komentarima pishe kakav je kraj u kingovoj noveli...

jes vala stijo greshka samo takva, meshati supermenovog tjaleta sa najboljim rezhiserom westerna nije u redu, my bad =o)

Link to comment
Share on other sites

1408 je kul, ima odlicnu atmosferu, fino sam se isprepadao u par navrata :)

da, ni ja nisam video ovaj kraj. originalni je od klasicnog "nisam mrtav vratio sam se u poslednjem kadru" sranja

pogledao i ovaj novi 3:10 to yuma. nije los, mada mi se kraj uopste nije dopao.

ceo taj trip gde se on promenio za 3 minuta je deus ex machina govno. i nije mi jasna ona poslednja scena gde doziva konja, ocigledno hoce da pali iz voza ponovo. zasto je onda ulazio? zbog klinca (uf i cela ta prica sa njim je glupa do jaja) ne, jer je mali odustao. i zasto je pobio likove koji su krvarili dupe za njega, ako vec nece da se promeni? kraj je mnogo glup. ali ekipa je odlicna, pogotovo doktor (lik iz Death at a Funeral), i "hand of god" su odlicni

pa naravno da je ushao u voz da bi onaj klinac i zena kristijana bejla dobila obecane pare od drzave zbog kojih je mucheni bejl i izumro, jer je nejgov zadatak bio samo da smesti njega u voz, a i on kad vec pravi sranje da ga napravi kao sa dobrim razlogom, a pobio je svoje jer je pomalo psyho

onaj kraj 1408 sa strecalicom na kraju je directos cut a ovo je regularan kraj... bas dobar filmitj onako skeri a bez krvi klanja i tih banalnosti... mada ono sta je na kraju bilo je malo wtf i bas sam navijao za kjuzaka ali .... :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah I Am Legend - shat znam, ima jako dobrih momenata, ali generalno filmu fali neshto... Knjigu nisam chitao, tako da me nije nishta posebno smorilo osim jedne evidentne stvari - za 3 godine ne moze da izraste onakva trava na Times Square-u! Mislim, nije proshlo 30 godina, vec 3-5 godina. Moram priznati da mi se jako svidela gluma Will-a, uspeo je dosta dobro da dochara to koliko chovek moze da bude sjeban kada ostane sasvim sam na svetu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

i am legend

i.am.legend.repack.dvdscr.xvid-imbt.avi

elem, film kao film je okej da ubiješ sat i po, ali su totalno promašili poentu knjige.

u knjizi vampiri izgrade novo društvo i njegove institucije, pa uhapse nevila, osude ga za višestruka ubistva i obese. meni je to bilo mega, kako je zapravo ono što je mejnstrim i "normalno" relativno i podložno shvatanjima, i kako nešto što iz jednog ugla deluje kao borba za opstanak i racionalno (pa čak i humano) postupanje, iz drugog deluje kao zverstvo.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam SAW IV. Stigao sam do pola pa sam morao da idem. OK je za sada, samo da nesto ne zaseru na kraju. Pomalo nepotrebna uvodna scena obdukcije kad je kao sve "realno prikazano" (mada bih ja to pokazao koletu i duletu ;)) kao - "e, e, ajde da ubacimo to, ima ljudi da kazhu - jao kako je ovo gadno, pravi je horor".

Link to comment
Share on other sites

mislish najamnje je retardiran, mislim da je poenta bila i da malo pobegnu od tog stereotipa bonda u koji bi se klajv potpuno utopio. to ej polako krenulo mega da smara, mislim ne mzoesh praviti 30 filmova na isti fazon.

poenta je: kreg je mega, kole je budala:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

meni je krejg oke kao bond

mada, verovatno zato sto je kazino rojal najbolje napisan bond u celom serijalu

krejg je solidno odglumio... ali sigurno ima ljudi koji bi to mnoogo bolje odradili... cak i pierce brosnan...

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledao WAR u showroom-u na poslu - film je jednostavno odlichna akcija (drugachije i ne moze biti kada igraju Jason Statham i Jet Li!), sa jako dobrim scenariom. Rat medju Jakudzami i Trijadom je samo shlag na tortu. Obavezno gledati svim ljubiteljima dobre akcije!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

mislish najamnje je retardiran, mislim da je poenta bila i da malo pobegnu od tog stereotipa bonda u koji bi se klajv potpuno utopio. to ej polako krenulo mega da smara, mislim ne mzoesh praviti 30 filmova na isti fazon.

poenta je kreg je mega, kole je budala:)

ali oni su uzeli lika koji ni ne zna engleski jbt... kako sam raspizdeo kad sam cuo kako izgovara my name is bond... [:(!]

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

mislish najamnje je retardiran, mislim da je poenta bila i da malo pobegnu od tog stereotipa bonda u koji bi se klajv potpuno utopio. to ej polako krenulo mega da smara, mislim ne mzoesh praviti 30 filmova na isti fazon.

poenta je: kreg je mega, kole je budala:)

prichatjemo vecheras, timmejtu moj... ;o>

Link to comment
Share on other sites

ma dobro nemam ja nameru da se nshto tu prepirem, neka gleda ko shta hoce, za mene je bond bio umro tamo negde kod The World Is Not Enough, kad sam zaspao u sred filma, kreg je samo razbio ceo taj klishe shto se meni eto svidelo:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj Bond jedan od omiljenih, a replika:

Elektra: You wouldn't kill me. You'd miss me.

Bond: KAPLAUH!!! I never miss.

Prvo da se obratim Ivanu, coveku koji me jedini potpuno razume kada pricamo o Bondu, mada je i Kole tu negde: Ne mogu da se uzdzim.

Svih "30" Bondova treba da budu na isti fazon jer je u tome cela poenta. Scenario za poslednji nikako nije najbolji, a Krejg je, sto bi rekao moj ortak, pti shansme. Krejg ne moze biti Bond iz prostog razloga sto kada obuce odelo, on i dalje izgleda kao luchki radnik. I ne, Bond ne treba da bude realan, jer je Bond zamisljen kao simbol, kao personifikacija ultimativnog muskog ega. Kome to nije jasno, moze samo da kaze da ne voli da gleda Bonda, ali nikako i nikada ne moze niti sme da kaze kako je Bond los zato sto je "nerealan". Da ne ulazim u pricu oko "realnosti" i povezanosti tog pojma sa umetnoscu uopste.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

generalno nemam ja naravno nishta protiv bonda, samo posle odredjenog vremena dodjesh do stava, pa dokle bre vishe , uvek isti qrac. a kad zaspish u sred akcionog filma, onda znash koliko je sati, pogotovo shto tu nisam usamljen sluchaj.

najgluplji film svih vremena- driven

prvi film uz koji sam zaspao- the world is not enough

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

XXX je 21st century nerealan - akcija+smeh+lolnerealnost+gole sise, bond je dinosaur koga je pregazilo vreme, superheroj u svetu od pre 40 godina i platforma za parodiranje od pochetka devedesetih kada je tehnichka pismenost prosechnog stanovnika "modernog sveta" vishestruko napredovala.

a objashnjavanje toga sto su "velikog shmekera" zamenili engleskim paorom kome bi u normalnom svetu vrhunsko dostignuce u bond filmu bilo "pripiti jednooki psiho tabadzhija iz pratnje generala Gogolja (koji ce do kraja filma biti zasigurno mrtav)" da je to "realnije"/"modernije" ili sta li vec po mo misljenju ni malo ne drzhi vodu

ako su hteli realno i moderno eto im bourne 1 i 2 pa nek kopiraju ;oP

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam SAW IV i šta ga ja znam ... kao, ide pošanjenje kako je jigsaw postao to što jeste, bla truć, što generalno ok upada u priču (a i ona žena njegova neverovatno podseća na Ellen Muth iz Dead Like Me kroz tipa 20 godina), međutim, suviše su novih likova ubacili u priču da na kraju balade jednostavno nemaš onaj osećaj "wow, što je ovo dobar twist" već kao "e eto, to je tako ispalo".

A sad za one koji su takođe gledali, par pitanja kroz spoilere:

1. Kako se jigsaw nalazi i u obdukcionoj sali ali i u onoj "hladnjaci" na kraju?

2. Jel se i vama cini da je crnja od pocetka retard ili sam to samo ja? Pola stvari koje je uradio naravno nije morao :)

3. Ona agentica sa "Jao sta to sisti, mora da je oranzhada" mi je tek bila funny.

Link to comment
Share on other sites

a objashnjavanje toga sto su "velikog shmekera"™ zamenili engleskim paorom kome bi u normalnom svetu vrhunsko dostignuce u bond filmu bilo "pripiti jednooki psiho tabadzhija iz pratnje generala Gogolja
jle ti to prichash o pirsu?:)

ne kole nego cemo da gledam brosnana do smrti dok u 29om delu ne bu de scena kad sa uvek istom kul facom ulazi u sobu u kome mu glavni negativac kara sestru i on izgovara my name iz bond, james bond, a vi cete da shiljite vashe karice jer ce bond devojka biti mladja sestra britni spirs, i govoricete : jbt, kako je ovaj bond cool.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa Koletom. I pored svog šmekeraja koji Bond kao čovek i pojava nosi, naprosto je outdated. Novije delove nisam gledao i nemam nameru, radije ću da se sećam starih kao zabavnog relikta prošlosti i gledam ih iz te perspektive, nego da prevrćem očima pred poslednjim delovima kao da sam na reunion koncertu Beach Boysa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...