Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno, kada imash 16-18 godina sta mozesh da radish, u ovoj nashoj zemlji, toliko da isplatish sebi more, osim ako nemash neku porodichnu vezu za posteno platjeni posao? meni trenutno padaju na pamet samo sezonski poslovi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo odgovorio ti je G igz umesto mene, pa da ja ne troshim tastaturu. Sad ocekujemo da ti opet napishesh "Svi ste vi glupi, ja sam zaradjivao, i sad vozim cls-a od svog rada i truda"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

setio sam se - mozesh da zaradish eventualno ako si talentovan dizajner ili programer pa da radish preko neta...

ali i ti slucajevi su retki, jer u tim godinama kada nemash nikakav cv radish za shaku pirincha i tapsanje po ramenu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo odgovorio ti je G igz umesto mene, pa da ja ne troshim tastaturu. Sad ocekujemo da ti opet napishesh "Svi ste vi glupi, ja sam zaradjivao, i sad vozim cls-a od svog rada i truda"

jel to neki kompleks viri iz tvog posta?

realno, nisam skapirao da se ovde dopisujem sa nekim ko ima 16. godina

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba o/! ovo za Zelenog :)

pretece me G! koji prica napamet.Evo ja radim od 19-te, svaki posao sam do sada nalazio jedino preko veze, trenutno radim za 300e i na more idem ali preko kredita.Sam da ga platim nema shanse jer placam gajbu,klopu,rezije ... da su me odbili za kredit duvao bi za more jer nije bilo shanse da sacuvam recimo po 50e mesecno zadnjih 6 meseci.Osim ako ne mislis na rad na gradjevini ili tako neke "unosne" poslove.

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

@Green:

pa ti si Makedonac, a to je isti kurac ko Bugari, same shit [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan mog burazera (16 god.) zove drugar iz osnovne da kao idu negde pored zemun polja kod nekog njegovog rođaka da slažu i prenose kukuruz u džakovima, ili tako nešto; plata ne znam koliko dnevno, "ajde biće zezanje, radi se samo od sedam do podne, plaćaju svaki dan posle posla". i naravno odgovorim burazera od svega toga jer sam odma znao šta će da ispadne, a desetogodišnje iskustvo me je naučilo da rad na njivi ne može biti lak i zezanje pa sve da sa tobom kopa džena džejmson, plus pritom poljoprivredne gazde imaju zmije u džepovima i normalno je da npr. svinja jede redovno i obilno, a radnici ne. zove burazer tog drugara prvi dan prepodne da ga pita kako ide, a ovaj tamo pizdi, upregli ga ko matorog, sunce piči (u julu, zamisli!), a pored toga par dana kasnije saznaje da ovi još uvek dinara nisu dali i da će, kako stvar ide, verovatno da prodaju do kraja na rodbinske fazone.

poenta priče, kad si maloletan niko te ne jebe 2%, i treba da budeš zadovoljan ako ti stariji ne uzmu to malo para što imaš, jer aktivno i uspešno zarađivanje spada u sf.

Link to comment
Share on other sites

jel to neki kompleks viri iz tvog posta?

realno, nisam skapirao da se ovde dopisujem sa nekim ko ima 16. godina

reche G!!! koji ima kompleks od BG-a, kao i svaki lik iz unutrashnjosti..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

setio sam se - mozesh da zaradish eventualno ako si talentovan dizajner ili programer pa da radish preko neta...

ali i ti slucajevi su retki, jer u tim godinama kada nemash nikakav cv radish za shaku pirincha i tapsanje po ramenu.

To je moguce i lepa kinta se uzima samo je bitno da imas neke ljude koji ce te ubaciti da radis, u Srbiji je bitno da poznajes ljude koji se bave time jer je u Srbiji sto se tice programiranja krug dosta zatvoren i samim tim je tesko da nabavljas poslove ako nemas nekoga u igri ko ce ti iste namestati. Takodje se moze raditi preko rentacodera samo treba truda i vremena.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

sezonski poslovi moja kara

pa gde da radim jebeno kad mi se rok juche zavrsio

ko ce da me pusti da radim 5-10 dana

a kad da idem na more onda,kad septembarski rok pocinje krajem avgusta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

matorci ce odresiti kesu jer sam konacno pristao da izvadim sosku, te sad gledam de cu da idem, znaci, verovatno su iskljuceni tripovi tipa tajland, kuba, singapur i ostala dranja po usima za put, pa cu se ograniciti na komsiluk. hteo bih da mi kazete gde je:

-dobro more, znaci lepe plaze, lepo more, ne gazimo jedni drugima po glavama, nema zemunaca i tako to

-blizina svih zivih tripova, znaci da je kao u cg ili u rvatskoj tipa imas mesto koje je turisticko i tu sad mozes i da izadjes i da kupis leba i da odes u dom zdravlja i da vozis bajs i da se setas, a ne da su neki turisticki kompleksi tipa imas hotel i to je kao omgwtf do jaja, a do grada ti treba sedamnaest sati basem

-da nije okolina debilna, ko sto sam cuo za egipat tipa jo brate vidi belja, aj da ga smaramo i da ga worshipujemo i da mu uvaljujemo genuine rucne radove

kontam da bi mi odgovarala mozda turska, za tunis sam cuo da ne valja ici sada jer ima tri ziliona stepeni i da cu umreti, grcka se ceka dosta zbog vize, italija sam cuo da ima lose more, ne znam kakva je recimo sicilija ili spanija ili malta i tako ti tripovi, aj ako neko nesto moze da preporuci, baj ol minz, du:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ali O BOZHE PRESVETI NA NEBU .... matorci tje da mu se otvore jer je pristao da izvadi pasosh .... OMG .... koji fantastchan primer suprotne krajnosti od popularnog vaspitavanja dece "pushtanjem na ulicu" ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da stvarno zvuci nelogicno.

Moja preporuka je da ides u crnu goru, jer cim vec imas ovakve zahteve, iz CG ces bar moci najlakse da pobegnes, a i ustekaces pare, kazi matorima da ides u pizdinovce a u stvari odes u sutomore.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

najachi su ovi studenti sto se tripuju kao ko ce da mi da da radim necu ni da pokusam nasao sam posao za 2 dana ...

icicu u tursku ako bog da ... kao pravi chobanin :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...