Jump to content

MAJICE SU POSLATE


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...cirada...

Vidi ako ima i nekih šatorskih krila za Koleta [:D]

Ja ne znam što se teškaši žale kad je meni maja sasvim dobra, a spadam u gorepomenutu grupu...

aaa nene

ili "no, no, no, mr. milosevic!"

samo chis' pamuk molitju lepo, dosta mi sto svaka maja sa vetjim 'gumeno-sinetichkim' farbama ima efekat ko da na tom delu nosim plastichnu kesu a ne pamuchmu majicu, sad josh ocete shatorsko krilo..

ono, ne znam koji je problem po sredi, no moj opseg grudnog kosha je 122cm pa vi nadjite majicu koja je na grudima shiroka 61+cm a ne ovu sad bre XXL od 56cm...mislim lol...

@zemljak - sta cesh, poraste chovek od velike kolichine Gavrilovicevih proizvoda ;o))

Link to comment
Share on other sites

hmmm....spavatjica...don't get me started

te sa wcg-a su isto marke "Division Co" samo sto je normalan kroj a ne ovaj pripijeni whatever...

ali spavatjice? =o))) pa i ta XXL je 60cm preko grudi tj i to mi je knap...pa ti vidi ko ti je kriv sto imash drugare velikih gabarita ;oP

Link to comment
Share on other sites

ja samo zhelim da se 'moje' pare iz ove ture iskoriste explicitno za kupovinu velikih majica, noshljivih od strane mene bez da smrshavam ich! i naravno da se dzhankiju slomi i druga ruka blagovremeno da ne uzme iste majice kad budu gotove kako bi izgledao baggy...

tako znaci... trebao sam da ti dam xl da uzmes... the ungratefullness of it all!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...