Jump to content

MAJICE SU POSLATE


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mora da znachi, meni je stigla oko pola 2...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

taman krenuh da kucam "* ch1zra enter rage", kad reko aj da spusim prvo cigar...

i taman gasim pljugu, kad zvoni neko, i ono stigla majica :)

malo su smesni rukavi, i stvarno vam cudan ovaj XL, al nevermind, maja je kul :)

mozda i ja skinem rukave :P

http://img149.imageshack.us/img149/3650/dsc00001mx9.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/3155/56604402yz1.jpg

elem, dropovao mi postar dobru rare majicu...

dobar run bio

\m/

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Niste me svi poslusali drugari, deco i omladino. Buduci da sam spisak orijentisao ka ime.prezime varijanti, bez nickova, zamolio sam da tako saopstavate ko je dobio majicu. Sada cemo morati da cekamo na one koji je eventualno nisu dobili da bismo videli kako sve stoji sto se toga tice. Opet, ako se meni vrati nesto, znacu u cemu je problem :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

E da, jako vazno ... ukoliko ste iz bilo kog razloga platili vishe ili ne onoliko koliko je pisalo da treba da platite (ako ste platili manje onda psssst ;)) javite to sto pre ovde, bas kao sto je javio nepismen. Ispitacemo svaki slucaj i ako zaista ispadne da je doslo do nase greske (pa cak i greske cityexpressa) refundiracemo novce ili mozete da se odlucite na to da imate dodatni popust prilikom sledece kupovine majice ili bilo cega drugog.

Sto se tice "garnitura", trebalo bi da se rade nove serije, ne znamo kada, ali moguce dosta brzo, cisto da se iskoristi leto :)

Link to comment
Share on other sites

ja samo zhelim da se 'moje' pare iz ove ture iskoriste explicitno za kupovinu velikih majica, noshljivih od strane mene bez da smrshavam ich! i naravno da se dzhankiju slomi i druga ruka blagovremeno da ne uzme iste majice kad budu gotove kako bi izgledao baggy...

Link to comment
Share on other sites

ae to bi bilo dojaj, samo ovaj puta nadjite neke standardne majice :]

Sledeci put pravimo specijalnu ediciju za vas od 20 kilograma :)

Ne brinite, sledeca tura koja bude isla ce biti verovatno bez tih skracenih rukava ... mozda bude odredjeni broj komada bez rukava skroz, ali otom potom.

Link to comment
Share on other sites

Sledeci put pravimo specijalnu ediciju za vas od 20 kilograma :)

Ne brinite, sledeca tura koja bude isla ce biti verovatno bez tih skracenih rukava ... mozda bude odredjeni broj komada bez rukava skroz, ali otom potom.

nemoj tako, evo kole i ja smo teshkashi pa nam maje ne odgovaraju ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...