Jump to content

Beer Fest


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razmisli samo koliko si puta namazao kosu jojoba uljem ili razmisljao o botoksu :)

Disclaimer : salim se naravno, prosto nisam izdrzao iako sam obecao, ivane izviiini. I da veci si macho od mene 1000 puta :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja tju da pokrenem kampanju da se Beer Fest vishe ne zove Beer Fest, vetj Srpski Vashar - jer vishe nema dodirnu tachku sa festivalom piva. Od ne standardnih piva ove godine ima 2 (desperado i josh jedno) - nema bre jebeni Ginisi - Paulaner sam davno zaboravio (bio samo na prvom u sushtini). Ubacili one ringishpile, hranu na sve strane, kurce palce ono je bre najobichniji seljachki vashar a na to i izgleda sa onim ruljama neandertalaca koje se pomeraju pola metra na sat. Najobichniji seljachki vashar.

I ne ne kazhem da svi koji odu tamo su seljaci i neandertalci, da se neko ne uvredi.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

bio sad, ljudi taman, cene ok, ozvucenje sjajno, shaban ce uvek biti (boze moj). kul.

pozdrav za ramba, shekka, dragana i njihove gospoje.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jozo aman zaman chitaj sta ljudi pishu

Piva od borovnice ima uvek na Tashu,a i bilo je prosle godine na bir festu.

i nema u flajkama, sirup se dodaje na licu mesta...also ove godine ima i od borovnice i od ribizle mada sirup je sirup, ko sto je skoro svaki aditicv nalik na lemon (sem cola-mixeva ajd...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...