Jump to content

BESPLATNI KOKTELI


Recommended Posts

22 Juna u klubu Trezor u okviru TS.Org Letnje Sezone organizuje se Girl's Night Party i Semafor Party.

Girl's Night:

ZA DEVOJKE - BESPLATNI KOKTELI CELO VECHE:

Sex On The Beach

Blue Lagoon

Semafor Party:

Na ulazu se dobija narukvica:

Crvena - Shetaj, zauzet/a sam

Zhuta - Probaj, mozhda neshto i uradish

Zelena - Pridji i ne plashi se

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Tako si i proshli put reko celu notj za dz kokteli za ribe pa se ispalismo

Kako ispali ste? Sem ako mislish da zurka tamo nije bila bash najbolja...a i shto mi ne spomenu tad da niste dobili koktele????

Ja lichno pio te koktele :)

Bili su kokteli celo veche...dodushe nije bilo dvoljno osoblja a vas je dosta doshlo - pa se u odrejenom momentu chekalo i po pola sata na isti - sem ako ne nadjesh mene i ja kazhem kelneru "prvo tamo"....

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

loool smekeru, a onda ribi kazes "onda vamo", pokazujuci ka separeu:)

Pa dobro sad ne radim to bash tako...ali realno konobari umeju da jedu govna (ko ti proshlo leto) - al ja sam ipak menedzer i meni ne mogu bash da jedu govna, da ne bi ishli da trazhe novo radno mesto.

Si ti bio, nisam te video? Bilo vrh - ako se nije napravilo 40 parova ja nznm....

NAJVETJI LOL - prvo su mi nestale zelene narukvice - i to zbog riba xD

DRUGI NAJVETJI LOL - tipovi su uzeli najvishe crvenih xD

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro sad ne radim to bash tako...ali realno konobari umeju da jedu govna (ko ti proshlo leto) - al ja sam ipak menedzer i meni ne mogu bash da jedu govna, da ne bi ishli da trazhe novo radno mesto.

Si ti bio, nisam te video? Bilo vrh - ako se nije napravilo 40 parova ja nznm....

NAJVETJI LOL - prvo su mi nestale zelene narukvice - i to zbog riba xD

DRUGI NAJVETJI LOL - tipovi su uzeli najvishe crvenih xD

nisam u beogradu i smorio sam se sto nisam isao. TOLIKO sam hteo da idem jebote semafor, od kad to nije bilo lol

a 29. ponovo putujem

ne stvarno da vam kazem. bio sam na punoletstvu kod ortakinje pre koju nedelju u vip-u i svratio do trezora. bilo je puno ljudi, a zika 10x bolja nego u vip-u. znaci verujte mi ne kenjam,po mom utisku tog dana, mnogo je bolje nego pre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...