Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

to matora, odma edesi ekipa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taba = mojo?

des torima o/

@kako smo dosli do bete -

- Dobio cdkey sa jednog od fansajtova

- Barb prebija.

- Skill stistem sakuje jako.

@diablo cena -

Cena varira u zavisnosti od toga koliko se koji reseller ugradi, blizz za resellere ima jednu cenu, i onda neku preporucenu cenu stavi na digital preorder, da bi i reselleri bili konkurentni (blizzardu se to isplati). evo ovde je lepo objasnio fushi.ryuu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Hm, kako da dobijem Matriarch's Bones event? Očistio sam sve tri kripte gde se nalazi questgiver, ali nikako da naletim na nju (a nema šanse da ne primetim lika koji svetli naspram mračne pozadine, plače i nije mob kojeg je moguće ubiti). Dva puta sam prešao betu i jedanput namenski birao quest koji se odvija u tim kriptama i tuki (to je isto i jedan od achievmenta, isto kao onaj jar-of-million-skeletons event).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Aha, ok, thanx. Nego, kakav nighmare, kako se bira težina (pređem igru i dalje mi stoji normal za game continue, a ako odaberem određeni, pređeni quest, opet mogu da biram samo normal difikulti).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino je bitno ako jurish sve achievement-e da odradish nishta drugo :)

A shto se tice tezine ne mozesh da menjash, pricam za hardcore shto nishta toliko nije tezi jer je jelte na normal tezini jeste da ispadaju plavi item-i kao ludi, rare iteme od creepova sam uspeo jednom samo da uzmem neki gloves koji daje stats "5 str + 2 dex + 5 int + 3 vit + 6% Extra gold from monsters + monsters kills grant +4 exp" (ne na hardcore liku), ljudi na aukciji su naravno nenormalni prodaju iteme za milione al dobro beta ko beta ljudi nemaju predstavu o vrednosti itema. :)

Link to comment
Share on other sites

Kako me smorio patch. :( Prvo launcher nije hteo da apdejtuje igru a onda sam provalio da su mi izbrisani svi likovi i stash... parice, matsi, lv13 likovi... sve otishlo. Shmrc. :(

Bedak veliki shto nisam napravio novi Bnet account za D3 betu pa da udelim ljudima da se igraju dan-dva... sry [:(]

Jedino je bitno ako jurish sve achievement-e da odradish nishta drugo :)

A shto se tice tezine ne mozesh da menjash, pricam za hardcore shto nishta toliko nije tezi jer je jelte na normal tezini jeste da ispadaju plavi item-i kao ludi, rare iteme od creepova sam uspeo jednom samo da uzmem neki gloves koji daje stats "5 str + 2 dex + 5 int + 3 vit + 6% Extra gold from monsters + monsters kills grant +4 exp" (ne na hardcore liku), ljudi na aukciji su naravno nenormalni prodaju iteme za milione al dobro beta ko beta ljudi nemaju predstavu o vrednosti itema. :)

Ne znam koju si ti aukciju gledao ako samo na milionske cene naletjesh, istina ima imbecila sa nenormalnim cenama za random rare iteme ali ja sam recimo opremio mog WD-a sa full rare i to ne sa random jadnim statovima vetj za bild koji sam jurio i to za male pare, fora je samo da cheshtje gledash aukciju. :-)

Jeste uzaludno ali recimo kul je fora da prelazish "igru" sa novim likom za garantovani first-run rare od SK-a i prodajesh ako ti ne treba, meni se svaki item prodao bez problema za 50k.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

ma nije fora uopshte u tim rare item-ima craft je mnogo bolji i daje bar duplo bolji stats od tih rare item-a retko koji rare sam sacuvao tek onako da imam u stash-u ili ih odmah prodam na aukciji, ja moje item-e ne mogu da prodam za te cifre tako da prodajem recimo 4-5k max i ne opterecujem se gold se skuplja lagano, sad su stavili da mozesh da kupujesh ringove pa mozesh dps da povecash drasticno u odnosu na proshli patch gde su mi 2 ringa ispala posle 40 run-ova :D

Witch Doctor je izbagovan previshe sa onim skilom da od creep-ova uzima Int :D

Link to comment
Share on other sites

ma nije fora uopshte u tim rare item-ima craft je mnogo bolji i daje bar duplo bolji stats od tih rare item-a retko koji rare sam sacuvao tek onako da imam u stash-u ili ih odmah prodam na aukciji, ja moje item-e ne mogu da prodam za te cifre tako da prodajem recimo 4-5k max i ne opterecujem se gold se skuplja lagano, sad su stavili da mozesh da kupujesh ringove pa mozesh dps da povecash drasticno u odnosu na proshli patch gde su mi 2 ringa ispala posle 40 run-ova :D

Witch Doctor je izbagovan previshe sa onim skilom da od creep-ova uzima Int :D

Slazem se, crafting ftw ali mozesh opushteno da nadjesh bolji rare na AH za svaki slot, pogotovo ako jurish specifichne statove lakshe je da kupish rare nego da se molish da tje crafting da ti izbaci ono shto zelish.

WD teh bausssss! [:D]

Link to comment
Share on other sites

jel toliko bitno da naletis na taj event?

pipe, pocni da citas sta pisu drugi ljudi

Pa bitno mi je, što da mi nije bitno

I da, baš sam isčitao sve do 76-e stranice topica, al' me mrzelo da čitam ostatak, zato sam postavio pitanje...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...