Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa to realno vredi 2-3mil, mozda 5 ako te usere onako... prilicno :D A sto se eur tice, jbg mozda nekih 15ak :< Ne dissujem ili bilo sta, ali to je samo jedan on "average" itema u najboljem slucaju :p

Kruzer, internet biznis guru, ima odgovare na sva pitanja koja niste ni postavili. Pitam se samo de ti bi taj osecaj za realnu vrednost kad si bow onaj prodavao.

Inace od 1.03 mislim da su mi 1 ili 2 itema ispala koja vrede preko 1mil, a bio sam vredan kinez!

Edited by asdf
Link to comment
Share on other sites

Pa to realno vredi 2-3mil, mozda 5 ako te usere onako... prilicno :D A sto se eur tice, jbg mozda nekih 15ak :< Ne dissujem ili bilo sta, ali to je samo jedan on "average" itema u najboljem slucaju :p

Uuuuh malo sam prevideo ovaj LoH, uopste ga nisam skontao... Mozda potraje, ali lagano prodajes za 250eur/150+mil

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Najtezi boss od kad je ubacen ovaj patch je Ghom debeli gmaz, nisam probao sam jer nema potrebe, a sa grupom smo ubili 3 puta Ghoma na istu foru kao pre patch-a, monk i barb rade dps koliko mogu da izdrze u poison-u i skidaju mi addove dok ja stojim pozadi i radim dps(poshto sam wizzard) i posle se krecemo kao jedan od stuba do stuba u krug i to ti je to od prilike, samo je fora shto sad stvara duplo vishe poison cloud-a tako da je teze da se kite-uje ali u sushtini to ti je guide. Good luck :)

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da mi kaze zbog cega mi ovo govno secka i ako imam solidnu konfiguraciju (athlon x4, 4gb ddr3, ati 57701gb itd) i stavim detalje na low/medium?

bukvalno sam prestao da igram pre jedno 3 nedelje zbog toga i cujem da je bio neki patch da su fixovali, kad ono isti qrac :(

jel moze nekako da se resi ovo? ili je konfa preslaba za d3?

indeed

Link to comment
Share on other sites

isti problem sam imao i ja, i cini mi se da imamo i istu konfu (ja imam 8gb though, mada mislim da je nebitno).

I ja sam pizdeo najgore... najgore je bilo kad razbijam scenery, pa delovi lete okolo, tad je framerate umeo da padne na fascinantnih 2-3.

enivej, koliko se secam, ono sto sam ja uradio, je da sam obrisao drajvere za plocu i grafu, instalirao najnovije itd.

neces mi verovati, ali mislim da mi je bilo sve isto posle toga.

ono sto mislim da me je spaslo, jeste to sto sam razbucao komp, izduvao ga i ocistio do sitnih crevaca, i evo sad mi sljaka ko besna igra.

a bilo je unutra jedno 2 kubika prasine i stroke :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jel moze da mi neko odgovori na ovo, siguran sam, glupo pitanje:

Kako u Diablu 3 da promenim tezhinu?

Naime presao sam, na Normal tezhini, igru sa demon huntersom kojeg sam doterao do 32 (maks 34 nivoa) i tako nisam otvorio ni pola runa. Pretpostavio sam da te druge rune, zbog balansa i nisu dostupne na ovoj tezhini. Zbog toga, a i zbog toga sto sam igru presao za 18 sati gameplaya i zbog toga sto je cetvrti chini bio lakshi od drugog (barem meni), hteo sam da predjem igru sa drugom klasom ponovo. Izabrao sam Witch doctora, kao klasu, ali na pocetku mogu da biram opet samo normal tezhinu kada biram kvest.

Da ne govorim o tome sto je izuzetno glupo sto heroji medjusobno dele inventar i kesh....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Svaki heroj za sebe otvara nivoe tezine tako da to sto si sa demon hunterom otvorio jacu tezinu ne znaci da mozes sa novim herojem od pocetka da picis tu tezinu.

Na stranu sto ne mozes tehnicki ne mozes ni prakticno jer bi te na malom lvlu na jacoj tezini kripovi upropastili.

Sve u svemu igra je napravljena tako da sa svakim charom ides redom po tezinama, normal > nightmare > hell > inferno jer kad prodjes jednu tezinu onda si "stasao" levelima i itemima za sledecu tezinu itd itd.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...