Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ovom prilikom zelim da podsetim da je moja kara i dalje najduza,nadeblja i da je o njenim proproporcijama suvisno bilo sta vise reci.Nadam se da je ovo sada ponovo primljeno k znanju i samim tim je svaka dalja rasprava bespotrebna jer ko god bude protivrecio moze se naci nabijen na istu.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Jel verujete da to vreme koje ulazete u farming da ulozite u obrazovanje mnogostruko bi vam se u zivotu isplatilo. Ovo je ok ako cete biti zivi samo do kraja juna.

Ja sam sa mojim faxom bulju obrisao davno... Da ne radim privatno, mogao bih da pocinim samoubistvo iz zasede, opusteno... Prijatelj ima 2 faxa i 8 godina radnog iskustva, ne moze da nadlje posao vec 4 godine, a ima 28 godina... Price o diplomi davno zavrsene za nas... Mozes sa osnovnom skolom da budes direktor, samo ako imas da podmazes ili ti je tetka ministar :))

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Al su zato gemovi po dva za apgrejd, a blacksmith po dve knjige \o/

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Wiz unisten totalno, mogu da se sutam u bulju i sanjam da ce mi ispasti koji legendary -.- Za ponija mi treba bar 2x vise vremena za ciscenje. Elite ubijam istom brzinom, jer sam ih kajtovo svakako, ali zato normal packove moram da kajtujem isto jer mi je as otisao u kurac :/ Prebacio sam se u crit gear, sad cemo da vidimo koliko je to efektivno...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...