Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ja nemam problema nikakvih iako sam izgubio 10k na Wizardu, imao sam samo 2 itema koji su davali na AS i to je prepolovljeno, mada isto bijem kada se sve sabere i oduzme... Dok sa barbarom mogu akt 3 i da blejim po 10 minuta u packovima a da me ne ubiju :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Nisi pratio situaciju.

Nisu svi retardi kao kruzer da koriste propuste u igri. Crit/critdmg gear je oduvek bio skup.

Upravo, totalni sam retard. Danas sam zaradio oko 100eur i 6mill na crit gear koji sam kupio poslednjih par dana za sitne pare. Bas sam jebeni retard, o kruzeru retarde retardirani u usta te jebem retardirana!

Naravno vratio sam se priblizno starom dps kada sam zamenio spemljen gear za patch...

On topic:

Nvm za Cyadeu, istopi se u Archonu za 15sec :))

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Upravo, totalni sam retard. Danas sam zaradio oko 100eur i 6mill na crit gear koji sam kupio poslednjih par dana za sitne pare. Bas sam jebeni retard, o kruzeru retarde retardirani u usta te jebem retardirana!

Naravno vratio sam se priblizno starom dps kada sam zamenio spemljen gear za patch...

On topic:

Nvm za Cyadeu, istopi se u Archonu za 15sec :))

Molio bi te da sve sto kazes da si ti prodao/uradio podrzis nekim SSom posto tvoja rec ne vredi nista(pogani lazov).

Link to comment
Share on other sites

i meni na kurac ide sto mobovi ignorisu iluzije. A najgore od svega je recimo kad te fokusira neki melee mob, bacis iluzije sekund pre nego sto te zvekne i naravno od 5 iluzija on udari tebe.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

za nas koji ne pratimo topic od pocetka o cemu se radi sa cRuis3rom 

jel ga jebete zbog toga sto je nekog stvarno zajebao ili zato sto se ponasa snobovski ? Ako je nekog zajebao zasto ga ne banujete ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@asdf

Nema potrebe da vise bilo sta dokazujem...

@Storm

Naravno da se ponasam snobovski kad provociraju i smaraju, a i pored toga mi se moze jer sam se snasao... Nemoz opasuljiti bagru... Svako ko pokusava da pomogne je prevarant (jer Boze moj ko danas jos hoce da pomogne, eto tako? A kada trazis nadoknadu, onda si ljigavac i bogatis se na tudjoj nesreci), a ko pokusava da proda nesto je scammer, lazov, klepa po usima itd itb... :)) Ma sta da ti pricam, znas vec :p

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

A kako si to hteo da nam pomognes mamlaze mali?

Tako sto si hteo drugarski da zavaljas nekome na forumu sranje item duplo skuplje nego sto vredi? Pa onda kad nisi uspeo lagao da si ga ipak zavaljao po toj ceni, pa ga na kraju ipak prodao za one pare koliko smo ti i rekli u startu da vredi?

Pritom nismo krenuli odma sa hejtom nego smo lepo obrazlozili zasto item ne vredi toliko i rekli ti koliko otprilike vredi ali ti si to vrlo dobro znao i znao si da se na ah nece prodati po tvojoj retardiranoj ceni pa si hteo nekoga ovde da zajebes.

I sta si se snasao majmune? Ja NECU DA PRODAJEM GOLD I ITEME ZA PARE JER MI JE TO IGRICA A ZA PARE IMAM POSAO DOVOLJNO PLACEN DA SE NE ZAJEBAVAM SA SICOM O KOJOJ PRICAS.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

za nas koji ne pratimo topic od pocetka o cemu se radi sa cRuis3rom 

jel ga jebete zbog toga sto je nekog stvarno zajebao ili zato sto se ponasa snobovski ? Ako je nekog zajebao zasto ga ne banujete ?

Nije nikoga zajebao, probao je da proda oruzije na forumu koje vredi 10mil za 20mil i kad su ga naduvali svi da je pljackas slagao je da ga je prodao i da smo svi mi zavidni <Ae deco, nije moja lizalica veca, ne morate da se kidate zbog toga! (Ali jeste lepsa, samo tako!)>

Onda iz cista mira poceo da se hvali da je zaradio preko 130+ eura pa je i tu slagao posto je posle par postova napisao da je to u stvari 96.

Pa je napisao svima <"Ljubi Vas brat" i jos uz to vas nabijem na k**** sve zajedno ;)> i jos neke decije fore i psovke.

Napisao je i ovo <Slagao? Ne razumem? Sta i gde sam ja slagao?>.

Ono lik sedi za kompom i laze po forumima oko nekih sitnica koje apsolutno nikoga ne zanimaju i jos ga izvale.

NBVfX.png

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da laze kad je beskorisni kreten, mora bar nekog da natera da misli da vredi kurcu. Do jaja, zaradio si 100 evra, sad mozes da prestanes da razmisljas o poslu, ovo je karijera, a svi koji to ne kapiraju su zavidni sto si se ti "snasao". Tuzan si

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto sam pitao ! izgleda da je ovaj topic vec propatio vise nego dovoljno :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@ k0baya

Kojih Rurovaca? Mohican i ja se znamo odavno, on prvo mrzi sam sebe, pa onda i ostale... 5 ljudi koji smaraju i flejmuju sve redom, strasno sam se potresao zbog njih... Evo vec nocima ne spavam...

@ Mohican

Ja ne znam da li pisem na mongolskom ili na kom jeziku, a da ga ti ne razumes ili jednostavno neces? Drugarski da zavaljam? Izvini molim te, nisam te prepoznao najbolji prijatelju. Evo sledeci put, za tebe specijalan drugarski popust... Item da je toliko sranje, ne bi ga prodao za koliko sam ga prodao, i to ne jednom. A ti znas da sam lagao? To sto bi ti slagao u takvoj situaciji, ne znaci da bi i svi ostali... Ja sam lepo rekao u postu koliko trazim za bow otprilike, ali da prihvatam ponude. Ni u jednom trenutku nisam rekao da to vredi toliko i da ga ne dam ispod cene. Na kraju sam da prodao liku iz WoW gilde u kojoj smo zajedno vec godinama, i on se nije ciganio ni sekunde nego dao ponudu, ja je prihvatio, job done... Mislim izvini sto nisam hteo tebi da ga prodam za 5, nego njemu za 17... Ipak je to neznatna razlika...

Anyway pun mi kurac vise ovog drkanja... Sa ovim postom zavrsavam sagu, od sad odgovaram iskljucivo u inbox, a prozivke ignorisem... Dosta bilo...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja pojma nemam ko si ti osim ako me ne "poznajes" sa foruma, a u tom slucaju me ne poznajes.

Ne nego pises na mongoloidskom i ovom prilikom se izvinjavam mongoloidima na uvredi.

Mogao bi realno da odjebes sa foruma i nastavis gradjenje svoje diablo farm imperije negde drugo jer cemo te jebati sta god budes postovao ovde posto si jelte retard.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja kao imam 2h Exalted Fine Behemoth *5 random stats, defoltni dmg je oko 450.. Iskraftovao sam je jednom i dobio sam sekiru sa milion statova i dmg svega 650.. Kapiram treba da me usere dodatni dmg + % na dmg i dobicu oruzije preko 1k .. Ali ima i jaci Exalted Grand Behemoth ja mislim.. nisam siguran, mrzi me da proveravam, ali ovo je ilvl 62 dakle ima i jaci ilvl 63..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...