Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ја немам времена претерано да играм, али кад сам видео да има сокетовање од 2. акта (јбга, нисам пратио превише пре но је изашла игра), одушевио сам се ко мало дете.

Имао сам бојазан, с обзиром колико су људи брзо прешли игру, да је као ванила Д2, а после морамо да чекамо на нове мапе и сокете...

Како ради тај дроп систем? Прексиноћ играо 2-3 сата са још двојицом са рура, ниједан једини јебозовнији итем да падне... 5 мин након што су отишли да спавају - браон итем из обичне хрпе костију за 5 лвл (неки белт).

Link to comment
Share on other sites

Ijao, stigao mi CE, fotosešn pravim sa kutijom večeras :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kolko znam drop sistem je random?

Inace, jel igrate solo ili u grupi? Ja uglavnom soliram osim kada nisu ovi RL ortaci online pa malo opikamo. Blizzard je rekao da ce sve tezine biti solo-able, mada ne znam, uglavnom svi igraju u grupama.

I da, izvinjenje BEAST-u ako je sa rura i cita ovo sto sam ga sinoc zamolio da izadje, nije do mene, ta dva druga hoce da smo samo mi u party-ju. no homo.

Link to comment
Share on other sites

Šta radite sa itemima, prodajete, selvidžujete, stavljate na aukciju? Imam pun kurac zutih itema i ne znam sta sa njima da radim :)

Inače u singlu igram barbu, lvl32, na pola sam 4og acta, a za multi sam napravio DM-a 19lvl act2.

Link to comment
Share on other sites

Ja idem da radim, 45lvl Monkic trenutno na mid Act 3 NM.

Iskreno, dropovi padaju samo tako, blue + rare to jest. Magic Find definitivno pomaze mada ne znam, ja imam osecaj da kada soliram ne padaju toliko cesto. U multiju sa dva ortaka mnooogo cesce.

Ono sto je vazno je da se zna u grupama magic find racuna kao prosek svih, nije po coveku, iako loot jeste. Tako da npr ja imam 60, ortak 20, nas MF ce biti 40.

A za salvage sam se zajebo, prvi act na normalu sam toliko dobijao loota, i skupljao onih essensova, da bi n a kraju skontao da je beskorisno kasnije. I sada ih imam 300, i kao bla.

Trenutno sam u fazonu snimim sta bi mogao kraft da padne, skupim dovoljno za to, a posle toga sve ide na prodaju. Treba dosta para za sve tako da. Rareovi, Bluovi, prodaja ; )

Meni je NM kada sam poceo i Act 2 pocetak bio zajeban, i solo i kao grupa sa ortacima. Ali onda sam smanjio MF koji sam furao u normalu i dodao malo dex/vit, i sada prelecemo preko. Zavisi od mobova.

Neki bre oni Zuti/Plavi mobovi na NM act 2/3 mogu da budu bas za'ebani.

^_^ love this game

Link to comment
Share on other sites

sexy mala :)

zute koristim ili rasturam, plave sam rasturao dok nisam skupi 200 onih craft matsa sad prodajem merchantima.

treba para jebiga...

a za igranje, solo like a man.

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto salvage-ovo u pocetku, sad samo prodaja... sve sto mi ne treba, pravac kod merchanta :)

ne volim da imam haos u inventaru, tako da cim se napuni malo, odma sell. inace, 29 lvl dh tek, nikako da nadjem vremena da nanizem 6+ sati.

zato, kad dodje petak, igra se do nedelje bez prestanka!

a jel ste primetili sto daki nolifuje, ne stize cak ni da troluje po ruru... :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Izsolirao diabla na nightmare-u na 48om lvlu i ne mogu na hell jer nisam lvl50 first worlds problems :P

haha, ja sam sa drugarima odradio kada sam ja bio 45, i posle smrdeo do 50og i radio sve sto sam preskocio :D

ps. act3 na hellu ima tezi trash nego bosseve (mnogo tezi :D)

Link to comment
Share on other sites

Jebote, što su sinematici tako govnjivo odrađeni? Em je pikselizacija prenapadna i vidljiva, em pada frejmrejt povremeno, ni porediti sa onim što je moglo da se skine sa njihovog sajta pre izlaska igre (i što je bilo za tri klase kvalitetnije). Jel ima neko rešenje, tipa da se skinu sa servera sinematici, da nije sve ovako muljavo

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote, što su sinematici tako govnjivo odrađeni? Em je pikselizacija prenapadna i vidljiva, em pada frejmrejt povremeno, ni porediti sa onim što je moglo da se skine sa njihovog sajta pre izlaska igre (i što je bilo za tri klase kvalitetnije). Jel ima neko rešenje, tipa da se skinu sa servera sinematici, da nije sve ovako muljavo

meni nishta nije muljavo, odlichni su sinematici :)

Link to comment
Share on other sites

Nisu onako kako je bilo da se skine HD sa sajta njihovog, plus ima artefakta na par mesta baš uočljivih. Seckanje se anulira isključivanjem vsynca, onda idu glatko

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe

Eto ga... Samo, meni se skinuo i pise "7.60/7.60GB less than 2 minutes" .... iiii tako mi stoji vec 12h. Citao sam po forumima, kao da treba da se ceka neki kurac jbm li ga vishe

Edited by ScepticuS

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...