Jump to content

Bugatti Veyron


dovlagsi

Recommended Posts

Kao sto i sama signatura kaze, posle gledanja onakvog klipa, jednostavno vise nista u zivotu nije toliko vazno.

Veyron je zaista savrsenstvo ljudskog stvaralastva i pocinjem da verujem da su ga proizveli vanzemaljci!

watch watch watch! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

može na ovaj u signi :)

štajaznam, mnogo je dobro kad pokaže kako ubrzava sa 100 i nešto na 300 i nešto, ali brzina na pravcu mi nikad nije bila preterano interesantna.

Link to comment
Share on other sites

Prvo ubijes tog sto je chuknuo, jer mozes da stignes i avion propelerac, imas bugati Vejron, a onda ubijes sebe jer je to prosto gre'ota da se dogodi.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

štajaznam, mnogo je dobro kad pokaže kako ubrzava sa 100 i nešto na 300 i nešto, ali brzina na pravcu mi nikad nije bila preterano interesantna.

Dzeremi je bio fasciniran njegovim mogucnostima na izuvijanim putevima kada ga je vozio u Francuskoj.

A i da nije, ja jos vek balim na autobahn voznju. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ama nema krava na autobahnu, ograđen je

Dzeremi je bio fasciniran njegovim mogucnostima na izuvijanim putevima kada ga je vozio u Francuskoj.

A i da nije, ja jos vek balim na autobahn voznju. :)

jeste, ali i dalje nismo videli šta može na stazi. ne sumnjam da je brz, ali hoću da vidim koliko je brz. :)

Link to comment
Share on other sites

Bas cudno sto Britanci stavljaju McLaren F1 na visoku poziciju bilo koje liste..

Kako me nerviraju ti ljudi, naprave pre dvadeset godina dobar auto i u medjuvremenu nista ne urade, ali to sto im je poslednje bilo najbolje je uvek najbolje!

Stoga, posto nece napraviti nista pametno u narednih 100 godina imajuci u vidu danasnje stanje njihove auto-industrije, McLaren F1 ce po njima biti best_car_ever i u 2107. god.

Aaaah, sto bi iko vozio automobil sa jednim, centralnim sedistem; slusao konstantno prejak zvuk motora, glasniji i od danasnjih najmodernijih takmicarskih audio-sistema za kola; ubijao svoje bubrege sa kolima bez suspenzije u normalnoj voznji i za sve to platio koliko i za bolid F1?? Sta kazu u TopGear-u - "najseksiji" automobil? Bogte mazo, pa F40 je za njega pojam lepote...

Oduvek sam mrzeo McLaren F1!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ma seru za meklarena,bio je naj pre 15 godina...

mislim pre bih vozio bilo koji ferari nego to chudo,ko mlazni avion da ide po putu.jeste sve to mocno,ali mogli su bar malo da ga priguse,cisto da mozes da se odvezes do prodavnice a da ne dozivis stres od zvuka i asfalta.mislim kad u kolima dobijes slusalice onda je sve jasno.

e sad,ne bih poredio veyrona i meklarena iz prostog razloga jer je ovaj drugi vise za stazu pravljen,ustvari jedino i njoj mozes da odvozas normalno,a vejron je onako luksuzan a brz ko zmaj.

evo ovde gde britanski voditelj sa fifth geara kao shatro testira enzo vs mclaren..

i komentar debila sa youtuba:

''enzo = cheap italian tat

f1 = pure british brilliance''

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Hehhe, uspelo mu je da stavi u jednakost "enzo" i "cheap" :)

Mislim da Veyron>>>McLaren, Enzo itd. u svakom pogledu.

Jbg, pravljen je da bude najbolji automobil na svetu, ne samo najbrzi, tako da sigurno je bolji za toliko koliko je skuplji od ostalih.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bugati je mozda tehnicki najsavrsheniji auto i svakako najbrzi do sada, ali nisam siguran da mu se tako lako moze dati i titula najboljeg automobila ikada. Dzabe autu tolika snaga ako nije okretan, a nesto nisam siguran da je vejron uprkos testu klarksona, jer sumnjam da je on zaista smeo sportski da vozi auto koji kosta preko milion dolara.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...