Jump to content

EURO U21


domiNus

Recommended Posts

E Chule... prijateljski savet. Iskljuchi caps lock, skini Bastine postere sa zidova i paraglajduj se u banderu. ;D

Inache, kad vec pomenu #rur, ja se neshto secam da smo ja i mali Ivanko feget (prilichno sam siguran da je bio on) bash tamo svojevremeno pljuvali Bastu, a znash i sam koliko je to davno bilo. Sticajem (nesrecnih?) okolnosti, nagledao sam se domaceg fudbala u poslednjih par godina, ukljuchujuci tu i "mladog, supertalentovanog Bastu" i nikad mi nije bilo jasno shta taj momak ima da ponudi sem dovodjenja 10-15 klinki na tribine...

Ono, stvarno nemam nishta protiv dechka, iako ima ultra-fegetski imidz, kako god, nek promeni poziciju, nek radi shta 'oce, al' ovako mu stvarno ne vredi da nastavlja... i josh jednom, ne krivim njega za poraz, ovo sve pricham manje-vishe nevezano za tekmu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam,

ali sam tvrdoglav, retko kada menjam svoje misljenje, iako mozda nije na mestu (u ovom slucaju sam U PRAVU), takav sam, jebi ga... tako da..

covek ima kosu (mislim dugu) od kada je usao u prvi tim zvezde, sto znaci vec dobre 3-4 godine.. da li se ti njega uopste secas bez kose (mislim duge)?

^odgovor na lazin post

wule, caps lock je zezanje, zao mi je sto si pomislio ko zna sta..

dalje, bastin obozavalac nisam nikako, ali jednostavno ne podnosim ljude koji po difoltu kada cela drzava pljuje igraca pljuju i oni, isto se desava kada igra dobro.. ne kazem ja da si ti u toj grupi ljudi (mislio sam u globalu), ali ono... znamo se ;)

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

wule, caps lock je zezanje, zao mi je sto si pomislio ko zna sta..

2004116456775799702_rs.jpg

dalje, bastin obozavalac nisam nikako, ali jednostavno ne podnosim ljude koji po difoltu kada cela drzava pljuje igraca pljuju i oni, isto se desava kada igra dobro.. ne kazem ja da si ti u toj grupi ljudi (mislio sam u globalu), ali ono... znamo se ;)

Pa ono, ako krene da igra dobro, reci cu da igra dobro, bio bih seronja ako bih nastavljao da ga pljujem? Moj utisak je da do sada, on u najmanju ruku nije opravdao ni delic fame koja ga prati...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

M'jok, ti spadash u onih 15 tinejdzerki koje se loze na Bastine loknice nezavisno od toga shto on fejluje fudbal. ;D

Mislio sam seronja, u fazonu da bih ga pljuvao zato shto mi je nesimpatichan ili shta god, a ne zato shto je realno losh. Npr. ima ljudi koji su zamrzeli Zeljka Obradovica posle onog shto nam se desilo, i koji ce ga pljuvati kao trenera uprkos prethodnim rezultatima, kao i uprkos onome shto je postigao ove godine...

I za kraj, neka krene tvog ljubljenog Bastu kao shto ochekujesh, nemam nishta protiv, i on i nasha reprezentacija time mogu samo da dobiju. Ali nekako ne ochekujem takav razvoj situacije...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pobogu ljudi drugi smo u evropi :). Kada bi A reprezentacija to postigla Beograd bi bio spaljen, to mogu da potpishem.

Radujte se shto nismo jebeni shupci kao Madjari \o/

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

svaka njima čast, nego mi je žao što ih nismo dobili zbog izjava onog njihovog selektora naciste. Ko nije pročitao holandska pederčina je izjavio kako očekuje vređanje srpskih navijača na rasnoj osnovi i da će u tom slučaju povući ekipu sa terena.

očigledno je u ''civilizovanom'' delu evrope rasizam jedino kada neko iz istočne evrope vređa crnca.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

očigledno je u ''civilizovanom'' delu evrope rasizam jedino kada neko iz istočne evrope vređa crnca.

Pa trebalo je onda ovi malo da vicu, ovaj izvuce igrace sa terena, mi pobedimo sluzbenim rezultatom i uzmemo titulu, a onda posle nasi navijaci kazu kako je ustvari to nas tradicionalni pozdrav velikih prijatelja, nesto poput onoga sto se dernjaju i novozelandjani, samo eto malo drugacje i da su oni losi jer nam vredjaju nase poreklo i kulturu.

Link to comment
Share on other sites

Pa trebalo je onda ovi malo da vicu, ovaj izvuce igrace sa terena, mi pobedimo sluzbenim rezultatom i uzmemo titulu, a onda posle nasi navijaci kazu kako je ustvari to nas tradicionalni pozdrav velikih prijatelja, nesto poput onoga sto se dernjaju i novozelandjani, samo eto malo drugacje i da su oni losi jer nam vredjaju nase poreklo i kulturu.

hahahaah

n1n1n1n1 !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hah,poznato je da su ove sezone bar 2-3 tekme u Holandiji prekinute zbog rasizma

za jednu mogu da potpisem da je prekinuta u Hagu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ko ne kapira zasto nam je bila shuplja odbrana neka pogleda u bastu

zbog nejga nam je svirala cela desna strana non stop :(

a i kakva je bre to ofanzivna taktika sa jednim shpicem :| jebote pogledash srednjake pretrchali po jedanaest kilometara a nigde se nisu videli, zbog tog malo tupavog pristupa da se vrshi pritisak protiv ekipe koja zna da odigrava brzo i iz prve, pa nisu oni italijani pa da im se tako najebemo keve

totalno rasulo od taktike, koliko sam bio odushevljen potezima protiv belgije toliko je ovo bila govnava taktika

i pored svega prvom izmenom se ne menja basta vec drinchic koji je bio motor ekipe... pfff se promasaj do promasaja

e da ono je bio penal za nas u prvom poluvremenu, jebem mu misha slovenachkog

a i koji djavo menjash tim koji pobedjuje?!?

a i brate minli od devet nachinjenih faulova u toku cele tekme dobili smo 5 zutih kartona :| wtf?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e da ono je bio penal za nas u prvom poluvremenu, jebem mu misha slovenachkog

a i koji djavo menjash tim koji pobedjuje?!?

a i brate minli od devet nachinjenih faulova u toku cele tekme dobili smo 5 zutih kartona :| wtf?

koji penal,ne secam se situacije?

word.

realno,Kolarovov prvi start je cist karton,drugi diskutabilan,Banetov penal cist,samim tim i karton,Tosiceva ruka ne da je zuti,nego je mogao opusteno i crveni da mu da,ne mogu da se setim petog kartona ali nebitno:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...