Jump to content

EURO U21


domiNus

Recommended Posts

Da, onda osvojimo i kazemo englezima - IN YOUR FACE!! :)

Mada, koliki su oni retardi, rekli bi tada da su oni nas dobili 2-0 i da su tako automatski prvaci Evrope, jer se tako gleda u Britaniji.. :)

Koliki retard moras biti pa da vozis levom stranom puta?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čuvaj se ljudi koji generalizuju. :) Imaju konkretan razlog za to, ali ne nešto bistar.

Mada ne mogu da se setim, znam da smo davno polemisali o tome ovde.

Mislim da je Ivan pominjao da se vozi levom stranom, jer je u desnoj ruci kočijaša bič; na taj način nema šanse da se zakače ljudi na trotoaru.

A moguće je i da je to pominjao neko drugi, i da nije tačno. ;)

A evo, konsultovah Gugl, otprilike je isto glupo. :) http://www.amphicars.com/acleft.htm

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

ja prvi da sam rezerva tamo koja zna da nece da igra tipa(imam Smiljanica i Milovanovica na mojoj poziciji) zaleteo bih se u stilu Kantone i poslao mladjanog Derbishajera na pod

u celoj toj guzvi bih mozda naterao i nekog bitnijeg Engleza da dobije crveni karton jer bi ga ponele emocije,tako da bi bilo kul:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nema link gledao sam ga na b92 sportskim vestima, ali tacno tim recima je rekao "prebijemo i pobedimo" :))

E jeste, gledao sam i ja te vesti i rekao je bas tako. Mozda nije bas bas tako, ali mislim da je rekao da "prebijemo i pobedimo" ili "pretucemo i pobedimo" ... i ono, mrtav ozbiljan :) Ali bi to stvarno bio zabavan mech, vec je prognoza ono 6-7 crvenih :>

Link to comment
Share on other sites

E jeste, gledao sam i ja te vesti i rekao je bas tako. Mozda nije bas bas tako, ali mislim da je rekao da "prebijemo i pobedimo" ili "pretucemo i pobedimo" ... i ono, mrtav ozbiljan :) Ali bi to stvarno bio zabavan mech, vec je prognoza ono 6-7 crvenih :>

pretucemo je suvise fina rec za boska, precenjujes njegov vokabular :)

jedino resenje za tu tekmu bi bio Grem Pol ":))

fml

Link to comment
Share on other sites

procitao sam u sportu danas:)

Trazim klip gde je Kachar iskulirao Derbishajera :))

Ako neko naidje nek postavi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote sta ovaj Derbishajer izjavi

jebo mater,pa ja bi ga izuo od batina picka mu materina nenormalna,mamu ti jebem onu smrdljivu,da bog da ga izuli od batina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Derbišajer:"Svi znamo kakvi su oni"

Mnogo prašine diglo se u medijima posle utakmice Srbija - Engleska na Evropskom prvenstvu za selekcije do 21 godine. Naši igrači i navijači bili su kivni na sudiju jer nije svirao prekid kod povrede Rajkovića, zbog čega su Englezi postigli drugi gol. Strelac gola Derbišajer provocirao je igrače našeg tima pokazujući ime na dresu posle pogotka, a kasnije je tvrdio da nije stao, jer nije video igrača koji je bar minut ležao na zemlji.

Međutim tu nije kraj.

Posle meča na pitanje novinara BBC šta se događalo i kako komentariše rasizam sa tribina mladi Englez je izjavio:

"Ne znam šta se dešava i ne mogu da komentarišem njihove igrače, ali svi znamo kakva je zemlja iz koje dolaze i kakvi su im navijači. Saosećam sa svojim saigračima, jer šta su oni krivi navijačima. Svi smo mi ljudska bića", rekao je Derbišajer posle meča.

UEFA je pokrenula istragu protiv naših navijača, koji su vređali tamnopute reprezentativce Engleske.

Link to comment
Share on other sites

Evo da da poslushate taj njegov pederski glasitj, prvi lik koji pricha u fajlu "U21 players shocked by racist abuse"... Jebem mu ja mater njegovu pacovksu.

Kao shto reche neko u komentarima(b92):Ko su bre oni da prichaju o rasizmu,kad im se cela drzava izdigla na temeljima robovlasnishtva!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako se kojim cudom nadjemo u finalu sa onim fasistima englezima i vidim 2 scenarija. Prvi je da ih prekantamo i smejemo im se u facu, eventualno neko posalje u bolnicu onog zakrzljalog pederka, a drugi je da bude pregrst crvendaca i prekid utakmice sa zabranom igranja nasim mladima na neko duze vreme :))

fml

Link to comment
Share on other sites

vec sam negde udario hejt po gajsterima, moram opet. sramote i drzavu i narod odakle su korenom, treba im oduzeti drzavljanstvo i oterati sa tribina. stoka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

potpisujem. u principu ne volim da generalizujem ali vecina tih gastosa je najveci shljam koji je ova zemlja izrodila. zbog takvih ljudi me je nekad sramota shto sam srbin. mi generalno kao zemlja ranije nismo bili rasisti, pa u vreme tita je pola afrike kod nas pozavrshavalo fakultete, a verujem da nismo ni sad. nema opravdanja za njihovo ponashanje, ali treba se jasno distancirati od takvih pojedinaca. pa i ti igrachi engleski su praktichno josh uvek deca... no i pored toga mislim da je to bila shachica navijacha i da je ceo incident preuvelichan, budala ima svugde pa i u toj multikulturalnoj engleskoj.

a i englezi su definitivno loshe postupili ali ne svidja mi se to shto neki povlache paralelu, kao i jedni i drugi su neshto zgreshili pa je sad ok, ili josh gore prebacuju odgovornost na druge. i nashi takozvani navijachi, i engleski takozvani igrachi su ispali sise i oskrnavili svetu igru zvanu fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...