Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

tt neko neko iz moje ekipa meni posalje pm sta i kako

ja mogu vecinom uvece ali da se dogovrimo

TT shoos jesma reko bez ove raspale dece

vidis kako se neki kurce nesrretnici

Dejane kada pobedis neki beogradski tim onda mi se javi dotle vezbaj

ja toliko da igma cs bio bi SK-ovac!!!!

[jupi]

cika kojo worry not, igracemo jednu samo mi, a uprkos svemu trebaju ovi mladji narastaji i nesto da nauce :)))

RUR 2 JAVI SE!!! Nas TL je RaveN kontaktirajte njega kada se dogovorite medjusobno ;)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nista mogli bi sutra da krenemo popodne :)

Ja sam imao cudan problem, doneo sam CS sa hdd-az deusa, i video da imam od kuce ban na skoro sve severe (sbb tehnikom, kgb, terra), iz deusa radi, a ja cs nisam igrao preko 1 god (tj ni instaliran nemam) pa sad polako gledam da resim to.

Kgb mi sad radi, mozemo poceti. Moze vec i danas :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kolko zauzima cs sa svim potrebnim pechevima? rachunaj da bih doshao ja danas do deusa da mi prekopirash ako nije frka? :d

edit: superishka, al nisi odgovorio dal imam dozvolu da dolazim za prebac na hard ili da stavljam sad da mi se skida :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

852 mb cirka - non steam (pST!) verijza

10 GB cirka - STEAM folder :))))

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nista mogli bi sutra da krenemo popodne :)

Ja sam imao cudan problem, doneo sam CS sa hdd-az deusa, i video da imam od kuce ban na skoro sve severe (sbb tehnikom, kgb, terra), iz deusa radi, a ja cs nisam igrao preko 1 god (tj ni instaliran nemam) pa sad polako gledam da resim to.

mislim da je fora sa patchom ili zato sto je steam(eo vam ga na burzuji), treba v_28 ako se ne varam

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

naravno

Ajde unkinde rezervisi server na jedno 4 sata pa da se izigramo po ekipama, i ajde da se dogovorimo za mirc kanal na qnetu da se ne smaramo sa msn-om.

@ shoosh : ma nije patch, radi iz deusa, od kuce ne, banovan mi je IP. + imam zadnju verziju

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Onda je do steama, svi koji imaju steam mogu samo na kgb-u da igraju, to je jedino objasnjenje koje iam :(

ili si ti pak prljavi cheater koji je od kuce experimentisao :))))

a i kgb je odlican server, tako da nije problem, svima radi, a i tamo je unkind ;)

odlicna ideja sa mirc kanalom, moze ;)

jel mogu iz kgb-a da nam snimaju demoe?

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Moze sa steamom i na terru. provereno. Pre par meseci doduse :)

I aman dosta steam-non steam. Aj igramo u nekom terminu kad kjootu ne odgovara

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lepo na quakenetu podignite kanal pa da se dogovorimo sve :)

ps ykc.victor@hotmail.com za moje pulene :)

bjeli i exile aj bar mi posaljite na pm odakle planirate da igrate, posebno ako je bjeli zainteresovan da svrati do kgb kad budemo igrali da mi ne bude dosadno ^^

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

a sto ne bi ovde postavili satnice ??? mislim da svima odgovaraju termini od 20-24 ? i recimo svaki utorak cetvrtak i subota/nedelja se igra od 20-24 ?? to je taman za 2 nedelje gotovo ako budemo igrali svako sa svakim ...

@Kojot

bice uskoro [:p]

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a sto ne bi ovde postavili satnice ??? mislim da svima odgovaraju termini od 20-24 ? i recimo svaki utorak cetvrtak i subota/nedelja se igra od 20-24 ?? to je taman za 2 nedelje gotovo ako budemo igrali svako sa svakim ...

@Kojot

bice uskoro [:p]

ok je i tako, mada bi nam irc kanal zavrsio poso ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...