Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

a to bi nama bilo sat dva ciste zabave eto jedan razlog :)

drugi nisam davno igrao vs nekih old school igraca pa da se malo podsetim kako je to huntovati nekadasnje igrace po mapi :P

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko para ? u tri stana koja su na moje ime u novom sadu (svi po 30m2) moze ? to mu dodje oko 100k evra :P

evo sale gavra ja unka i lesko vs ti shoosh kjoot bjeli i nadjete jos jednog u 100k evra moze ? :D

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ma nema sanse da se organizjete vidi 500 ljudi hoce jbt ... kao sto rece neko 90 % se nece odazvati u svakom slucaju racunajte na mene i servere ako treba !

ne kontam sto do sada niste rent neki server ?

pazi mi matorci se organizujemo 100%, a ovo ostalo zavisi samo od ljudi koji su se prijavili...ja cu svoj deo da odradim, a ko proda napravicemo topic stub srama ;) tnx anyway za servere, kontaktiram te ako unkind ispali :))

fml

Link to comment
Share on other sites

elem, numerisao sam ljude po redosledu kojim su se prijavljivali, sebe sam stavio na poslednje mesto, xnikolax se ne racuna vec ce on da menja atomica po potrebi, dalje, iskoristio sam random number generator http://www.mdani.demon.co.uk/para/random.htm (iam i skrinsot ako se neko buni :))) i ispale su sledece ekipe:

RUR 1:

Bjeli

Dejan J.

eyel

ex1le

Roka

RUR 2:

Pesma

Lesko

PlanetaR

Gia

Manda

RUR3:

unkind

dominus

hpo

sale

Prota

RUR4:

f4tso

green

Atomic

gavra

bagerseN

RUR5:

Raven

Santa

Kal1mero :D

humba

shoosh

RUR6:

kojot

Corey

kobrica

Ramirez

genky

cenim da su sve ekipe podjednake (mozda su 2,3 i 4 malo podjednakije:))) za pocetak mozemo RUR1 vs RUR6, RUR2 vs RUR5 i RUR3 vs RUR4

unkind sada ti stupas na scenu, kada mozemo da rezervisemo neki CW server i da vidimo kojim ekipama odgovara, pozeljni termini od 20h pa do recimo 24?

Predlog je da se igraju 4 mape po izboru (dust2, inferno, nuke, train, cbble, clan_mill i eventualno aztec cisto radi starog ugodjaja) i ako uspemo da odigramo svako sa svakim zmajevi smo :))) aj sad go go go!

ne bi bilo lose da ekipe medjusobno razmene MSN i odaberu jednog PR-a i dogovore se koji im datum i tajming odgovara, or its just too much :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...