Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvalio sam da je juce jedna ekipa bila imba sto je generalno i nebitno s obzirom na to da smo svi tu zbog zezanja...naravno malikice je zanimljivije kada su ekipe izbalansirane...brat sandza je pod velikim pritiskom zato sto igra ligu pa ne moze da se razabere da smo mi nubovi koji su dosli da se sprdaju :))

fml

Link to comment
Share on other sites

pa meni se cini da ste vi izgubili najvise ? :D u tom slucaju bi morala i vasa ekipa da se rasturi :D

ekipa je odličan mix kako treba da bude, ni previše jaka ni previše slaba, raven i co su bili sastavljeni ne znam kako ali ajde,

it's all 4 fun

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rev je non stop padao od vudua i lakija i tako te buranije

stvarno taj darko, ako sam nekoga ubijao a ono sam njega ;} Mada i par puta sam onog bjelog potkacio, zabavno je bilo ;) A i nije fer sto sam uvek igrao na nekim mapama koje skoro nikad pre toga nisam, tipa train ili cbble, zaboravih kuda treba da se ide :) Ali je bilo super za opustanje, samo da vidim kako da doteram da mi radi igra na ovom "glavnom" kompu i bice kul.

Link to comment
Share on other sites

mi igramo svaku mapu sve bolje, juche smo dobili inferno, a na dve tri mape smo uzeli 12-14 rundi, chini mi se da smo samo jednu ubedljivo porazheni. kad b i se ove dve ekipe iznivelisane, npr sandza igro sa ravenom a manda sa wandom kapiram da bi bilo bolje, no to ce te vi da se dogovorite. i da, ja mislim da su me laki i vudu juche ubijali vishe nego raven, manda i wand zajedno :/

vecheras opet u 21h, 10 minuta ranije standardno.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

rekoh sebi necu da komentarisem, ali moram.

sandzo covece, rekao sam ti i na ts-u, moras malo da se opustis. sve preterano ozbiljno shvatas. ne moze svako da igra kao pro igrac, niko se naucen nije rodio. vremenom ce se popraviti neciji skill, al strpi se malo covece.

kada se igra bez presije, potpisujem da se igra mnogo bolje, a ovako, gde se komentarise svaki negativan potez saigraca ne moze na dobro da izadje.

u pocetku, kada smo krenuli sa ovom akcijom, bilo je super, ali kako vreme odmice... ne znam da li samo ja tako kontam ili ...

nego, veceras sam i ja za, al recimo posto ima dosta ljudi upadam od 22h, najkasnije. posto dezuram i danas...

ae pucamo se veceras

Link to comment
Share on other sites

lucky odradicemo ti tracking uredjaj ko botovima da se lakse snadjes :D najaca scena mi je bila d2 svi pali lik defjuzira bombu a lucky ga ceka u tunelu :D

ali sam ga zato posle toga ubio, nemoj da iznosis poluistine! :)

u pocetku, kada smo krenuli sa ovom akcijom, bilo je super, ali kako vreme odmice... ne znam da li samo ja tako kontam ili ...

Ako se ovo i najmanje odnosi na mene, ja stvarno nemam presing kad neko prica kako treba da se igra vise profi i to. Igrao sam tuste i tma igara i na turnirima i van turnira, a ovo dozivljavam kao zezanje i ne verujem da ce to moci da promeni bilo ko, osim ako odjednom ne krenemo da igramo u pare (sto ne odobravam! ;)) Tako da ja nemam problem sa sandzom, a ako se ukazhe prilika, eto mene veceras pre 21h, da se zabavimo.

Link to comment
Share on other sites

gledamo se...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ako se ovo i najmanje odnosi na mene, ja stvarno nemam presing kad neko prica kako treba da se igra vise profi i to. Igrao sam tuste i tma igara i na turnirima i van turnira, a ovo dozivljavam kao zezanje i ne verujem da ce to moci da promeni bilo ko, osim ako odjednom ne krenemo da igramo u pare (sto ne odobravam! ;)) Tako da ja nemam problem sa sandzom, a ako se ukazhe prilika, eto mene veceras pre 21h, da se zabavimo.

ne odnosi se na tebe

Link to comment
Share on other sites

Mogu i ja da dodjem veceras, probacu da namestim i mic da mi radi, proklet neka je.

Sto se mene tice dobili smo svih 6 bez vecih problema, a Raven, Manda i hpo su odigrali dovoljno dobro da im nisam ni trebao (zadne 2 mape sam trcao, pucao i ginuo vise nego ista drugo) tako da jeste bilo malo dosadno kako je vreme odmicalo. Moglo bi da se tu nesto promeni cisto iz tog razloga ...

Lucky je po meni (iz onog ugla koji ja vidim) bio sasvim ok i sto se mene tice moze da igra sa nama u ekipi :P

S tim da bi to znacilo odreci se vudua koji je beskrajan izvor zabave! :(

Link to comment
Share on other sites

ej bre ... ako sam se iznervirao 2-3 puta na ts ... zato sto je lucky otisao na B sajt a primer mi svi ginemo na A ne znaci da sve shvatam ozbiljno

najvise me nerviralo sto nije bio na ts-u ... ajde nema mic ali da moze bar da cuje .. eto zbog toga sam bio nervozan nista vise

i kao sto sam rekao sam nabavi lucky mic i sluske i nema problema ...

darkova ekipa je sasvim ok

raven ima prejaku ekipu ... to je moje misljene

Link to comment
Share on other sites

ej bre ... ako sam se iznervirao 2-3 puta na ts ... zato sto je lucky otisao na B sajt a primer mi svi ginemo na A ne znaci da sve shvatam ozbiljno

najvise me nerviralo sto nije bio na ts-u ... ajde nema mic ali da moze bar da cuje .. eto zbog toga sam bio nervozan nista vise

i kao sto sam rekao sam nabavi lucky mic i sluske i nema problema ...

Gotivan je ovaj SandzakHawk. Podseca me na neke druge CS igrace koje poznajem :)

Link to comment
Share on other sites

e stvarno ..

sace ljudi da prestaju da dolaze jer ovde neki previse ozbiljno svataju cs

jebote igramo iz zezanja da bi se okupili ljudi a ne da bi slusao nekog da se izdrkava na tsu sto neko nije poslusao taktiku

i kad se igra ozbiljno se igra ali ne u pare i gubljenje zivaca

inache dolazim u slicno vreme ko sinoc oko 10-11 mozda i ranije ako bude ljudi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...