Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u fazonu ko god dodje do ugovorenog vremena, vecheras u 22:30, udje na vreme na teamspeak i server ce sigurno igrati chak i da nas bude 20, dok ovi shto dodju kasnije, bez ljutnje, ali ko vas jebe :) u principu uvek nas 7-8 dodje 10ak minuta ranije, udjemo na ts i server i onda narednih 30-45min chekamo ta ostala 2-3 choveka. znachi ako igramo od 22:30 to znachi da treba da dodjete u 22:20 a ne u 22:45.

ko ne zna, server: cw.tehnicom.net:27025 pw: rurcw, teamspeak: gamer.eunet.yu kanal RUR ili neshto slichno (RUR1, RUR2), ako passworda ima onda je i ovde rurcw.

igracu i ja vecheras iako nisam bash in d mud.

Link to comment
Share on other sites

a i nije se obazirao na uputstva tim lidera na ts-u ni 2%

al bash nije , ali ni malo ...

dechkonja ne konta shta znachi prodaja , kako se ona obavlja niti kad nju treba da upotrebimo .. [:D] [:D]

al dobro , shta sad bozhe moj ..

sinotj mnogo dobro pucanje bilo , fino smo bili podeljeni i igrali smo samo 3 i po sata [8D]

a i ja sam imao mikrofon [:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

jeste, baš je fino veče bilo.

nekako je balans između pr0 gejminga i zajebavanja bio idealan, nismo se suviše glupirali a opet smo i mi nubovi imali po 5+ fragova (dobro, osim mene) :))

Link to comment
Share on other sites

jeste, baš je fino veče bilo.

nekako je balans između pr0 gejminga i zajebavanja bio idealan, nismo se suviše glupirali a opet smo i mi nubovi imali po 5+ fragova (dobro, osim mene) :))

gledao sam te sinotj i bogami si impruvovao skil, a bogami i mi ostali nubovi lagano ulazimo u formu :PpP

video sam i par razimovih imba poteza, tipa na nukeu eko sa usp-om dvojicu (i onda kad je uzeo pusku odma zaginuo) :))

fml

Link to comment
Share on other sites

To je zato sto je iskljucio TS cim je primetio da mu "JEDE BENDVIT" i da "NE MOZE OVAKO DA SE IGRA" :)

bez zezanja, ts je nešto strašno jebao, ono idem idem pa stane pet sekundi zbog laga, i to po pravilu kad je neki karambol.

čekajući adsl...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...