Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

ne ne ne

ne shvati me pogresno

ja sam do sada igrao samo jednom, tako da kapiram da vec postoji manje vise ustaljena ekipa koja ima prednost u odnosu na mene

ma kakvi, samo dođi, stare kajle su dobrodošle uvek :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja cu samo reci da obozavam kada voodoo igra... nikad mi nije lepse ;-0

btw. ako se jos koji put skupi vise ljudi tipa 15 ili mozda vise , npr. za 2 ekipice , mogli bismo da okupiramo jos neki server ;-0

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

E drugari, ja sam imao zarku zelju da se igram sa vama, medjutim, CS odbija poslusnost. Sad ga instaliram na drugom kompu da vidim dal' ce tu da ide bolje (posto je kao nvidia), ali na ovom ne radi. Startovao sam igru jedno 4-5 puta do sada, prvi put je radila 10 sec pa se zabagovala i restovala mi komp, drugi put je resetovala komp posle 5 sec, treci put vec u glavnom meniju a cetvrti su mi se pojavile one kockice na ekranu onako kao "tileset". E sad, ja bih rekao da mi se pregreva graficka da nemam ok kuciste i da ne igram sve druge zive igre (Stalker, vt3, guild wars, quake, dota) bez ikakvih problema. Any hints?

Konfiguracija je c2d 1.8ghz, 1gb ram, x1900xt, etc.

edit: izabrao sam prilikom instalacije one original modele, kao sto me savetovase rev, ako je to vazno za pricu.

Link to comment
Share on other sites

znaci koliko sam se veceras smejao to je bilo...

voodooo je objasnio... evo i ss kako nemasi glavu

voodoo.jpg

btw. laki se dobro pokazao...

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

btw. laki se dobro pokazao...

Ma ja sam samo hteo da dodjem i da objasnim ovom darku i mandi i tako tim likovima kako se igra. I posebno sandzakhawku koji je jos, mica, pomislio da igramo nesto ozbiljno? :) No pozdrav i njemu!

Potrudicu se da nabacim slushke i mikrofon pa da metnem taj Teamspeak, jer sad cak i kada bih hteo samo da pustim vase umilne glasove, nesto mi se ne mili jer su zvucnici solidno jaki, pa da mi ne odzvanja kuca ;)

Fino je bilo sinoc, trebalo mi je neko vreme (mapa, dve) da se malo ushemim, a i zaista bi pomoglo ako bi neko dao predlog kako da sredim pitanje tog kompa koji ne radi, posto na ovim drugom mi nije bas najzgodnije za igranje.

Link to comment
Share on other sites

... btw lose si igra nema sta i jedno 80 % rundi smo izgubili zbog tebe .. ali bice bolje ...

Sto niste rekli da pikamo profi, da izvucem func surface iz ormana, mouse bungee, stavim nove skateove, obrisem prasinu sa dual opticala i podesim sens na trecu decimalu? :))

Pazi, ja hocu da igramo i zabavimo se, ali stvarno nemam nameru da sad nesto ulazim u tematiku, vezbam nisanjenje i ostalo. Ako vama treba neko ko je vise profi, onda bolje da ja upadnem u neku drugu opusteniju ekipu. A mikrofon i slusalice cu svakako nabaviti.

Link to comment
Share on other sites

ekipa gde smo darko i ja može da ostane takva kakve je, samo da se vaše dve izmešaju i biće odlično, taman kako treba

pa meni se cini da ste vi izgubili najvise ? :D u tom slucaju bi morala i vasa ekipa da se rasturi :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa mi smo sve izgubili ja mislim (ili smo dobili inferno na kraju?)... shto nam preterano ne kvari uzhivanje. zezanje :]

ali generalno mislim da imamo potencijala. mislim, imamo ivana, nea i mene koji umemo da zasijamo na trenutke ali prodajemo chesto. shto tje retji, ne mozhe nama gore nego sada.. mozhe samo bolje kad nama trojici udje u krv da budemo ledeni dok chuvamo sajtove :]

a i juche je bilo veliki faktor malera iskreno. rev je non stop padao od vudua i lakija i tako te buranije ( [:D] ). a snimio sam da se previshe puta protiv nas desilo da nas eko pokolju. izadje hpo i sa 4 metka deaglom u 3 sekunde podeli 3 glavudze nama. i tako to :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...