Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i bio prek kad se probudio ;o)

to tek, vidis da se ni ne seca gde je bio :)

ja radim nocas do pet, kako cu da se probudim u devet ne znam. Neka mi je bog u pomoci.

ma evo ja legao nocas skoro u 3, ustao u 8, nakanices se opusteno. ionako cemo da se izlezavamo ceo dan ;)

Pio sam, al se nisam napio. Izgleda da stvarno moram da popijem flashu vodke da bih se napio ko chovek :(

sto bi se napijao kao covek, kad mozes ko govedo [:D]

kad smo kod toga, setio sam se pricice ortakovog caleta koji je u fazonu "ako cemo da pijemo kao ljudi - necu. mozemo jedino da pijemo kao stoka. stoka zna kad joj je dosta"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Riblja Corba - Princ

\o/

zaspala sam neshto pre 04h..

oO..

izem ti vitz.. sredila, oprala&prebrisala sudove.. ko omanja swadba.. celu notj prevrtala po krevetu.. ledja bolela.. u 8h se smorila i "probudila".. ako sam uopshte i spavala.. al ajd.. danas idem kod sisterke.. dete dobilo fizioloshq zhuticu pa se malko uZpanichila.. al oke je.. sledetje nedelje izlazi iz bolnice.. \o/ za dete su rekli da ima shizfriz&kilazhu na tetq.. eo procenite.. photka je od chetvrtka.. oko dva sata posle rodjenja.. =] pile tetkino..

beba1ka0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

ooo cestitamo tetka ! :)

sinoc sam bila na nekoj "urbanoj" svirci u dvoristu u baba visnjinoj ulici :) bila bas lepa muzika,ali pred kraj malo eksperimentalna i pogubljena... panduri dosli vec u 15 do 1 :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

-fudbal u sest, a u utorak od 12-01...

-poceo ponovo dva puta nedeljno..

-koji sam car.. BRE!!1

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

otvori topik, nismo odavno. ionako važiš za latino tv ljubavnika ovde :)

haha... znam znam. cuvena slika :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@ daki

typo je u pitanju, za treci je poladao...

@ thread

ustao, mamuran...

sacu rucam, pa kod ortaka na kafu i heroje, pa posle da jurim neku trafiku koja ima nesscaffe...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

peglo tenis,sad pratim na tvu,skiknem tu i tamo kad izbaci neki rezultat u vrhu ekrana,i u pola7 na fudbal

a jebote taman sam bio poceo da ucim

e zivote zasto si surov

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uf ja sam se pogubio koji je koji dan... iz nekog razloga jutros sam bio ubedjen da je drugi u mesecu , sto je izazvalo finih problemcica [:D]

vratila mi se devojka s exkurzije... mrnjau mrnjau... sad se kuvam kilo kafe za veceras.. mora da se radi punom parom

edit: dabl post

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

@Topik

Nedelja, moj omiljeni dan.

Zašto?

uf ja sam se pogubio koji je koji dan... iz nekog razloga jutros sam bio ubedjen da je drugi u mesecu , sto je izazvalo finih problemcica [:D]

vratila mi se devojka s exkurzije... mrnjau mrnjau... sad se kuvam kilo kafe za veceras.. mora da se radi punom parom

edit: dabl post

OMG PEDOFIL!ELEVEN

Link to comment
Share on other sites

jesu se vratili sa apsolventske...eh ta spanija, jedva cekam sledecu godinu:)...btw, danas blejao ceo dan kod kuce, sutra treba registrovati kola i zavrsiti jos neke poslice, smaranje...

dobices tips ako me podsetis na vreme [;)]

Link to comment
Share on other sites

Zašto?

Ma on gotivi jer nista ne radi pa bleji sam sa sobom, a meni ta nedelja tako bezveze, posebno drugi deo dana, vucem iz skole jos onaj trip da je "sutra skola" :) ponedeljak mi je pet puta laksi za podnosenje nego nedelja.

Nemam sta puno da napisem ... pokupio te krshne drugare, blejao, najeo se, odgledao dve partije tenisa i dve na preskok, okupao se, i sad gledam tv, vidim da nema Utiska Nedelje nego veliki brat, pa mi je to bezveze. Ja volim samo ionako one predloge :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...