Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

weeee idem kod ortakinje na sleepover party :D

nosim ranac, do pola je napunjen voodoo-om, a ostatak je smoki isl :D rofl

voodoo - to bese ona neka matora graficka kartica..? Sta ce vam to? :)

ontopic: Keva se konacno smilovala i napravila kul veceru.. veceras blejim kuci.

Nazalost, moracu da odlozim jedan hiper-exclusivan Speed test-drive za posle odmora.. smor.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Gledam festival narodnih pesama Vrnjacka Banja 2007. Odlucio sam da je to bolje nego Exit ;))

Krenuo sam lagano u pripreme za more, pa se sad peru ture gatja, charapa i majica, bio sam do apoteke da kupim sve te potrebne stvari, i slicno.

Link to comment
Share on other sites

weeee idem kod ortakinje na sleepover party :D

nosim ranac, do pola je napunjen voodoo-om, a ostatak je smoki isl :D rofl

brate, ladno si strpao vudua u ranac:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa i trcim rano ujutru...

E, jebi ga, onda si vuna. [:D]

Hoću reći, ja trčim svakog jutra od 6.30h, ili ako prespavam od 7h, istrčim oko sat ili sat i po, i stvarno mi je ujutru kul na 20-25 stepeni. Još trčim na sportskom gde je poneki deo staze u hladu (možda 50 metara od 550 :)), a okružena je travom i žbunjem, pa je baš dobar osećaj ujutru. :)

Sada racunam nesto i gledam koliko ce nas sutra biti na rhh-u i ono bice nas solidnih 5-6, ako i toliko :/ Ali pozitivna strana toga je da sam se najeo i napio kako samo srbin moze i sada idem u takvom stanju na cisco da swichujem tamo malo :)

Mogu ja da dođem ako hoćeš, ali ne verujem da ste toliko očajni. :(

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Sredio desktop, sad idem da probam da spavam ako to bude bilo moguce. Jbt, napolju dan O.o

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Penzosi ne spavaju u osam ujutru, budi uveren u to :)

Mogu ja da dođem ako hoćeš, ali ne verujem da ste toliko očajni. :(

Mozes da dodjes da se druzhimo, sta ima veze ;)

Danas sam odlucio da svasta nesto uradim, samo da vidim sta cu pre :)

Link to comment
Share on other sites

voodoo - to bese ona neka matora graficka kartica..? Sta ce vam to? :)

voodoo - slabo alkoholno pice, svetla tacka moje exqrzije :)

treba danas drugaru da odnesem neke knjige za citanje, pa idem sa ortakinjom do immo centra da kupim sestri neke lone.. to je za pocetak. odo na dorucak!

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ah, voodoo... ortakinja je rekla da je do jaja, i kao, aj da kupim...

bzvz... ne znam :) privlacno izgleda, ali njah :D

samo u sred noci iz mraka se cuje "miro, muuuuuuka mi je..." rofl. to je jer smo pomesala 3 voodooa, a ortakinja se pre toga nakrkala spagetama, semenkama, i nekim grickalicama... dobro je da nismo pravile palacinke :D

Link to comment
Share on other sites

ti lepo da sisas sisu, lupio sam po svom tft-u pokusavajuci u besu da sklonim bubu (dunuo sam bar 5 puta, moram biti iskren)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igore mislio si od ovog simbola u vizelovoj tituli da je buba? auuu pa ti si dechko dalekovid samo tako...terapija = 2 sata dnevno vishe pred rachunarom! =o)

ja evo recnuo neke diskitje...josh par stvari da pozavrshavam pa da krenem napolje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...