Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bila juce na roshkama da ostruznice i sjebala noge. juce me sve zivo bolelo, danas je vec malo bolje. kad se "oporavim" krecem s trcanjem :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolje brzo hodaj...mene bi bas smorilo trcanje po ovoj vrucini :)

inace..prijavila sam se za exit za myexit 15 minuta slave da pustam one moje bangave smajlije :D

evo jedan frishki :

kaojajenasuncusw9.gif

Shot at 2007-07-10

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

bio na vidikovcu (zomg samo 47 mionutra sa b kose do trzhnog centra pored meka na vidikovcu, denied!) onda do grada pa bioskop neki i sad dodjem kutji i vidim proradio forum...+josh lepo nije vrutje...milina =o)

Link to comment
Share on other sites

dakle, punchline ova 2 dana ?

ili samo jednog dana nerada.. nvm :

- ostao mi samo jedan ispit

- palim uskoro na lannagedon sa drustvom

- jurim nesto mlado [:D]

- maxovacu drinking skill ovih dana za sve pare

- to je to

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

prosli su mi smajlijiiiiiii na exit ! :))

al ja ne mogu da idem..nemam kartu :( sad cu da ih posaljem dhl ,mice moje male :( :))

nisam upucen a gde ce biti njihovo prikazivanje :) meni su bash zanimljivi

ovih dana psihichko fizichke pripreme, jer od sutra sam programiran, 1. dan: ispit, exit, 2. dan: ispit, exit, 3.d: exit, 4. dan: svadba, exit, 5.dan posao u bg, uveche putovanje na durmitor na 5 dana planinarenja (tj vishe treking) kao provera pred moguc odlazak na olimp u septembru! zomg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

smooooor..... pederi su me vec izbrisali iz programa,jer sam rekla da nemam kartu i da ne mogu danas da je nadjem a kali mi se malopre javio i rekao mi da hoce da mi je proda za 1500 :(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kakav uzasan, naporan dan....

sinoc bio na nekoj, neocekivano, dizel fakultetskoj zurci u zemunu sa koje sam pobegao u pola 2.Jutros se budim u pola 8 da odem na posao u olimpijski savez koji sada ima prostor i u studentskom gradu. 5 sati sam rada u buci, haosu jer svuda oko tebe lete mali volonteri i priucheni vikend menadzeri sa crnim debelim ramovima naochari koji vriste rechi kao itinerer, hand-out, pablik rilejshn... U gradu haos, guzva - u sred jula sam se, u 2 sata popodne, gurao na zelenjaku da bih seo jedva. Dolazim kuci, pokusavam da zaspem i jedva mi uspeva jer mi se pola sata u glavu unosio kucni machor zeljan ceskanja. jedva sam ga sa glave skidao.

Budim se posle tri, cetiri sata sna i tada dolazi mi keva sa pricom - "...e poslao ti deda 100 evra da ti se nadje za neko more, ali dacu ti tek za koji dan. Znash moje koleginice, Nada i Mica, kupile neki set za rucavanje i escajg od srebra, 12 osoba. Samo 1800 evra, na 12 rata. Bagatela!!! Ali ja to ne kupujem za sebe, nego za tebe i brata, da vam se nadje. E zato mi treba 190 evra, da uplatim sutra prvu ratu. Dacu ti tvoje pare od dede za koji dan, sigurno".

Tako je u jednoj prichi uspela da mi uzme pare koje garant necu vishe nikada dobiti nazad "jer ja te hranim, peglam, perem", cuo uzasnu prichu o servisu i escajgu od skoro 2k evra (12 delova koje bih delio sa bratom (koji ce mi kurac servis za 6 osoba)) protkanu subplot-om kako mi je 26 godina, kako mi je ostalo 5 ispita do kraja faksa te mi stoga predstoji vojska-posao-zenidba-deca-kraj zivota....

MA NEK SE SVE NOSI U KURAC.....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...