Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

- ajde tibore lenja nakazo, mars na faks...

- pa posle tek 28 . avgusta...

- milina..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas mi je dan poceo nekako opusteno, i voleo bih da se tako nastavi, da se ne smaram previse, jer sam u tom nekom laganom modu danas. Moguce da je zbog vrucine koja ce napolju da smori sve koji se usude da izadju negde pre 19h.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Lucky je mnogo dobar chovek, nije me banovao.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@ krule: rofl znas onaj stip sa radnicima ispod i iznad 30 dina :)

Vrnuo sa fax-a sabio me ispit :/ sada sam upalio klimu i cirkam ladan sok :) milina

lol ne znam, pricaj ^ ^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gotovo sa ispitima za ovaj rok, sad dve nedelje bleje pa lagano čituckanje materijala za septembar

al za malo, opet ću sve nabiti u tri nedelje pred rok.

Link to comment
Share on other sites

ja sam planirao da dam cetvrtu godinu u junu ali sam ostavio jedan seminarsk za septembar jer nisam isao do nogo sada da slikam art nuvo ili art deko objekte....bla bla. mrzi me da se cimam 90 km do ns-a da bih kao mali japanac mesetario gradom sa fotoaparatom. elem dacu to u avgustu, 2 dana posla.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

stano, grupike sa headsa obavezno :)

i posebne ulaznice za prvu svirku za mene i KAT-a [:D]

'cause we're special ^_^

elem, razbijam se od NWN-a.. sacu se nahranim, operem kosu, pa u 6 nanovo na session...

z0mg, nezivot megapwnage!

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Odlucio ja da sam nesto napravim za klopu, ovo ono ...

1. Krenem da otvorim tunjevinu, prospe mi se pola onog ulja po kuhinji.

2. Onda stavim previse sosa.

3. Onda umesto svezheg uzmem bajati hleb.

4. Onda krenem da pravim belu kafu i dok sam sipao secer upadne mi grumen istog onako poveci u sholju, prolije se okolo sve a jelda napitak postane "ziv secer".

Onda sam odlucio da odustanem od spremanja klope, pa cu da spremim sobu ;)

Link to comment
Share on other sites

ispašće ti plazma na wii

Neeeceeeeeeee!!111 Meni wii stoji na plazmi! (koju nemam).

Dobro mi inace ide za sad ... skoro kao ono ciganche kad se kupa pa se pere pere pere pa posle nekog vremena nadje majicu sto je izgubilo, e tako i ja sredjujem i nadjoh majicu za koju nisam znao gde je :)

Sad gledam ovaj uzmi ili ostavi na B92, da malo skapiram kako to ide, citav taj koncept i sve.

Link to comment
Share on other sites

Malo toga, mozda neke od epizoda Mucki ;)

Ladno mi se istripovao ipod - blokirao se i sada nema shanse da ga ugasim ili odblokiram! Prvi put mi se ovo deshava, sad cu da pogledam na netu kako moze da se reshi, poshto me mrzi da chekam da mu se baterija isprazni...

edit: reshio sam ga - resetovao sam ga (Menu + Center Button) i sada radi normalno...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Zbog tebe mome ubava

srećan sam samo dok spijem

Kad me u zoru probudiš

dan beli hoću da ubijem \m/

Nego ona BN televizija je čudo. Preko dana Suljo iz Frankfurta pozdravlja rodbinu u Tuzli, a uveče idu spotovi "Radovane siđi sa planine, nisi siš'o četiri godine". Only in Bosnia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...