Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote,ugasili mi broj,mogu samo da primam pozive,kako ce ovo da se odrazi na rachun,pozitivno ofkors :))

Meni ovaj put nit je stigao racun nit su mi poslali sms. Znaci jebo im ja mamu.

I sad ja opet treba da zovem 789, kao da postoji sansa da ih dobijem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sinoc bio u kafanchuri na bezaniji sa drugarima, ispostavilo se da smo pre 7 godina bili tu na nekom osamnaestom. bshh, prokletih 7 godina, kad je pre proslo...izvalio sam da su svi mega smorili sa cirkom, ne secam se kad sam poslednji put izasao sa nekim da ne pije smrdljivo pivo, i pritom smara da i ja pijem. a onda idu klasicni srpski fazoni "ajde jos jedno". dosadilo mi je vise sve to, ipak treba ustati ujutru, dok ce cirke studentarija da spava do podne :P

eo me na sljaci, husam krofnu i pijem kafu kao americki pandur. a posle na kbc na kvartalnu kontrolu tjaplu, ima da naduvam boga oca, pluca su mi kao baloni od bajsa...jos 8 dana do exita, danas krecem da radim hard core :/

inace, juce sam vezbao sa tegovima, i izvalio da mi je opasno pao secer posle treninga, poceo sam da se tresem u roku do pet minuta. nahusam se meda, i nakanim se da kupim dekstrozu, posto uvek zaboravim, ili me mrzi. i skapiram da nema ni u jednoj radnji u bloku. u jednoj me riba gleda belo, ne kapira sta je to, pa joj se pojasnilo kad sam rekao "grozdjani secer". lik za kasom krece da mi prica kako ima u nekoj radnji gde prodaju suplemente za ishranu i bodibilding da se kupi...bshhh, alo brate, secer jebeni?! moracu da idem u neki od hipermarketa da bih kupio dekstrozu od 50 dinara.

uskoro ce da legne kesh za novi kofi shop, a onda je nova beba u kuci:

5_5-electribe.jpg

jea!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu sluzi niti kakao radi ali izgleda super :)

Nego gledam nesto caleta juce se vraca sa posla u 20.00 i kapiram da ovaj studentski zivot nisu uopste tako los, Cak kapiram da je "az gud az it gec" Jeste imas konstantnu frku sa kesom ali to se dati srediti ako nisi previse ljenjog dupeta. Sada treba da odem na neku kafu pa da se vratim na moje bankarstvo. Uff treba i prokletu voznu da polozim, ako ne pozurim ima kefa da se navikne na nov auto pa kako posle da joj otmem ? :)

Link to comment
Share on other sites

Sreca, sreca, radost, uzivancija :o)))))))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

srbijaaaaaaa!

odem na ZAKAZANI kontrolni pregled i opusteno doktorka nije tu, DODJI JUCHE!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

neki lik koji ima preko 50 godina mi je trazio broj telefona da me vodi na pice. htela sam da povratim... gde ide ovaj svet

Ne mozes mu zameriti,njegovo je da proba :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

neki lik koji ima preko 50 godina mi je trazio broj telefona da me vodi na pice. htela sam da povratim... gde ide ovaj svet

Brate razumi ga, u njegovo vreme nije bilo polugolih maloletnica :) pa je sad rešio da nadoknadi :)

Link to comment
Share on other sites

pao ispit.. megasjeb u momentu...

aj kao odo da operem kosu, pa da strebam za sutra, mada sam se opasno skenjao sto necu odrzati rec...

jebemti projektovanje tehnoloskih sistema, i sto pupina :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovaj put nit je stigao racun nit su mi poslali sms. Znaci jebo im ja mamu.

I sad ja opet treba da zovem 789, kao da postoji sansa da ih dobijem

Isto, ni meni nije stigao onaj sms koji obichno shalju. I nije mi stigao ni proshlog meseca. I ne morash da zovesh 789. Poshaljesh SMS na 797 i napishesh STANJE i stigne ti sve lepo.

Nego, kupila ortakinja Wii, pa idem danas da oprobam...i sutra...i prekosutra...you get the point.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...