Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zašto moram svako jutro da započnem nerviranjem....moram da menjam posao pod hitno...ovo će me u grob oterati...

Ale brale, ako nemash posao na kom kad pozhelish mozhesh da oterash u 3 lepe onog ko to u datom trenutku zasluzhuje, onda zaista trazhi novi posao. Da te uteshim, nerviracesh se na svakom radnom mestu, samo je pitanje dal' cesh morati da trpish ili cesh moci da ventilirash =o))

@topic

odushevljen sam promenom vremena, nakon one mrti na 35 sad sam hepi i pokretan i sve tako nesto =o)

mozda iscimam neke drugare za izlet do savane danas popodne =o)

Link to comment
Share on other sites

Ucim bankarstvo i ono posle ne znam koliko godina predmet koji me ne smara. Kapiram da bi voleo da budem bankar, ako ne to ond barem neki sys-admin u banci, da to je to posao mojih snova sys/net admin u banci mmmmmmm [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sedim na poslu, crtkam neki jelovnik (tj. tezgarim na poslu dok je shef na odmoru). Vreme u Moskvi je nikad bolje - 20-25 stepeni, sija sunce, zelenilo svuda, cvece cveta i tako vec mesec i po dana - jednostavno raj! Josh se ribice shetaju polugole navode stalno na greshne misli... Ovo poslednje niste prochitali [:D]

Bio danas do dilera Suzukija, ako zakazem makinu sada bice moja u avgustu shto je u principu cool s obzirom koliko se chekaju kola ovde. Sad josh samo da sachekam platu, otrchim sa zenom u banku i brm, brm...

Ale brale, ako nemash posao na kom kad pozhelish mozhesh da oterash u 3 lepe onog ko to u datom trenutku zasluzhuje, onda zaista trazhi novi posao. Da te uteshim, nerviracesh se na svakom radnom mestu, samo je pitanje dal' cesh morati da trpish ili cesh moci da ventilirash =o))

Na svakom poslu se smorish posle odredjenog vremena. Ali je veoma vazno ako mozesh da svima dash sve po spisku kada te smore ;) Na poslu sam nekoliko puta i gazdu oterao u tri lepe, a svakodnevno psujem svoje saradnike na sva tri jezika koje znam. Zato kod kuce ne psujem (odnosi se samo na kucu u Moskvi, naravno [:D])

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

raspadam se, moram da prestanem sa ovim tinejdžerskim fazonima pod hitno. :)

posao mojih snova sys/net admin u banci mmmmmmm [:D]

pa ništa, vidi sa krletom kako je njemu uspelo :)

Poceo sam da ozbiljno razmisljam o socivima.

go for it, girl

Link to comment
Share on other sites

Jebem mu život, taman akd pomisliš da ti je život dovoljno sranje, poklopi te još nešto da ne znaš gde si.

Oću li doživeti jedno leto bez nerviranja onako da me zabole qrac za sve i da mislim samo kako da umočim noge u vodu, krvavu mu majku jebem mrtvu.

Link to comment
Share on other sites

Sreca prati hrabre...

otisao na ispit iz istorije umetnosti, i zaboscu 9tku.

Da evidentno nista nisi ucio, bas kao sto sam i mislio.

Ne razumem zasto je ovde jos uvek sramota reci da si ucio i spremio ispit :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

[01:37:55] <+ch1zra> jebe konj sokola

[01:37:57] <+ch1zra> i kaze

[01:37:58] <@cyber_pile necu ja jos da se udavam

[01:37:58] <+ch1zra> e soole

[01:37:59] <+ch1zra> omg

[01:38:01] <+ch1zra> "D

[01:38:31] <+ch1zra> a sto je najgore :\

[01:38:36] <+ch1zra> ja se smejem

[01:38:38] <+ch1zra> :)))

jebote, ala sam se ubio lol [:D]

[^]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Krenem u grad sa drugom svratimo na pumpu da sipamo gas kad ono 39 dinara

Ja: LOL ?

ortak: tako je vec 10ak dana.

Sad sa zakasnjenjem citam na netu da su nasi genijalni ekonomisti uveli akcizu na autogas 6din a od nove godine 10 din.Sad kenjaju da je normalno da se uvede akciza kad potrosnja poraste i navode primer Turske LOL NOOBs.

Saša Mileusnić, direktor privatne naftne kompanije „Petrobart-AVIA”, kaže da je država odavno trebalo da uvede akcize na auto-gas jer bi joj to bio dobar izvor prihoda -lopovi...A ekologija a ekonomija ??

Pa normalna zemlja bi podsticala narod da koristi cistije gorivo radi ekologije samo, Srbija mora da pokupi uvede i poreze...

U NIS-u, koji drži više od 70 odsto tržišta TNG-a, kažu da u oblasti tečnog naftnog gasa nema ograničenja što se tiče cene i uvoza, kao kod naftnih derivata, pa će se brzo videti da li potrošači mogu da izdrže prevaljivanje cele akcize na cenu

Pa ako mogu da roknemo mi jos jednu akcizu....

Nije ovo nesto novo pricalo se i ranije o ovome ali nisam verovao da su toliko lopovi i debili...

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...