Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf ona aloja je chudo, imam neshto u spreju kao za rane opekotine i to, i sinoc posle onog piva sam naprskao jezik usta i glavu kao blesav alojom i probudim se maloprei mogu normalno da baratam jezikom !! najs verij najs

btw jedva chekam da mi stignu kola da se vozam srbijom :D kako mi je to cool ideja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam baš hteo da znam!

Molim te, obavesti nas i kad dobiješ i da li te bole jajnici. I obavezno, ako je upala jajnika, da znamo.

Jebem mu mater, stvarno.

dobila sam 18. juce mi je prestalo. zato sam i dobila upalu besike, dobila sam a isla bosa po plocicama dva dana... a jajnici su me boleli prva dva dana al je posle sve bilo ok

voodoo sine ja idem u 13. ali ovo sad mi je najgori prosek ikad :/

kakvo vece sinoc! nikad se nisam toliko prebila. popila sam vise od pola flase viskija, neke votke i bambus i za divno cudo sad me samo malo boli glava. i chika mudo se prebio a ivan je smarao celo vece zasto nema klime. pfffft

btw vudu ako ti sestra ima zivot kao ti onda je trebalo da bude 5.00 i da ima neke diplome sa republickih takmicenja [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bas sam se lepo naspavao, valjda zato sto nije bilo toliko vruce napolju, pa nije bilo "tesko" :)

Sad pakujem neke papire, pa idem sa Aletom malo da se vozikamo po Srbiji :)

Au, al cete se skuvati majku mu. :)

btw jedva chekam da mi stignu kola da se vozam srbijom :D kako mi je to cool ideja

Cekaj, ti jos nisi dobio auto..?!

Idem da montiramo kosh u kraju! Yay! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bio sinoc do grada sa ortakinjom koju nisam video hiljadu godina, lepo se ispricali, posle zapalio kod "babe i dede" sa ortacima na vopi, i onda zapalili na povetarac. krenuli peske gajbi, i krenula da se dize oluja kad smo bili kod delta cityja, kilometrima nicega da se sklonis od kise. srecom, neko nas je pogledao odozgo ^^

nesto me boli trba, veceras palim u vrsac, pa cu da roknem par loperamida da me ne zajebava :P

inace, kupio sam profi zvucnu karticu za lap, ipak cu moci kao gospodin covek da radim live na exitu sa laptopom i klavijaturicom, a ne da nosim desktop kao choban :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Au, al cete se skuvati majku mu. :)

Ti sto se uopste nisi javio aletu treba da cutis.

A nije bilo vruce, sta vise bas je bilo prijatno, a ja sam iskusno poneo i rezervnu majicu.

Nego vi vrscani dragi nasi, 'di vam se jede tamo dobro u Vrscu, da znam kad budem hteo da klopnem nesto? Pri cemu ne mislim na one neke sheme popnes se gore u brdo pa tamo ima restoran na vidikovcu, vec ono neke pljedze i to?

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc na Sinclaru, doshao kuci oko pola 7 i spavao do pre pola sata...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zbog kompleksa manje vrednosti , profesor je odlucio da izlechi svoj kompleks postavljanjem izivljavajuce teskih zadataka zbog kojih je prolaznost ravna 0% ( ne racunaju se voditeljke , manekenke i ostale popularne licnosti koje su dobile stipendiju na mom faxu...)

I sam se oporavljam od idiotizma ljudi koji se dokopaju te diplome profesora...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...