Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a i da tebi neko nudi core duo 2 na 2,4 GHz, 8600 gts, 160 giga i 2 giga rama, i to mek za 1000 evra, jel bi odbio?

Mozda i ne bih, ali bih se odmah potrudio da mu nadjem novog vlasnika :))

Mis'im, ne shvati me pogresno, ne govorim ja tebi da si uradio nesto sto ne treba, vec prosto, eto, komentarisem. Neka te sluzi u sreci i veselju i da napravis na njemu mnogo lepih kreacija :)

Link to comment
Share on other sites

svako ima svoje fetishe laki....

a i da tebi neko nudi core duo 2 na 2,4 GHz, 8600 gts, 160 giga i 2 giga rama, i to mek za 1000 evra, jel bi odbio?

drooling_homer.gif

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samujem u kancu i mashtam o posle podnevu i odlasku na Adu, ako bog da pa ne zaglavim o5 na poslu do 20h...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Morao sam jutros dva puta da se istusiram jer je bilo toliko vruce da sam se preznojio za 10 minuta. Sad sam unutra pod centralnom klimom, i ne planiram nigde da idem do podneva. A to je tako super jer je u podne najvece sunce i sigurno cu da se skuvam. Ali nema veze, barem je zabavno :)

Link to comment
Share on other sites

-treba pisem neki rad za drugi potpis iz procesa projektovanja..

-koji sam bilde, odem kod zajebanijeg docenta...

-sto lepo ne pitam ljude i uradim sta treba...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

svako ima svoje fetishe laki....

a i da tebi neko nudi core duo 2 na 2,4 GHz, 8600 gts, 160 giga i 2 giga rama, i to mek za 1000 evra, jel bi odbio?

Ne slusaj ga igi laki prdi po obicaju. Pametnije nisi mogao da potrosis tih 1000 e jer taj komp vredi mnogo vise. (1500-1800 e zavisi koji si model uzeo)

Link to comment
Share on other sites

idi u dvoriste :)

nesto sam.... ne znam...... bezveze... nemam uopste razloga za srecu i nista mi se ne radi... :(

Girls,

They want,

Wanna have fun.

Girls,

Wanna have.

They just wanna,

They just wanna.....

They just wanna,

(Oh....)

They just wanna.....

(Girls just wanna have fun...)

Oh...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kuva ti mozak???

Sta ti radi guza onda?

Cisti podove i prozore?

>:)

radi u klozetu ono sto ti radish po forumu rano ujutro ;oP...za razliku od tvoje koja je fitness-orijentisana pa se non stop bavi strechingom ;o>

Link to comment
Share on other sites

Sta se cudis od kako je reko da kupuje mac ti si najglasniji bio ovde, ko najgori MS fan boy :)))

1. Pa onda nije po obicaju, nego samo u ovom slucaju.

2. To sto neko ne voli mac ne znaci da mora da voli ms (mogu da imam pc i linux, kao i ti)

3. Ne vidim nijedan razlog da covek placa skuplje i da sebe ogranicava time sto uzima mac.

4. Ne daj boze da zatreba servis.

Link to comment
Share on other sites

1. Ok tu si u pravu

2. Right :))

3. Onu konfiguraciju je platio 1 k e ne mozes kupiti lap sa onim konfiguracijom i tim kvalitetom izrade. Tako da o bacanju para nema ni govora

4. Ako crkne memorija uzmes i zamenis je sa bilo kojom, ako crkne ploca uzmes i bacis ga kao i bilo koji drugi lap.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

heh koristim masti i slasti rachunskog centra na faxu

jel sam vec rekao da je ovo druga stvar za koju znam zasto placam fax? :)))

prso sam,voz kojim sam dolazio udario auto,morao sam da pesacim do centra,pa da pucam kintu za mrtvi bus koji me ostavi u 29og i onda kuvanje u mrtvoj 48ci,blah

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...