Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jooooo ivane pogodi me u slabu tachku, idem da ti vrshljam po serveru da vidim imash li josh slika ubave seke hathaway (blaaah, nemash folder, samo ovu solotary sliku =o(()

blablabla ja sam mali kole

za anne pogledaj opet, a za wow možete samo da me mrzite, neću se nikad navući na to sranje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa cak nije kul ni kad kroz salu trazis sliku sise petnaestogodisnje devojcice.

Petnaestogodisnje ali trudne devojcice......

Ajde bre bezi.....moralisto! [:D] [:D] [:D]

@topic

Dosao kuci, pravim racunice za sutra kad stigne plata sta sve da poplacam i tako......

Link to comment
Share on other sites

Ah

vudu video maru

mara "instalira c++"

vudu pita neko g33k pitanje maru

mara odbrusi vuduu

O tempora o mores :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Petnaestogodisnje ali trudne devojcice......

Ajde bre bezi.....moralisto! [:D] [:D] [:D]

Pa trazi onda sliku stomaka omglol? :)

Nego, zamis ti to, sa 15 godina...

btw, ova klinka sa slike (levo) je iz tog famoznog bloka 70, '90 god. a ovo je slikano pre nekoliko godina:

index777.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

hahaha, maro jesi bila na slaviji oko pola pet ? i meni se uchinilo da sam te video al pripisah to nedostatku sna :)

a to za trudne ribe, pa s'obzirom da se danas cice prcaju vec od 6og razreda i pritom su glupe klinke i ne znaju nishta o kontracepciji, a mi naravno vishe volimo da ga metnemo bez gumice nije ni chudo. a to shto kazhe ivona za abortuse samo pokazuje kolko suzhenu svest imaju ta deca. slazhem se ja da svako ima pravo da odabere ali ochekivo bih bar trunku empatije prema sopstvenom nerodjenom detetu jebemumisha.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

za anne pogledaj opet,

pogledao, i dalje imash samo 1 sliku...ili je jedna od onih silnih latinosica zapravo ona? ;o))

a za wow možete samo da me mrzite, neću se nikad navući na to sranje.

nevr shej nevr agen mish manipeni! ;o)

Link to comment
Share on other sites

zasto mi se chini dovla da si ovo zapravo slikao zbog audija? ;o))

Ali brate, reci, TT 1,8 Turbo Quattro Roadster, brate!! :)

Inace, ima 6 slika ane hetvej na ivanovom ftpu.

Mada su sve manje-vise iste.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

znaci shemale kk

cuo sam na vestima da je ubijen mostarac sa vracara :o

a bio sam se vracao kolima kuci oko 2 i prolazio voijslava ilica i nije mi dala policija da prodjem

jos reko sace da me smori zbog pojasa kad ono dobro je [:p]

Shto lazhesh da ti murija nije dala da prodjesh kad sam ja proshao izmedju pola 1 i pola 3 pet puta na tom potezu?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

cuo sam na vestima da je ubijen mostarac sa vracara :o

ko je to?

Jutros sam inace imao zanimljivu situaciju. Stavio ja sat na pola osam (na telefonu) a v3 ima one presetove za alarm (mislim pet komada) i dodelis im ime i vreme i super. Kad ono ja se budim oko 7:45, nije sat zvonio. Pogledam, a on namesten na pola devet, iako stoji ime "pola osam". Eto ti je to kad ne proveris :) Srecom pa uvek navijam sat malo ranije nego sto bi trebalo bas zbog ovakvih situacija, a i cesto se i sam probudim pre sata :)

Sad sam malo sredjivao ovde pa planiram da saljem neke mailove. Standard.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...