Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A neeeeeeeeeeeee... Ona je zavrshila u ludari. Doshla nova, normalnija, mladja, lepsha.... :o)))

GIEF PIKCHRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

@Lale

Jel ces sad da mi ispostavis racun za marketing? Ili je ovo samo pilot.....ajde malo doradi reklamu :D

Link to comment
Share on other sites

sretjan putitj dule :]

lep zenba i kutjica weco

a mene sada mori briga, dal da idem na adu il da iskuliram gajbi ovu vrutjinu. realno, najgore mi je da se vratjam sa ade ruzhnom 88icom. a i slabo sam spavao + oblikovao muskule u teretani do malochas + ne mogu da se odvojim od knjige kolko mi je dobra :] (hronike dine su u pitanju:)

e i da, skapirao sam da vetj jedno vreme ne igram nishta na kompu. jedino shto bih mozhda igrao je TD sa nekom ekipom iz swe ali nema ih online par dana vetj :/

Link to comment
Share on other sites

Jel ces sad da mi ispostavis racun za marketing? Ili je ovo samo pilot.....ajde malo doradi reklamu :D

Naravno da ne, za drugare ce biti besplatno barem jos neko vreme u ovom trial periodu :)

Jeo sam lazanje, pa sad odmaram uz zeleni chaj.

Link to comment
Share on other sites

krv i smrt yubc-u, dialup vezi i svim visoko placenim nemachkim arhitektama i inzhenjerima koji ne znaju da spakuju fajl i napishu mail adresu

jebavam se zadnja 2 sata sa korespondencijom projektnog biroa u ex istochnoj nemachkoj sa caletovom post-socijalistichkom firmom....agonija svoje vrste...a doruchkovao sam, prelako za moj ukus, oko 9 i muka od ovoga mi se mesha sa bolom u stomaku poslednjih sat vremena....ijao al bih sad nekog slatko prebio...onako zidarski otvorenom, ukrucenom shakom po vratu = bud spencer style...

jebesh mi sve ako ne oteram sve u 3 lepe i sednem da gledam neki crtani...

Link to comment
Share on other sites

GIEF PIKCHRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

bice, bice... samo polako... ipak ja nisam paparaco, pa da isprepadam devojku oma prvi dan :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko me nervira keva... bozhe... samo da se smirim... znachi luda zhena 100%... uzela svu mogucu obucu koju imam i oprala sve... bez da me pita... a imam brdo stvari danas u gradu da uradim... i sada naravno ne mogu... zbom njenog blistavog uma! jbt ti zhivot!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

joj, grmi samo tako, a ja ostavio komp upaljen gajbi. paranoja me hvata. i nemam bekap. i tamo mi je kompletno zivotno delo. ijaoj.

al nema sansi, istripovao sam ^_^

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

spavao sam sinoc samo pola sata jer sam pisao za faks neki seminarski. bash sam dao sve od sebe, gotovo nista nisam kopirao sa neta (osim nekih citata)i kucka asistentkinja mi jutros vratila seminarski....nece da mi prihvati rad jer sam u bibliografiji pisao prvo ime pa prezime anglofonskih autora.moram opet da se cimam prekosutra

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

spavao sam sinoc samo pola sata jer sam pisao za faks neki seminarski. bash sam dao sve od sebe, gotovo nista nisam kopirao sa neta (osim nekih citata)i kucka asistentkinja mi jutros vratila seminarski....nece da mi prihvati rad jer sam u bibliografiji pisao prvo ime pa prezime anglofonskih autora.moram opet da se cimam prekosutra

joj jebote, kako kapiram da je to neka s katedre za urbanizam.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kako bi joj ja raspuko shamarchinu......no dobro.....to je trenutno moje raspolozenje :D

ja bih joj uvalio kurchinu :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...