Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Upravo sam skapirao da mi je program za news "javio" da na particiji na koju stizu news stvari imam jos 400MB slobodnog prostora. Particija inace ima 280GB.

Srecom pa se sad zavrsava vecina ovih serija sto ih pratim, pa cu moci da krenem u backupovanje. Mada ustvari, najvise otpada na igre za wii :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e, mnogo ti gotivno zvuči plan, stvarno. oću ja tako :)

ne brate, samo ćemo ti doneti soapbox sledeći put.

ali, brate, znas kolko leba moze da se kupi za to?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali, brate, znas kolko leba moze da se kupi za to?

Promasio si Ivana, tebi treba Todorovic.

@ topic - Ponovo sam imao jedan od onih dana sa malo spavanja, videcemo kako ce to izgledati danas. Leg'o sam oko 3:15h, sto mozete videti i po postovima, i sanjao sam neke gluposti da mi nestaje struja u kuci, pa ne radi jedna faza, pa dve faze, ali skroz k'o onaj napeti horor film gde nema nikakve krvi niti pravih scena "prepada" :) I onda sam se probudio oko 3:45h, i vrteo se po krevetu do pola pet, i onda zaspao i probudio se u 7h. Eto zabave.

Link to comment
Share on other sites

posle cele noci raduckanja rezervoar u mozgu je spao na prazno i treba da se slepa pod hitno... znaci odem u turisticku agenciju sa prostim pitanjem: sta ima tog datuma za to mesto jos slobodno.... i uspeo sam da pogodim oboje iz 10og puta.. zena je vec krenula da koluta ocima i da krece sa : gospodine, ajde se smislite gde i kad hocete pa recite.. na sta sam opet omasio [roflmao]

sad sam opet upao u twighlight zone.. spava mi se .. a nisam umoran.. mozak mi ne radi za nesto.. a za druge stvari je hiperaktivan... nesto kao kad se prepijes pa ti sav alkohol ko voda.. uf smorz

Link to comment
Share on other sites

Za vikend bila kod keve u selu i nauzivala se. Narovno, sad nove radne pobede i te fore, a muka mi je. OCU JOSH DA ODMARAM!!!

p1070777no0.jpg

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Izadje mnogo! Dobavicu kompletne troshkove kad sledeci put odem kod mame :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

e bio bih ti mnogo zahvalan :) ako nije tajna ukupna cena kostanja isto :P

Nema frke. Nabavicu i cenu shishanja trave okolo, samo reci :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^^ ocesh da te zowe moja koleginca :oPpPP

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ONA koleginica? Neka fala...........

JAO BREEEEEEEEEEEEE.........kako me nervira kad nemam dvosmernu komunikaciju..........GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

A neeeeeeeeeeeee... Ona je zavrshila u ludari. Doshla nova, normalnija, mladja, lepsha.... :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ajd sto je kupio kola, nego ima i sopstveni stan, posao i lap top! Zhene navalite!

e bio bih ti mnogo zahvalan :) ako nije tajna ukupna cena kostanja isto :P

A nisi razmisljao o onim montazhnim? Ima ih bas onako velikih, a kapiram da nisu skupi kao ovo niti za kupovinu niti za odrzavanje. Naravno, ako mislis da nesto maratonski plivas, onda je moguce da ti odgovara samo taj "pravi" bazen.

Jos uvek me ne stizhe to sto sam spavao sat ipo, i nadam se ni da nece :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...