Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u sto mrzim kad se probudim u 12, em mi proslo pola dana, em je upeklo najstrashnije.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koji megaraspad vikend, podsetio me je na delikventske dane ©

latest news: ushao sam u klub <100 ;) sa 108 na 99,5 ;) josh 5 kila i postigao sam cilj, a onda odrzavanje ;)

bravo bravo

kad ćemo na neki sport? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja danas ne znam sta bih pre, a imam toliko toga. Prva polovina meseca, sta cu :) Medjutim, u 15h cu da gledam tenis, to sam planirao, posle toga moram do grada nesto, a ima i ovaj docek u 20:30 pa se nesto razmisljam da banem i tamo, sta ga znam ...

Link to comment
Share on other sites

kladila sam se sa sestrom u 10din na nadala :)

OMG !

voodoo druze intervenisi sa odnosm za hleb :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledam tenis, odmaram posle nekog kvazi-mediteranskog rucka ... lagana chorba, kuvan krompir i brokoli, zelena salata, paradajz, masline i pohovane lignje i rakovi. A najbolje sto nije nista ono mega, nego one zamrznute stvari, pa ispadne i povoljno.

Link to comment
Share on other sites

medolinka častiš ako dobiješ

OMG!?

edit: ahaha, sad sam video prethodnu stranu, sad je sve u redu:)))

evo ja cu umesto vudua: 10 din?! brate, za te pare mozes da kupis 200g leba!

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

možeš i trećinu čokoladnog mleka, ako si baš neki puniša.

spadoh s nogu u pičku materinu, išo sam do babe da berem neke višnje ili trešnje, em ceo dan provedoh na suncu koje prži li prži, em sam teglio četres kila robe kroz beovoz. ali dobro, taman ko trening za nadolazeće maline.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...