Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sjeban sam skroz...............

Sutra mi je dan D, ili padam godinu ili prolazim. Trebalo bi biologiju i istoriju da odgovaram a pipno nisam knjigu(ujutru u skolu idem). U sredu takodje odgovaram geografiju, a imam pola knjige + keca sa polugodista.

I u cetvrtak matematiku, pismeni, bit il' ne biti.

Sve u svemu ceo dan , i juce i danas, samo tugujem, nerviram familiju u kuci. Mislio sam da se obesim al' zajebi.

Sutra bezim ceo dan iz skole nemam pojma sta ce biti dalje.

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ma on gotivi jer nista ne radi pa bleji sam sa sobom, a meni ta nedelja tako bezveze, posebno drugi deo dana, vucem iz skole jos onaj trip da je "sutra skola" :) ponedeljak mi je pet puta laksi za podnosenje nego nedelja.

Da, to je to. Meni nedelja uvek dođe kao neki dan za koji sam sve odložio, ili je poslednji dan pre faksa, ili, kao sutra - ispita. Ali kapiram da je to više trip nego što mi stvarno smeta. :)

Link to comment
Share on other sites

Sjeban sam skroz...............

Sutra mi je dan D, ili padam godinu ili prolazim. Trebalo bi biologiju i istoriju da odgovaram a pipno nisam knjigu(ujutru u skolu idem). U sredu takodje odgovaram geografiju, a imam pola knjige + keca sa polugodista.

I u cetvrtak matematiku, pismeni, bit il' ne biti.

Sve u svemu ceo dan , i juce i danas, samo tugujem, nerviram familiju u kuci. Mislio sam da se obesim al' zajebi.

Sutra bezim ceo dan iz skole nemam pojma sta ce biti dalje.

Ma kad moze Sale Curcic bez skole, mogu i svi drugi.

ontopc: Lepo vreme danas, blejao sa nekim drustvom, posle sredjivao neke tekstove i pripremao planove za ovu udarnu nedelju. Nista nisam ucio, ali dobro, nije mi frka tolika.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Extra dan bio , sabio se od rostilja kod ortaka , skoknuo do foruma da vidim ima li nekoga zivog na turnirima, ganjao se sa bajsom ostatak dana i na kraju izivljavanje sa drustvom u Soul Caliburu III \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kako extra dan danas bio...

prvi put danas na hipodromu u svom gradu (znam znam sramota) i bilo par ekstra grla i trka jer beogradski hipodrom ne radi pa je bilo ultra zanimljivo... novo iskustvo... posle toga kunt pa biftek u sosu sa biberom uz ladan tikveski shardone sa nekom finom zenskom osobom pa ondaaaaaa muhuhuhuhuhuhuhu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nedelja ko nedelja. Uvek smorena. Idem da spavam...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

I mene je probudila ta grmljavina i reagovao sam isto kao i vi "otkud grmljavina u 6 ujutru" :) Ali Ale kazhe da je drmnulo tamo kod njega u kraju pa je skocio na plafon :) Ali ostavicu to njemu da vam prenese :))

Pored toga sam jos malo dremnuo i lepo ustao, jedino sto sad moram da napravim strategiju sta dalje jer imam toliko nekih stvari, a sve onako sitno, izgleda da je sad taj period u mesecu :)

Link to comment
Share on other sites

Ma bas sam imao lepo budjenje u 5.55h.....jebem ti gromove......kad je grunulo u zgradu prekoputa mene.......a nebo CRNO.....uzas.....

@topic

Odo do bankomata, pa po dorucak....njamnjamnjamnjam......burek.....jogurt.....mmmmmmmmmm

Link to comment
Share on other sites

Nikad jbno losije nisam spavao. Jos sam morao ranije da se budim, a tek sam uvatio pravi san jedno dva sata pre toga. Mrzim to kad se desi. Sad sam raspadnut ceo dan..

Hehe, a to sa kisom mi je posebno zanimljivo bilo, posto ja imam na terasi neki lexan koji je pokriva. Kada pada kisa, pada na njega i stvara extra jak zvuk, koji ja volim jer me takav zvuk uspavljuje. I taman to jutros kao krene kisa i ja kao super, sa cu da spavam jeeee. Ali kad je krenulo da roka, bukvalno nisam mogao da cujem sebe kako pricam. Well fuck...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno sam se gadno is3povao sa grmljavinom , treslo se sve ko da je zemljotres ... ali dobro brzo sam se oporavio i vratio u krevet , a sad na uzivanje u ovom prelepom danu \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ufff...kad coveka oce, onda ga bas oce...isao jutros na tehnicki prvo, cekao tamo sat vremena, platio 15k za registraciju, onda otisao do sup-a, cekao tamo opet i samo sto sam dosao na red nestade struje i lik mi kaze da dodjem popodne...pokupim se i odem do opstine kod sudije da platim za ono prekoracenje brzine, kad sudija na odmoru, dolazi sutra tek...i tako, sad sam dosao kuci, kuliram i gledam tenis, pa posle idem za saobracajnu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...