Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Bio sam kevom do Metroa,bogu iza nogu... kupili boga oca stvari za more da ponesem... ufff jedva se vratih kuci... u jednom trenutku sam mislio da necu stici zhiv do kuce...ali eto...srecom po mene ,zhvi sam...

-Malo da odmorim ,pa idem sa ortakom da radi pirsing lol :D

@meda: Kupi veruj mi,i kada budesh dolazio u bg ponesi pod obavezno... da ti izlupamo sve! :D

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Realno, chaj iz kesice je nula u odnosu na one prave chajeve, ali kapiram da ti je mozda cim da pravis te "prave".

Od kesica je dobro poznata stvar, ovaj grand nije los od domacih, od stranih standard lipton (recimo) ili onaj teekanne i to je to.

Uvek je dobro da pijes zeleni chaj, crni bas ako hoces da zamenis kafu, i eto. Mozes i one vocne, da malo preseces ;)

od tih cajeva u kesici, uglavnom svi znaju za milford i to je to.

inace, nije mi problem, imam cak i mrezicu. :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam razmišljao o kupovini Wii-ja ... Nintendo, jel'te. Ima li to neko i kakvi su mu utisci ?

Isplati li se za 300 evra (2 joysticka + 5 igara) ?

Jel to novo ili polovno? Ako je novo cena je super, ako je polovno, opet nije losha, ali sta znam. Jedino sto ja pod dva dzojstika podrazumevam 2 x nunchuk + wiimote, a ne nunchuk + wiimote, i ovo 5 igara se nadam da nije Wii sports pa kao kuglanje, bejzbol, tenis, golf i box. Ako je ovo drugo pod obe stavke, onda je 300 skupo, jer 250 kosta nov.

Ja imam Wii, kul je stvar. Svidece ti se verovatno i news servis i vremenska prognoza :)

Link to comment
Share on other sites

lol ovo mi je diplomski : http://ch1zra.yumirc.org/wire.png

bwahahha.... jebena smesnoca :)

sad imam model, treba samo odraditi tonu dokumentacije, radionicke crteze, kotiranje, drkanje, stampu, prepravke posto se profi nece svideti prva verzija, i tako...

elem, to je sve tek za septembar.

osim toga, veceras na pivo sa starom bagrom iz igraonice (zomg! [:D]), i tako...

zivot je lep [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@darko - kalup adidasa je u principu malo manji u svim pravcima od najkija, za 1/3 do 1/2 broja, ribochice, iako su u vlasnishtvu adidasa nisu presle na njihov kalup i onda su otpilike iste duzhine, mozda za 1/3 duzhi, ali zato shirina patike i visina risa su za dobrih broj/broj ipo vetje...mada, treba imati u vidu da sve 3 firme imaju i shiroke i duguljaste modele (dok npr puma tera sve u 3 lepe i ima samo duguljaste patike, jebla ih zhenska stopala)

@mohi - da GY pravi gumu za tanki djon tih patika, chak je i profil na nekim od tih modela isti kao na eaglethread gumama =oD

@topic

bio do grada malo izblejao sa geek friendly drushtvancetom =o)

smorilo me za 4 medalje sto je najvetji vuk u zoo vrtu vrisnuo mozgom i kretje se u loopu non stop...tuga je to muchenje zhivotinja...

Link to comment
Share on other sites

Danas sam razmišljao o kupovini Wii-ja ... Nintendo, jel'te. Ima li to neko i kakvi su mu utisci ?

Isplati li se za 300 evra (2 joysticka + 5 igara) ?

Bash htedoh da napishem post koji ce ukljuchivati Wii.

Elem, bio sam danas do ortakinje da isprobam to chudo, igrali smo se nekih 4 sata, a planirao sam da ostanem 2 [:)]

Wii sports je do jaja, probao sam sve Wii sports, golf i baseball su mi smor po defaultu, ali sve valjaju, posebno je tenis carski. Igrao sam posle josh brdo nekih igara, i mnogo je dobro, bash mnogo. Jedino bedak shto sam zvekn`o rukom o luster kada sam servirao, i posle na forehand o stolicu neku, ali sve za dobru zabavu [:)]

Preporuka da kupish i ne zalish pare [:)]

Josh ti servisi, news, weather...

Idem sutra u NS da vidim kakva je bleja tamo ovih dana [:)]

Link to comment
Share on other sites

da, taj Wii je zanimljiv prvih nedelju dana, a posle je smor realno..Nema shta wii da trazi u odnosu na x360/ps3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sabio se od badema i Vitalisa , na qntanje pa drugi put na teh voznju \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

upoznala sam Statora danas, u autobusu :D weeeeeeeeeee god bless rur majice :))

Opa, ovaj Stefke nista ne prijavljuje!

Meni je ok Wii, sta znam, imam solidan priliv novih igara, neke su bas super zabavne, nije mi jos uvek dosadio. Ja sam doduse "vikend igrac" i dnevno skupim do 20 min igre, mozda zbog toga.

@ topic - Standard petak RHH, Uveta nas je pocastio pivom, moram da popijem jos koje pa da sutra ujutru budem prek ;) Sad cekam neke mailove umesto da spavam, jer sutra ustajem u sest otprilike :)

Link to comment
Share on other sites

Da oću da igram "high end grafičke endžine igrice" © pre bih nadogradio komp za pare koje bih dao na x360/PS3.

Ne, oću da se povremeno skupim sa društvancetom, da opičimo teniski meč, ili neko kuglanje, i potom da se ubijemo od jela/pića pa opet da zaigramo ...

Oću, bre, da mašem onim čudom po sobi dok komšije ne veruju šta se događa :))

And when i said 2 joysticks, mislio sam na 2x "kontroler + nunčaks". A tih 5 igara su u stvari wii sports ...

Inače, konzola košta 249 eura sa 1 pakovanjem dzojstika, a to 300 sam lupio - jer me izađe oko 270, pa reko' da zaokružim. ;)

Back on topiks

Sada sam došao sa posla ... Mrtav umoran .. Možda ću da se bacim u neku noćnu dotu or somethin', a pazario sam i original SC (sa 10 'dina zakašnjenja :)) što mi se poklopilo sa tim da mi je jedan kolega sa posla nekada bio 2. igrač u FR, posle izvesnog elky-ja (možda ovi starcraft masteri znaju o kome se radi :))

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

chak i mi koji nismo peglali sc znamo ko je Elky [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...