Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala drugaru stefanu na lepom provodu sinoc, zanimljiv onaj novi beograd nocu, pun zabavnih ljudi koji vole da voze svoje "nabudzene" automobile, ali i da "izlaze" u daf :> I taman kad sam mislio da cu da se naspavam lepo, setih se da moram nesto sa kevom ici do grada, i tako bezveze. Sad grunula kisha ova uzasna, pa sedim kuci i kuckam... Citam ove zabavne postove na forumu i tako.

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugaru stefanu na lepom provodu sinoc, zanimljiv onaj novi beograd nocu, pun zabavnih ljudi koji vole da voze svoje "nabudzene" automobile, ali i da "izlaze" u daf :> I taman kad sam mislio da cu da se naspavam lepo, setih se da moram nesto sa kevom ici do grada, i tako bezveze. Sad grunula kisha ova uzasna, pa sedim kuci i kuckam... Citam ove zabavne postove na forumu i tako.

kmeee mene niko ne pominje u kontekstu slinotjnjeg blejanja... =o(

+ lol @ chinjenica da je (necemo reci zbog koga) sad u duffu uklonjena mogucnost da sami ljudi trpaju prilog ;o))

also od sinotj, za druga statora, koji ima josh mnogo da nauchi ;o)

The Merriam-Webster dictionary defines the word geek as "1: a carnival performer often billed as a wild man whose act usually includes biting the head off a live chicken or snake 2: a person often of an intellectual bent who is disliked 3: an enthusiast or expert especially in a technological field or activity," though these are only three of many definitions.

G.E.E.K., as an acronym, reputedly came from the United States Military; it stands for General Electrical Engineering Knowledge. It is likely a backronym.

;o*

stade kisha...skoro...mada show su matorani koji su izasli napolje sa kishobranima da shetkaju i pre nego sto je kisha stala...lajk dablju ti ef mejt? =o)

Link to comment
Share on other sites

uf al si tezhak (edit, ovde sam mislio na statorovu tezhinu kao lichnosti koja naravno nije u istoj kategoriji kao bole =o))...

no poenta je da chak ako i onaj ko je pravio akronim nije hteo da se zajebava - imash pola milenijuma stari izraz koji sam ja pomenuo i ti onda meni negirash da je to nastalo tada nego "nenene za vreme 2. sv rata..." ono =o))

osim naravno ako izraz nije nastao sredinom proslog veka pa je jedan od tih geekova napravio time machine, vratio se u srednji vek i reshio da to ime prikachi likovima koji odgrizaju glave zhivotinjama? =o)))))

Link to comment
Share on other sites

koliko samo frke oko medolinkinog avatara... jeste glup al sta da se radi ako joj se svidja... ne smem da kritikujem imala sam i ja neke slicne,al bar malko kreativnije da ne lice bas na neku obicnu sliku ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Danas se šetao gradom i naleteo na plakat, poziv za neku žurku. Neću da idem, ali primetih velikim slovima obaveštenje „devojkama ulaz besplatan“. Više puta sam primetio takvo obaveštenje, ali nikad o tome nisam ozbiljno razmišljao.

Na prvi pogled, u svetu gde se žene i muškarci sve više ekonomski izjednačavaju (kad nas se izjednačavaju u siromaštvu), besplatan ulaz za devojke može da zvuči kao diskriminacija muškaraca, i možda bi na trulom zapadu neki ozlojeđeni muškarac dobio sudski spor protiv kluba koji ga na ovaj način diskriminisao na osnovu pola.

Ali ako malo dublje zakopamo, naročito u razloge zašto je ulaz besplatan za devojke, dolazimo da zaključka da je „besplatan ulaz za devojke“ u stvari diskriminacija žena. Uvek treba imati na umu da u kapitalizmu ne postoji kategorija besplatno.

Kao što se lavovi okupljaju tamo gde su antilopice, tako se i muškarci žedni seksa, flerta i zabave okupljaju tamo gde su devojke, osim kada su u pitanju fudbalske utakmice – tada se okupljaju tamo gde su drugi muškarci. Što više devojaka, koje su namamljene besplatnim ulazom, time se povećava i broj muških gostiju koje su privukle devojke, što je sve direktno povezano sa profitom. Svi zadovoljni, samo su devojke svesno ili nesvesno poslužile kao mamac da se stigne do što većeg profita. U celoj ovoj priči devojke su ispale antilopice.

U gej barovima ne postoji kategorija besplatan ulaz, ali i kada bi ga uveli to bi sigurno bio besplatan ulaz za sportski građene frajere ili za 20+ frajere. Kako god okreneš meni sledi plaćanje ulaza. Zato ja sedim kod kuće i hejtujem :)

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

+ lol @ chinjenica da je (necemo reci zbog koga) sad u duffu uklonjena mogucnost da sami ljudi trpaju prilog ;o))

lolnob, to je ciklicno, za dva dana ces opet sam da trpas, onda ce jedan dan da zagrade, onda ces opet tri dana sam, pa ce tri dana oni, pa ces opet ti...mislim, ne znam ni ja sta im trigeruje teh shi0ld of prilogs, ali cinjenica je da se desi da izmenjaju taj rad 10+ puta za metar dana...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...