Jump to content

26. broj RUSH!-a


Recommended Posts

Download:

DialUp verzija: http://www.play-zine.com/download/rush/RUSH26dialup.zip - 7.1 MB

DialUp verzija bez rush.exe fajla: http://www.play-zine.com/download/rush/RUSH26dialupX.zip - 4.7 MB

Lite verzija: http://www.play-zine.com/download/rush/RUSH26lite.zip - 50 MB

Sadrzaj kao i uvek na RUSH forumu:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=44672

26.jpg

U ovom broju nas očekuje puno svežine, kao poptpune suprotnosti okolini. U Speed sekciji možete naći tekstove koji govore o najnovijim urbanim prevoznim sredstvima do istorije jednog od najkontraverznijih automobila i njegovog dizajnera.

Game Corner govori o hitu leta – Virtua Tennis 3, a u 35mm možete čitati o najuspešnijem filmu na box office-u prve nedelje prikazivanja svih vremena – Spider-Man 3. Nikako nemojte propustiti vrcave opise dve kultne anime.

Za kraj tu su, ispostavilo se, najčitaniji članci u RUSH!-u, putopisi iz Amerike i Češke.

Komentari obavezni!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

zomg ako su komentari obavezni da udovoljimo chika bolketu jednom meshavinom c/p-a i fresh utisaka

simpa je izdanje, ubavo mnogo kao i obichno

espeshli dialog-style tekstovi koji su uvek u vrhu

bole+laki - VT3 tekst je totalno ok, mozhda je laki na autopilotu malo =o)

lex i stija - vrlo dobro, blago modifikovani amalgam njihovih stavova i dobije se negde priblizhno moje vidjenje filma =o)

kali + lex = imba dobro (kao i kalijev solo text, zhelimo vishe kalijevih nadahnutih textova, kali taji svoje talente na forumu! denied!)

putopisi su simpa kao i uvek (iako uveta nije ubacio moju omiljenu prichu o podeli cheshke zemlje sa onog brda severno od Melnika =o))

wakeskating - interesantan text, prvo sam mislio "sta ovi pishu o wakeboardingu" al onda videh da je nova varijanta

deo o walpaperima - ubavi pixarovi wallovi su na mestu, ono sto nije na mestu je gola elfica (jel josh neko primetio da nakon prokletog LoTRa SVI koriste WETA-in dizajn elfovskog macha?) gievf 1280x1024 sliku toga!!!11one

speed stuff - x-bow = sweet =o), vector not my cup of tea =o(

hw - interesantno da pisac saitek texta (verovatno zbog sponzor dila) nije rekao da sve saitek tastature mogu da se nadju za duplo (aka 50%) manje pare pod chicony etiketom =o)) a ovaj test o benq monitoru gledam kao atak na moj monitor, jebote pre 2 ipo godine je 17' samsung bio 390e, sad je 22incha wide 290...tuuugaaaa =o(((

sve u svemu, zadovoljan sam ovim rashem...mozda zato sto me bolke nije smarao da napishem ista za dotichni, samo da ovde napishem svoje utiske istim =o))

Link to comment
Share on other sites

pa nije chovek rek'o da oce da ih neko hejtuje nego da ih reklamira...a iako hejtuje one koji hejtuju b92 na forumu mohi garant privatno koristi kompanijine telefone da zove b92 i hejtuje ih da su glupi i sta sve ne =o))

Link to comment
Share on other sites

putopisi su simpa kao i uvek (iako uveta nije ubacio moju omiljenu prichu o podeli cheshke zemlje sa onog brda severno od Melnika =o))

Ne mozes im svima udovoljiti [:D]

Evo za dva broja ce biti nastavak o istoriji, taman prilika da se iskupim i izbegnem t3h wr4th of KOLE!!112

Link to comment
Share on other sites

kali + lex = imba dobro (kao i kalijev solo text, zhelimo vishe kalijevih nadahnutih textova, kali taji svoje talente na forumu! denied!)

to je zato shto mi je cepanje cevanica no.1 sport [:D]

lichno mislim da je lexu i meni ovo jedan od loshijih tekstova, poshto smo mnogo kasnili sa predajom rada, chak i po nashim standardima.

gits je vid iskupljenja, jer nismo nikakav tekst pisali proshli broj, pa ste morali da trpite bole + laki strokefest [:D]

Link to comment
Share on other sites

lol vas 2ca ste nublari, ja sam nakon 45 sekundi gledanja onog roflcopter charity izdanja znao da ce "mala debela sa lepom facom i ruzhnijim glasom od one mnogo debele gadne" da pobedi u american idolu, istina laki je tipovao isto na nju, al opet...slabo vam to predvidjanje ako toga nema crno na belo aka elektroni u provodniku...taj text u sledecm broju necu da vam chitam ;oP

Link to comment
Share on other sites

lol vas 2ca ste nublari, ja sam nakon 45 sekundi gledanja onog roflcopter charity izdanja znao da ce "mala debela sa lepom facom i ruzhnijim glasom od one mnogo debele gadne" da pobedi u american idolu, istina laki je tipovao isto na nju, al opet...slabo vam to predvidjanje ako toga nema crno na belo aka elektroni u provodniku...taj text u sledecm broju necu da vam chitam ;oP

Koja bre mala debela? Ako mislis na melindu, a siguran sam da mislis, ona nije pobedila, niti smo mi rekli da ce pobediti :)

Link to comment
Share on other sites

ne brate mislim na dzhordiiin jer realno jeste *khm* 'krupna devojka', nije slon ko one druge dve crnke nit je anoreksija ko ona white chick sa pochetka (nit midget ko onaj drugi finalista)

uglavnom text koji ste u tom trenutku napisali ostavio je utiosak da cete da imate follow-up za finale, my bad

a laki brate kamo mozak pa jesmo prichali prosli petak o tome???

Link to comment
Share on other sites

Ko kazhe da necemo imati followup za finale ;) btw, mislim da je glavni problem nastao u tvom "mala" debela. Ti si mislio na malu verovatno po godinama, a mi smo pak mislili na malu po "velicini" posto je Dzordin sve samo ne mala. Em je krupna (debela) a em je bre visoka, visa je od svih tamo.

A realno, ja sam rekao da dzordin ide u finale jos negde dok su bili ono Top 12 muskaraca i Top 12 zena, nenad se prikljucio koju epizodu kasnije.

Steta sto nije bilo neke kladionice na to, pa da uzmem pokoji dinar :)

Link to comment
Share on other sites

lol a ko to bi drzhao kladionicu za american idola? gej mafija iz wil&grace? =oP

i da, mislio sam po godinama, sto se velichine ticheveca je bre od svih likova tamo, no ko sto rekosmo pola njih su prikriveni midgeti =o)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...