Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^a tako se to zove..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ali kao sto je neko ^ rekao, ubija u pojam sa onim igranjem cim ustane i kad cuje bilo koju pesmu faca tipa "de me nadje" .....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pre neko vece :

"KAJA NEMA POJMA DA PEVA AL JE ZATO DOBRA RIBA...ERO NAJBOLJI SI OVI STO KAZU DA SI SELJAK I GLUP SU SABANI!! AJS NEGRUTIN NAPOLJE"

ne lazem

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

btw kakav im je ovo zadatak?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma kakva crna seljanka. nisi ti video selo vudu prijatelju :]

sladja je skroz kul kao osoba. puna zhivota i pozitivne energije. jbga, slusha narodnjake, niko nije savrshen.

Ahahahahahahaahahaha :]

brate rami ... idi kresni neshto ...

krv nije voda, dupe nije mozak.

danas sam raspolozen pa cu citati sve tvoje postove:))

matori, da je to videlo 3 miliona ljudi akademija bi uvek bila puna do bola, ovako sam ako neko svrati totalno razbijen, kao mi enkada davno:)

a ovako shta je on sve radio i ona izdrkavanja sa kojotom, to bash nije da su svi upoznati.

Da ali ni posle ovoga akademija nece biti puna :] Nego su ljudi u fazonu omg pa on ume i da otpeva !!!11 ... tj da budem direktan ljudi imaju prevelike predrasude ... vikler je bio na muzickoj akademiji ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...