Jump to content

Recommended Posts

Ajde za promenu da umeste silne spam ture bacite koj komentar o obzerveru ?

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obzerver ko obzerver. Odlicno je uradjen.

Omg kad ce da izbace zergove i neki planirani datum izlaska

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najnoviji A&Q je vezan za map editor,a jedina krajnje zanimljiva stvar koja se pominje,da ce heroji imati mogucnosti da se lvluju i da nose iteme!

"after chatting it up with our devs, we found out the ability to allow heroes and units to gain experience is built into the Map Editor, though it will not likely be in single player or standard multiplayer. In addition, those units can also be toggled to have the ability to carry an inventory, which is also a characteristic needed in UMS maps such as DotA."

Izgleda bash u startu reshili da se starcraft II izgubi u nekoj novoj gluposti poput DotA-e.

http://www.battle.net/forums/thread.aspx?f...=1&#post228

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To se znalo i pre =P Nije bilo shanse da to ne ubace u SC2 makar samo u editor. Uostalom treba nekako naterati sve igrace dote da kupe sc2!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sto je problem ako je uradjeno to za DOTU, ipak to samo otvara vrata za neke UMS mape, toga nece biti u multi/single playeru stoga to originalno nece biti deo starcrafta vec samo dodatak, mislim da je to dobra stvar i bas me zanima kako ce izgledati SC DoTA :D

BTW daleko od toga da ce SC izgubiti smisao, bas naprotiv.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Izgleda bash u startu reshili da se starcraft II izgubi u nekoj novoj gluposti poput DotA-e.

U zelji da ishejtujes dotu nisi bio ni svestan koju si glupost rekao.

To je ono kao politicari: dok hejtuju jedni druge ne vide da to u stvari samo srozava njihov kredibilitet.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Bole me shta za to,stoji sushtina da je DotA njesra :P

Ali dosta off-a :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne dao bog.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Porpilichno,ali porpilichno korisno izgleda ovaj nomad.Moraju vrlo pazljivo da balansiraju ove instant turete,jer mogu dosta zajebanim da se pokazu kod massovanja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

komentar sa teamliquid.net

And why does the Dark Templar pause for years like it's re-learning how to attack after every attack?

"Okay, I swung my cheerleader blades... *amnesia* ... um, now what? Oh, RIGHT." -_-;

[roflmao]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...