Jump to content

Recommended Posts

rekoh sebi da netju da gledam vishe sajt da mi bude vetje iznenadjenje kad igra izadje, al sam morao da pogledam taj siege :) i onda sam pogledao i sve ostalo shto sam preskochio u medjuvremenu .. na slikama i koncepcijski uzhasno izgleda (thor pogotovo) mada to nishta ne znachi dok ne vidimo u enginu iako su ove neke slike iz istog opet nije to to.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je thor prebrutalan

qft!

mada thoru je mehanika dosta promenjena, topovi sa ledja su trenutno nekativni, ubrzana je brzina rotacije itd itd...tako da je recheno da ce mozhda da mu doradjuju dizajn (da to na ledjima ne stoji samo za ukras...)

Link to comment
Share on other sites

Usporili su do jaja, ne znam koji im q.

Mozda zavrsavaju zergove pa hoce da ih "istresu" odjednom?

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, pojma nemam, ali moguće da si u pravu. Znam da je E3 sad u julu i da će verovatno i ostati u julu nadalje. Što nije loše za GC u avgustu, jer je sve još uvek prilično sveže ili na GC-ju doživi premijeru. A GDC je moguće u maju, mada eto, sad ne znam :)

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju nisu usporili vec rade punom parom, samo sto se efekat ne vidi jer prepravljaju ono sto su usrali verovatno, njima je ovaj starcraft velika stvar i nema mesta greskama, zajednica ih je vec napusila a ovi zeljnici iz Juzne Koreje ih psuju nikad jace, tako da je Blizz u fazi prepravljanja.

Nadam se da ce da izbace onaj nomad i slicna sranja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

za sluchaj da ste ovo vreme na sc2 chekirali samo features - oni sve vreme dodaju i nove artworkove

moram da istaknem

http://www.starcraft2.com/art.xml?s=53

koja potvrdjuje da je "ono sto se bije sa zeratulom" u trejleru zaista ona, i da je ono u kadru njena bio-shtikla ;o))

impresivni su i oni silni protoski detalji...defintivno prodjite ponovo kroz art sekciju, bash je ubavo =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...