Jump to content

Recommended Posts

Upravo tako.

[mali_hejt]Mračna je onima kojima je mračno u mozgu[/mali_hejt] [:D]

A sad ozbiljno, atmosfera se više može nazvati ozbiljno nego mračnom. Mislim, gusto postaje tek u ekspanziji kad je jasno da će zergovi sve sjebati pred sobom. Ali u originalnu je prilično opušteno, naročito u teranskoj kampanji. Jebiga, ljudi žive i rade ko što bi radili u svakom boljem sf filmu. Naročito kad se pogleda Protoska kampanja, jer oni ceo problem sa zergovima posmatraju dostojanstveno i veruju da je moguće ostvariti svet kakav zamišljaju. A problem je što mnogi u svemu vide apokaliptičnu budućnost (*kahm'llout*) jer takva budućnost je tamo zato što je svetski poredak potpuno uništen. U Starcraftu nije, tu se zna ko vlada, zna se red.

Jako sam loše i konfuzno ovo izložio, ali hoću da kažem da Starcraft nije mračna, već ozbiljna igra.

ti bash ne shvatash shta mi mislimo pod mrachnim?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pod tim da kec nema svetlosne efekte, a dvojka ima?Pod tim da se kec sastojao od grubih bitmapa koje su izgledale prosto,pa samim tim i sumorno? [:D] [:D] [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ni meni se ne dopada izgled shotova

jedinice izgledaju kao dz-aj-dzo igracke - kao tenk je velik i ima veliku cev, ali je nacrtan shareno kao kuca za barbiku i nekako ne verujes da moze da nanese dmg. a u kecu kad se rasklope uz onaj zvuk, dodje mi da odem u tenkiste

ako me kapirate sta ocu da kazem

da, trebali su da stave ambijent iz duma 3 :)))

naravno, prilikom fajtova trebali bi da se vide samo rafali :))) a linge mozesh da hajdujesh u senci nekog klifa :DDD

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

EVo malo novih skrinova.Prvi je folder sa fotkama iz nekog nemachkog chasopisa.Posebno mi se svidja ona gde se makljaju tenkici(dzini mi se redizajnirani?) vs draguna,pradon immortala :)

GameStar

Sledeci link vodi do neki kvalitetnih fotki iz scII,neke su vec vidjene, ali ne ovoliko detaljno : Link

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Overite ovaj interview mnogo je dobar ima i video ( nemojte da vas zavara pocetak je kao onaj gameplay iz koreje ali kasnije je interview ^_^ )

http://www.1up.com/do/feature?pager.offset=0&cId=3161564

Inache meni se nacin razmishljanja i stav Dustin Browdera mnogo dopada i zaista i dalje ne mogu da verujem da ga toliki broj ljudi pljuje , lik deluje totalno sposobno za posao koji je dobio ( bar prema svemu sto sam video do sada i prema njegovim stavovima i razmishljanjima ) . Da je idiot ne bi ga blizard uzeo na kraju krajeva .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ubacivanje C&C stvari u SC, jednostavno SC treba da bude SC, bez tih C&C sranja, zato je SC SC a C&C djubre.

Sto se tice mracnosti podrzavam to i ja sam mislio da ce SC2 biti mnogo "mracniji" i ozbiljniji, verujem da ce poslusati SC zajednicu i da ce promeniti to, u svakom slucaju zelim da SC 2 bude opravdan nastavak SCa.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Overite ovaj interview mnogo je dobar ima i video ( nemojte da vas zavara pocetak je kao onaj gameplay iz koreje ali kasnije je interview ^_^ )

http://www.1up.com/do/feature?pager.offset=0&cId=3161564

Inache meni se nacin razmishljanja i stav Dustin Browdera mnogo dopada i zaista i dalje ne mogu da verujem da ga toliki broj ljudi pljuje , lik deluje totalno sposobno za posao koji je dobio ( bar prema svemu sto sam video do sada i prema njegovim stavovima i razmishljanjima ) . Da je idiot ne bi ga blizard uzeo na kraju krajeva .

Bash sam hteo da odgledam to pre nego shto izadjem,al reko ajde da sacheka kad se vratim.Lik stvarno totalno kul razmishlja,i sada tek verujem u likove shto rade na igri,i znam da ce igra u svakom pogledu(atmosfere,gejmpleja, priche,izlgeda..) biti vrh vrhova.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nego, mene jedna stvar nervira. To su ove kapitalne jedinice. Ovi teranski mekovi su uzasni, veliki, spori, kao da su ukradeni iz c&c a taj koncept malog broja sporih nepokretnih i jakih jedinica MRZIM. Isto vazi za protoski mothership. Treba biti slep pa ne videti da se na mala vrata uvode heroji iz wc3, sto je opet pogresan koncept. Hocu bre veliki broj malih specijalizovanih jedinica, sa kojima i ne mozes da stignes da mikrujes mnogo, osim ako si rodjen u Koreji.

Jednom recju, te teranske velike jedinice su jedno tesko govno

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj i procitaj interview molim te . Druga stvar Mothership trenutno uopste nije neka "pretarana" jedinica kosta 400 400 i 10 populacije i josh ce da je prenerfuju .

Dakle pogledaj interview i onda pricaj o herojima itd .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

U SC nikada nisi vodio jednu jaku jedinicu i fodder oko nje. Tako se igra WC3. A oni hoce to da dovedu ovde. U SC1 si uvek vodio gomile jedinica gde se ni jedna nije izdvajala i ni o kojoj posebnoj jedinici nije bilo potrebno voditi mnogo racuna (osim u kampanji gde su bili heroji).

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

MS je taktichko oruzhje, gotovo support sa svojim jakim magijama, tj mozhe i sa njim i bez njega i sigurno ce biti vishe taktika bez MShipa nego sa njim dok je u wc3 heroj osnova armije

ono sot je meni bitno sa fotke je kako se lepo vidi da kobre mogu da lagano smaraju sa ledja thorove do smrti a ovaj ne mozhe da se okrene...taktichki interesantno ali mech bez rotirajuce torzoa je glupost...

Link to comment
Share on other sites

Druga stvar je da ce se 99% partija zavrshavati pre nego sto mozes da izvuches mothershipove ... stalker + dark templar rush gg .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A treca stvar je shto likovi jsano stavljaju na znjanje svima,da maximalno zele da razdvoje wc od sc franshize,dakle jedno su rpg elemeni,mass micro,itd a drugo su mass vojska,poziciranje,itd...

Meni je samo najbitnije da ne pokleknu pred konzervativnim fanovima,ali vidim da to bash ne ide najbolje...A to znachi da ne zelim da vidim ni starcraft u novom endzinu,ni wc3 u stracraftu, vec zelim neshto sasvim novo, jedinstveno.

A to trenutno ne vidim zato shto glupi blizz popushta pred fanovima koji zele keca u 3D...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ti isti likovi koji zele keca u 3d se zale kako je igra previshe sharena a to je opet do 3da ... tako da u principu oni ni nece novu igru .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ti isti likovi koji zele keca u 3d se zale kako je igra previshe sharena a to je opet do 3da ... tako da u principu oni ni nece novu igru .

Preciznije recheno, oni nemaju pojma shta hoce.

@Voodoo:Pa da,blizz je oduvek furao taj fazon koji je prepoznatljiv and unique,a ovo shto sad trenutno vidim je sasvim fin kompromis izmedju blizzove tradicionalne cartoon-like grafike i doze ozbiljnosti koju jedna sci-fi igra treba da ima.

Edit:Samo mi nije jasno zashto kukaju toliko,kad je bilzz oduvek imao takav pristup igri,kao da su se oni sami nadali da ce blizz da promeni neshto,a realno su znali da nece.Mogu da prichaju za keca kako je bio mrachan i sve,ali su tamo terrani relano samo obichni dzijadzojci,shto oni kategorichki porichu ili jednostavno ne zele da vide.Ja i dalje stojim pri tome da dvojka, shta vishe, mnogo ozbiljnije i manje cartoonish deluje od keca.

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da upravo tako to je blizzardov stil ... starcraft se ne razlikuje mnogo od warcraf2 ili diabla ... ali zasto su diablo 1 i starcraft "mrachni" jeste zbog njihove price i atmosfere .

Normalno da ne moze nista da ti u stacraftu bude mrachno dok ne vidish zergove i ne cujesh pricu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

To sto je igra sharena ne znaci da ne moze da ima dobru ''mracnu'' pricu i atmosferu.

Blizzard vec 12 godina izbacuje hit za hitom tako da opustite se i uzivajte u voznji...ovaj...cekanju :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ajde ne preterujte niko nigde nije rekao da ce igra biti losha, samo da je dechije sharena, a o teranskim tenkovima da ne prichamo, lego kocke deluju ozbiljnije... znachi prichamo sa chisto nekog povrshnog vizuelnog aspekta, a koliko mi se chini vise je ljudi kojima je sve previshe shareno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...